Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
Kontakt:
tel.: +48 12 357 27 00, +48 666 081 111
faks : +48 12 422 80 65
Strona główna arrow Fundusze arrow Fundusze międzynarodowe
Dzisiaj jest: środa, 05 sierpnia 2020 1:33:30
Odwiedziło nas: 10671197 gości (dzisiaj: 257, wczoraj: 1554)
Fundusze międzynarodowe
Granty naukowe Fundacji Kościuszkowskiej
27 lipca 2020

Fundacja Kościuszkowska, w ramach Exchange Program to the US, rozpoczęła nabór wniosków o granty naukowe na prowadzenie projektów badawczych i rozwojowych w amerykańskich ośrodkach naukowych w roku akademickim 2021/2022.

więcej...
 
Stypendia Université libre de Bruxelles dla naukowców ze stopniem doktora
14 lipca 2020

Université libre de Bruxelles (ULB) w Belgii ogłosił trzeci nabór wniosków w ramach międzynarodowego programu grantowego „Individual Fellowships at Université libre de Bruxelles”, współfinansowanego przez Uniwersytet i Komisję Europejską w ramach działania Marie Skłodowska-Curie COFUND.

więcej...
 
Granty Fundacji Canon na badania w Japonii
14 lipca 2020

Japońska Fundacja Canon ogłosiła kolejny nabór wniosków w konkursie o nazwie „Research Fellowships”. Jest to program grantowy adresowany do wysoko wykwalifikowanych naukowców z różnych dziedzin z Europy oraz Japonii, którzy są zainteresowani prowadzeniem badań w Japonii i w Europie. Każdego roku przyznawanych jest do 15 stypendiów.

więcej...
 
Stypendium im. A. von Humboldta
08 lipca 2020

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej uruchomiła dwudziesty czwarty konkurs o Polskie Honorowe Stypendium Naukowe im. Aleksandra von Humboldta. Stypendia są przyznawane wybitnym uczonym niemieckim o najwyższych kwalifikacjach i znaczącym wkładzie w naukę światową, w uznaniu ich dotychczasowych osiągnięć badawczych oraz aby umożliwić im prowadzenie badań naukowych w wybranym ośrodku w Polsce. Kandydatów do stypendium mogą zgłaszać do konkursu polscy uczeni.

więcej...
 
30. Konkurs w ramach Inicjatywy CORNET
08 lipca 2020

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło 30. konkurs w ramach Inicjatywy CORNET na projekty realizowane we współpracy międzynarodowej. Przedmiotem konkursu są badania na potrzeby konkretnych branż przemysłowych, czyli badania przeprowadzane na użytek szerokiej grupy przedsiębiorstw, w szczególności mikro, małych i średnich. Badania te są inicjowane przez zrzeszenia branżowe przedsiębiorstw i przeprowadzane przez wyspecjalizowane jednostki naukowe działające na rzecz konkretnego sektora przemysłowego. Obejmują głównie prace rozwojowe.

więcej...
 
Konkursy MAESTRO 12, SONATA BIS 10 i DAINA 2
19 czerwca 2020

Narodowe Centrum Nauki ogłosiło nowe konkursy - MAESTRO 12, SONATA BIS 10 i DAINA 2, których łączny budżet wynosi 180 mln zł. Adresatami konkursów są doświadczeni badacze, naukowcy zamierzający utworzyć zespoły badawcze oraz osoby planujące realizację projektów we współpracy z litewskimi uczonymi.

więcej...
 
Konkurs GlobalStars
10 czerwca 2020

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju informuje o otwarciu naboru wniosków na projekty realizowane w ramach konkursu GlobalStars w Inicjatywie EUREKA. Celem konkursu jest wspieranie międzynarodowej współpracy w badaniach i rozwoju. Konkurs jest bez ograniczeń tematycznych. Projekty muszą być ukierunkowane rynkowo, czyli przewidywać opracowanie nowego produktu, procesu lub usługi i muszą mieć cywilny cel.

więcej...
 
“Post-doctoral Research Aid” na granty i inne działania badawcze realizowane na Łotwie
08 czerwca 2020

Państwowa Agencja ds. Rozwoju Edukacji na Łotwie ogłosiła czwarty nabór wniosków w konkursie „Post-doctoral Research Aid” dla naukowców z tytułem doktora, którzy chcą realizować badania w instytucjach naukowych lub przedsiębiorstwach na Łotwie.

więcej...
 
Inicjatywa EUREKA
22 maja 2020

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło nowy konkurs w ramach Inicjatywy EUREKA. Jest to zdecentralizowana sieć 41 państw, w tym państw europejskich oraz Unii Europejskiej, powołana w celu wspierania międzynarodowej współpracy w badaniach i rozwoju. Rządy państw członkowskich zobowiązały się do promowania i wspierania współpracy pomiędzy partnerami przemysłowymi i organizacjami prowadzącymi badania i upowszechniającymi wiedzę realizującymi wspólne przedsięwzięcia – projekty EUREKI, m.in. poprzez efektywne procedury wspierania realizacji tych projektów przez krajowych partnerów ze środków publicznych.

więcej...
 
ERC Advanced Grant – ostatni konkurs w programie Horyzont 2020
22 maja 2020

Europejska Rada ds. Badań Naukowych otworzyła ostatni konkurs ERC Advanced Grant. Jest on skierowany do doświadczonych naukowców, reprezentujących wszystkie dziedziny naukowe, którzy mogą wykazać się wybitnym dorobkiem naukowym na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat.

więcej...
 
««  początek « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 14 z 415
 
© 2008-2020 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.