Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
tel. 12 422 88 52
fax 12 422 80 65
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
tel. (Centrala) 12 357 25 00
tel. (Sekretariat) 12 357 27 00
fax 12 285 67 33
Strona główna arrow Fundusze arrow Fundusze międzynarodowe
Dzisiaj jest: sobota, 20 października 2018 0:36:14
Odwiedziło nas: 9096167 gości (dzisiaj: 89, wczoraj: 1582)
Fundusze międzynarodowe
Szósty konkurs na polsko-izraelskie projekty
18 października 2018

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło nabór wniosków w ramach szóstej edycji konkursu na polsko-izraelskie projekty badawcze. Konkurs jest realizowany zgodnie z Umową między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Państwa Izrael o współpracy w zakresie przemysłowych prac badawczo-rozwojowych zawartej w dniu 28 października 2014 r. pomiędzy Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Państwa Izrael.

więcej...
 
Program im. prof. Wilhelminy Iwanowskiej
18 października 2018

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłosiła nabór wniosków w ramach konkursu im. Wilhelminy Iwanowskiej. Jego celem jest wspieranie mobilności międzynarodowej doktorantów przez umożliwienie im zdobycia doświadczenia naukowego w zagranicznych ośrodkach badawczych oraz akademickich, nawiązania międzynarodowej współpracy naukowej oraz realizacji części studiów doktoranckich w jednostkach zagranicznych.

więcej...
 
Konkurs ERA CoBioTech
18 października 2018

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłasza nabór wniosków w ramach 2. konkursu ERA CoBioTech (ERA-Net Cofund on Biotechnologies). W ramach konkursu możliwe jest pozyskanie środków na realizację międzynarodowych projektów badawczych obejmujących zagadnienia z zakresu biotechnologii.

więcej...
 
Wspólny konkurs programów: FACCE ERA-GAS, SusAn oraz ICT-AGRI2
10 października 2018

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju informuje, iż 8 października 2018 r. otwarto nabór wniosków w ramach wspólnego konkursu inicjatyw ERA-NET ERA-GAS, ERA-NET SusAn oraz ERA-NET ICT-AGRI2 pt.: Novel technologies, solutions and systems to reduce the greenhouse gas intensity of animal production systems. Konkurs skupia się na finansowaniu badań mających na celu opracowanie technologii i rozwiązań mających na celu zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych pochodzących z produkcji zwierzęcej.

więcej...
 
Bezpieczeństwo żywnościowe, zrównoważone rolnictwo i leśnictwo, badania mórz i wód śródlądowych oraz biogospodarka
09 października 2018

Komisja Europejska informuje o planowanym naborze w programie Horyzont 2020 "Bezpieczeństwo żywnościowe, zrównoważone rolnictwo i leśnictwo, badania mórz i wód śródlądowych oraz biogospodarka" (Food Security, Sustainable Agriculture and Forestry, Marine and Maritime and Inland Water Research and the Bioeconomy). Program dysponuje budżetem w wysokości 3 851,4 mln euro.

więcej...
 
Konkurs: Biodiversity and its influence on animal, human and plant health
10 października 2018

Narodowe Centrum Nauki wraz z siecią BiodivERsA zaprasza do udziału w konkursie na międzynarodowe projekty badawcze z zakresu bioróżnorodności. Konkurs obejmuje dwa odrębne działania (Action A i Action B) pod wspólnym tytułem: Biodiversity and its influence on animal, human and plant health. Projekty mają koncentrować się na zdrowiu zwierząt, ludzi i/lub roślin. Wnioski winny obejmować kwestie bioróżnorodności i zdrowia oraz społeczno-ekologiczny kontekst.

więcej...
 
Konkurs MSCA na Innovative Training Networks
24 września 2018

Komisja Europejska otworzyła nabór wniosków w konkursie MSCA Innovative Training Networks. Granty MSCA ITN są przeznaczone na szkolenie początkujących naukowców przez międzynarodowe zespoły. Mają one, z jednej strony, wspierać rozwój potencjału ludzkiego europejskich instytucji i przyczyniać się do ustrukturyzowania szkoleń doktorantów, z drugiej zaś zwiększać możliwości zatrudnienia indywidualnych naukowców na zróżnicowanym rynku pracy.

więcej...
 
Canaletto - Wymiana bilateralna z Włochami
24 września 2018

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (Polska) oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych i Współpracy Międzynarodowej ogłosiło zaproszenie do składania wniosków w ramach wymiany bilateralnej naukowców pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Republiką Włoską. Celem naboru jest wsparcie mobilności naukowców realizujących projekty badawcze, uzgodnione i prowadzone wspólnie przez partnerów z Polski i z Włoch. Z wnioskami o finansowanie w ramach programu mogą występować następujące podmioty: uczelnie, jednostki naukowe, instytuty badawcze oraz międzynarodowe instytuty naukowe.

więcej...
 
Stypendium rządu francuskiego na pobyt badawczy
18 września 2018

Trwa nabór wniosków w ramach konkursu na stypendium rządu francuskiego na pobyt badawczy. Program stypendialny adresowany jest do polskich badaczy z doktoratem od mniej niż 10 lat, pracujących w polskiej instytucji naukowej, którzy chcą prowadzić badania we Francji i nawiązać nowe kolaboracje polsko-francuskie. Stypendium obejmuje wszystkie dziedziny wiedzy.

więcej...
 
Konkursy FNP: TEAM-NET i START
12 września 2018

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej ogłosiła dwa nowe konkursy: TEAM-NET i START.

Program TEAM-NET oferuje jednostkom naukowym środki na finansowanie interdyscyplinarnych badań naukowych realizowanych przez sieć współpracujących zespołów badawczych kierowanych przez wybitnych naukowców.

więcej...
 
««  początek « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 14 z 316
 
© 2008-2018 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.