Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
tel. 12 422 88 52
fax 12 422 80 65
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
tel. (Centrala) 12 357 25 00
tel. (Sekretariat) 12 357 27 00
fax 12 285 67 33
Strona główna arrow Fundusze arrow Fundusze międzynarodowe
Dzisiaj jest: piątek, 21 września 2018 10:35:17
Odwiedziło nas: 9056954 gości (dzisiaj: 702, wczoraj: 1811)
Fundusze międzynarodowe
ERC Proof of Concept Grant
04 listopada 2015

Otwarto nabór wniosków w ramach konkursu ERC Proof of Concept Grant, którego organizatorem jest Europejska Rada ds. Badań Naukowych (European Research Council). Celem konkursu jest udzielenia finansowania osobom, które realizują już grant i w jego trakcie otrzymują nieplanowane wyniki badań, które mogą mieć zastosowanie komercyjne lub społecznie. W ramach przyznanych środków, można sfinansować prace, których nie przewidziano w pierwotnym projekcie.

więcej...
 
ERC Consolidator Grant
04 listopada 2015

Otwarto nabór wniosków w ramach konkursu Consolidator Grant, którego organizatorem jest Europejska Rada ds. Badań Naukowych (European Research Council). Jego celem jest udzielenie wsparcia wybitnym naukowcom. Konkurs adresowany jest do osób, które uzyskały swój pierwszy stopień doktora od 7 do 12 lat temu. Kierownik zgłaszanego projektu musi być autorem kilku publikacji w międzynarodowych czasopismach naukowych bez udziału swojego promotora. Kierownik projektu musi także posiadać także inne publikacje, wystąpienia na konferencjach, patenty i nagrody naukowe.

więcej...
 
GRANTY EUROPEJSKIEJ RADY ds. BADAŃ NAUKOWYCH - ERC STARTING GRANT
14 października 2015

Europejska Rada ds. Badań Naukowych ogłosiła nabór wniosków w ramach ERC Starting Grant.  Mają one na celu wsparcie utalentowanych "głównych badaczy" na etapie budowania niezależnego zespołu lub programu badawczego. We wniosku trzeba wykazać, że proponowane badania pomogą w uzyskaniu samodzielności badawczej i pozycji lidera zespołu.

więcej...
 
Oferta 50 miejsc dla doktorów Kolumbijskiego Centrum Badań Rolniczych CORPOICA
12 października 2015

MNiSW zachęca doktorów do zapoznania się z ofertą (50 miejsc) przygotowaną przez CORPOICA (Kolumbijskie Centrum Badań Rolniczych). Jest to publiczno-prywatna, zdecentralizowana instytucja non-profit o profilu naukowym i technicznym. Celem Centrum jest wypracowanie wiedzy naukowej oraz rozwój technologii rolniczych poprzez badania, adaptację i transfer technologii oraz pomoc techniczną w poprawie konkurencyjności produkcyjnej, sprawiedliwy rozdział korzyści technologii i zrównoważone wykorzystanie zasobów naturalnych; wzmocnienie naukowych i technologicznych kompetencji Kolumbii oraz przyczynienie się do poprawy jakości życia ludzi.

więcej...
 
Walonia - stypendia dla młodych naukowców
16 września 2015

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego informuje, że Wallonie - Bruxelles International uruchomiło nabór wniosków w ramach konkursu na stypendia naukowe dla młodych naukowców. W ramach stypendium można uzyskać środki na pobyty badawcze na uczelniach wyższych w Walonii.

więcej...
 
Stypendia rządu Szwajcarii dla Polaków
07 września 2015

Otwarto nabór wniosków w ramach programu stypendialnego rządu Szwajcarii dla Polaków. W ramach naboru można ubiegać się o stypendia artystyczne, stypendia doktoranckie, stypendia post-doc oraz stypendia badawcze.

Wstępny nabór wniosków prowadzony będzie przez Biuro Uznawalności Wykształcenia i Wymiany Międzynarodowej.

więcej...
 
Oferta grantowa od DAAD
07 września 2015

Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej zaprezentowała szeroką paletę stypendium wyjazdowych adresowanych do polskich studentów i naukowców. Poniżej szczegółowe zestawienie oferty.

więcej...
 
Działania przygotowawcze - unijne zasoby genetyczne roślin i zwierząt
29 sierpnia 2015

Komisja Europejska ogłosiła nabór wniosków w ramach "Działań przygotowawczych - unijne zasoby genetyczne roślin i zwierząt".

więcej...
 
Otwarcie naboru na koncepcje projektów flagowych w Programie Współpracy Transgranicznej...
31 lipca 2015

Otwarto nabór wniosków na koncepcje projektów flagowych w ramach Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG V ? A Polska - Słowacja na lata 2014-2020.

więcej...
 
Fundusz Wyszehradzki - standardowe granty
27 lipca 2015

Otwarto nabór wniosków w ramach konkursu na standardowe granty, którego organizatorem jest Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki. Preferowane są projekty, których uczestnicy pochodzą ze wszystkich krajów Grupy Wyszehradzkiej (Polska, Czechy, Słowacja i Węgry). W przypadku niewielkich dotacji do projektów mogą być zaangażowane trzy spośród czterech państw z Grupy Wyszehradzkiej. W przypadku współpracy transgranicznej, o grant mogą ubiegać się uczestnicy z dwóch krajów.

więcej...
 
««  początek « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 141 - 154 z 308
 
© 2008-2018 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.