Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
tel. 12 422 88 52
fax 12 422 80 65
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
tel. (Centrala) 12 357 25 00
tel. (Sekretariat) 12 357 27 00
fax 12 285 67 33
Strona główna arrow Fundusze arrow Fundusze międzynarodowe
Dzisiaj jest: wtorek, 22 stycznia 2019 20:37:12
Odwiedziło nas: 9239429 gości (dzisiaj: 1367, wczoraj: 1563)
Fundusze międzynarodowe
Otwarcie konkursu ERA-NET SusAn
14 stycznia 2016

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłasza otwarcie naboru wniosków w ramach międzynarodowego konkursu na projekty badawcze, organizowanego w ramach programu European Research Area on Sustainable Animal Production Systems (Europejski Obszar Badawczy Systemów Zrównoważonej Produkcji Zwierzęcej). Konkurs skupia się na finansowaniu badań obejmujących zagadnienia z zakresu zrównoważonej produkcji zwierzęcej.

więcej...
 
Konkurs w ramach Inicjatywy CORNET
08 stycznia 2016

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło 21. międzynarodowy konkurs na projekty badawcze w ramach Inicjatywy CORNET.

Głównym celem Inicjatywy CORNET jest promowanie ścisłej współpracy pomiędzy zaangażowanymi podmiotami narodowymi / regionalnymi oraz stwarzanie możliwości finansowania, ze źródeł publicznych, badań na potrzeby konkretnych branż przemysłowych. W ramach CORNET ogłaszane są regularne konkursy na projekty realizowane we współpracy międzynarodowej.

więcej...
 
Konkurs ERANet-LAC
08 stycznia 2016

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło konkurs ERANet-LAC, finansowany przez Komisję Europejską, w ramach 7 Programu Ramowego Badań i Rozwoju Technologicznego. Projekt wspiera wdrożenie Wspólnej Inicjatywy na rzecz Badań i Innowacji pomiędzy krajami członkowskimi Unii Europejskiej i krajami stowarzyszonymi oraz krajami Ameryki Łacińskiej i Karaibskimi.

więcej...
 
Ideas Plus II
16 listopada 2015

Europejska Rada ds. Badań Naukowych ogłosiła nabór wniosków w ramach programu Ideas Plus II. W ramach konkursu mogą być zgłoszone projekty badawcze obejmujące zadania badawcze (lub ich część) określone we wnioskach zgłoszonych do konkursów w ramach priorytetu Excellent Science, które zostały wysoko ocenione, ale nie zostały zakwalifikowane do finansowania (ERC - 2014-StG, ERC - 2014-AdG oraz ERC - 2014-CoG). Budżet konkursu wynosi 3 500 000 zł.

więcej...
 
Otwarcie naboru wniosków w 7. konkursie w ramach ERA-NET Industrial Biotechnology 2
16 listopada 2015

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłasza nabór wniosków w ramach 7. międzynarodowego konkursu organizowanego w ramach programu ERA-NET Industrial Biotechnology 2. Konkurs skupia się na finansowaniu badań obejmujących zagadnienia z zakresu biotechnologii przemysłowej.

więcej...
 
ERC Proof of Concept Grant
04 listopada 2015

Otwarto nabór wniosków w ramach konkursu ERC Proof of Concept Grant, którego organizatorem jest Europejska Rada ds. Badań Naukowych (European Research Council). Celem konkursu jest udzielenia finansowania osobom, które realizują już grant i w jego trakcie otrzymują nieplanowane wyniki badań, które mogą mieć zastosowanie komercyjne lub społecznie. W ramach przyznanych środków, można sfinansować prace, których nie przewidziano w pierwotnym projekcie.

więcej...
 
ERC Consolidator Grant
04 listopada 2015

Otwarto nabór wniosków w ramach konkursu Consolidator Grant, którego organizatorem jest Europejska Rada ds. Badań Naukowych (European Research Council). Jego celem jest udzielenie wsparcia wybitnym naukowcom. Konkurs adresowany jest do osób, które uzyskały swój pierwszy stopień doktora od 7 do 12 lat temu. Kierownik zgłaszanego projektu musi być autorem kilku publikacji w międzynarodowych czasopismach naukowych bez udziału swojego promotora. Kierownik projektu musi także posiadać także inne publikacje, wystąpienia na konferencjach, patenty i nagrody naukowe.

więcej...
 
GRANTY EUROPEJSKIEJ RADY ds. BADAŃ NAUKOWYCH - ERC STARTING GRANT
14 października 2015

Europejska Rada ds. Badań Naukowych ogłosiła nabór wniosków w ramach ERC Starting Grant.  Mają one na celu wsparcie utalentowanych "głównych badaczy" na etapie budowania niezależnego zespołu lub programu badawczego. We wniosku trzeba wykazać, że proponowane badania pomogą w uzyskaniu samodzielności badawczej i pozycji lidera zespołu.

więcej...
 
Oferta 50 miejsc dla doktorów Kolumbijskiego Centrum Badań Rolniczych CORPOICA
12 października 2015

MNiSW zachęca doktorów do zapoznania się z ofertą (50 miejsc) przygotowaną przez CORPOICA (Kolumbijskie Centrum Badań Rolniczych). Jest to publiczno-prywatna, zdecentralizowana instytucja non-profit o profilu naukowym i technicznym. Celem Centrum jest wypracowanie wiedzy naukowej oraz rozwój technologii rolniczych poprzez badania, adaptację i transfer technologii oraz pomoc techniczną w poprawie konkurencyjności produkcyjnej, sprawiedliwy rozdział korzyści technologii i zrównoważone wykorzystanie zasobów naturalnych; wzmocnienie naukowych i technologicznych kompetencji Kolumbii oraz przyczynienie się do poprawy jakości życia ludzi.

więcej...
 
Walonia - stypendia dla młodych naukowców
16 września 2015

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego informuje, że Wallonie - Bruxelles International uruchomiło nabór wniosków w ramach konkursu na stypendia naukowe dla młodych naukowców. W ramach stypendium można uzyskać środki na pobyty badawcze na uczelniach wyższych w Walonii.

więcej...
 
««  początek « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 155 - 168 z 327
 
© 2008-2019 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.