Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
tel. 12 422 88 52
fax 12 422 80 65
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
tel. (Centrala) 12 357 25 00
tel. (Sekretariat) 12 357 27 00
fax 12 285 67 33
Strona główna arrow Fundusze arrow Fundusze międzynarodowe
Dzisiaj jest: niedziela, 16 grudnia 2018 9:40:59
Odwiedziło nas: 9172306 gości (dzisiaj: 968, wczoraj: 1520)
Fundusze międzynarodowe
2 Nabór wniosków w ramach Inicjatywy EUREKA w 2014 roku
28 lipca 2014

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło nabór wniosków na projekty realizowane w ramach Inicjatywy EUREKA. O dofinansowanie w ramach projektu mogą się ubiegać wyłącznie mali i średni przedsiębiorcy, konsorcja naukowe lub grupy przedsiębiorców.

Wnioski mogą obejmować dowolny obszar tematyczny.

więcej...
 
Otwarcie naboru wniosków wstępnych (pre-proposals) w ERA-Net SOLAR
28 lipca 2014

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło  nabór wniosków wstępnych (pre-proposals) w kolejnym konkursie organizowanym w bieżącym roku w ramach międzynarodowego projektu ERA-Net SOLAR. Tak jak w poprzednim roku konkurs dotyczy wykorzystania ogniw fotowoltaicznych oraz systemu koncentratorów energii słonecznej do wytwarzania energii elektrycznej. Zakres tematyczny konkursu obejmuje wytwarzanie energii elektrycznej z wykorzystaniem promieniowania słonecznego.

więcej...
 
Konkurs na projekty badawcze w Danii w obszarze badań klinicznych i biomedycznych
28 lipca 2014

Komitet Fundacji Novo Nordisk ds. Badań Medycznych i Nauk Przyrodniczych ogłasza konkurs na projekty badawcze w Danii w obszarze badań klinicznych i podstawowych badań biomedycznych.

Dofinansowanie obejmuje m. in. aparaturę, zwierzęta doświadczalne i pensje na cele naukowe i techniczne oraz badania naukowe.

więcej...
 
18. konkurs w ramach Inicjatywy CORNET
28 lipca 2014

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju informuje o otwarciu 18. międzynarodowego konkursu na projekty badawcze w ramach Inicjatywy CORNET.

Głównym celem Inicjatywy CORNET jest promowanie ścisłej współpracy pomiędzy zaangażowanymi podmiotami narodowymi/regionalnymi (ministerstwami i agencjami) oraz stwarzanie możliwości finansowania, ze źródeł publicznych (narodowych/regionalnych), badań na potrzeby konkretnych branż przemysłowych. W ramach CORNET ogłaszane są regularnie konkursy na projekty realizowane we współpracy międzynarodowej.

więcej...
 
Studia doktoranckie na Uniwersytecie w Padwie
03 czerwca 2014

Uniwersytet w Padwie i Fondazione Cassa di Risparmio di Padova e Rovigo ogłaszają konkurs na 15 doktoranckich stypendiów badawczych.

więcej...
 
State Scholarships Foundation - stypendium podoktorskie w Grecji
03 czerwca 2014

State Scholarships Foundation oferuje stypendia na studia, badania naukowe, staże doktorskie i szkolenia specjalistyczne.

W tegorocznej edycji State Scholarships Foundation oferuje 5 stypendiów na wyjazd badawczy podoktorski. Stypendia na poziomie postdoc realizowany jest w połączeniu z kursem współczesnego języka greckiego.

więcej...
 
Endeavour Vocational Education and Training (VET) Scholarship
03 czerwca 2014

Endeavour Awards jest programem stypendialnym zorganizowanym przez rząd australijski dla studentów, absolwentów i badaczy wszystkich dziedzin i kierunków, pochodzących z krajów zaproszonych do współpracy, w tym kandydatów z Polski.

Endeavour Vocational Education and Training (VET) Award stanowi wsparcie finansowe na okres do dwóch i pół roku dla osób, które chciałyby uczestniczyć w szkoleniach i studiach zawodowych, których rezultatem będzie uzyskanie Diploma, Advanced Diploma lub Associate Degree Level.

W ramach stypendium istnieje możliwość uczestnictwa w szkoleniu doskonalenia znajomości języka obcego.

więcej...
 
Endeavour Research Fellowships
03 czerwca 2014

Endeavour Awards jest programem stypendialnym zorganizowanym przez rząd australijski dla studentów i badaczy wszystkich dziedzin i kierunków, pochodzących między innymi z Europy.

Program The Endeavour Research Fellowships oferuje finansowe wsparcie dla studentów (magistrantów i doktorantów) oraz naukowców z krajów partnerskich na przeprowadzenie badań w Australii.

więcej...
 
Sapienza University
03 czerwca 2014

Sapienza University ogłasza rekrutację na studia i stypendia doktoranckie. Oferta skierowana jest do kandydatów spoza Włoch. Aplikować można na dowolny kierunek.

Wymagania wobec kandydatów:

więcej...
 
CIMO Fellowships  stypendia doktoranckie w Finlandii
03 czerwca 2014

CIMO Fellowships to stypendium badawcze dla młodych naukowców, uczestników studiów doktoranckich. Oferta skierowana jest do badaczy ze wszystkich krajów i wszystkich dziedzin naukowych. Miejscem odbywania stypendium jest Finlandia.

Wymagania wobec kandydatów są następujące:

więcej...
 
««  początek « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 225 - 238 z 325
 
© 2008-2018 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.