Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
tel. 12 422 88 52
fax 12 422 80 65
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
tel. (Centrala) 12 357 25 00
tel. (Sekretariat) 12 357 27 00
fax 12 285 67 33
Strona główna arrow Fundusze arrow Fundusze międzynarodowe
Dzisiaj jest: sobota, 22 września 2018 3:59:30
Odwiedziło nas: 9057950 gości (dzisiaj: 247, wczoraj: 1451)
Fundusze międzynarodowe
NSP - National Scholarship Programme for PhD students
29 kwietnia 2014

The National Scholarship Programme of the Slovak Republic jest programem stypendialnym ufundowanym przez Ministra Edukacji, Nauki, Badań i Sportu Republiki Słowacji. Ma on na celu wspieranie mobilności studentów, doktorantów, a także nauczycieli akademickich i badaczy wszystkich kierunków i dziedzin.

Oferta stypendialna skierowana jest do uczestników studiów doktoranckich, którzy chcieliby odbyć część swoich studiów lub zrealizować projekt badawczy w instytucji badawczej czy naukowej na Słowacji.

więcej...
 
KAAD - Program stypendialny na rzecz Europy Środkowo-Wschodniej
29 kwietnia 2014

KAAD, wiodąca w skali światowej katolicka organizacja stypendialna z siedzibą w Bonn (Niemcy), przyznaje od 50 lat studentom oraz pracownikom naukowym akademickich szkół wyższych, a także innym grupom osób stypendia na pobyty naukowe w Niemczech.

W ramach programu stypendialnego dla Europy Środkowo-Wschodniej (Osteuropa-Programm) przyznawane są dwa razy rocznie (marzec/wrzesień) stypendia studyjno-badawcze. Zainteresowani kandydaci sami wybierają docelowe niemieckie szkoły wyższe, instytuty naukowe, archiwa, kliniki lub inne instytucje jako miejsca swego planowanego pobytu.

więcej...
 
Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki - Małe granty
29 kwietnia 2014

Program Małych Grantów Funduszu Wyszehradzkiego wspiera finansowo projekty rozwijające współpracę krajów z Grupy Wyszehradzkiej oraz integrację tych państw z Unią Europejską.

więcej...
 
European Molecular Biology Organisation (EMBO) - Long-Term Fellowships
29 kwietnia 2014

European Molecular Biology Organisation (EMBO) oferuje długoterminowe stypendia badawcze dla młodych naukowców ze stopniem doktora.

Wymagania wobec kandydatów są następujące:

więcej...
 
Melbourne International Research Scholarships (MIRS)
29 kwietnia 2014

Melbourne International Research Scholarships (MIRS) to stypendium na badawcze studia magisterskie lub doktoranckie na Uniwersytecie Melbourne (Australia). MIRS jest stypendium ufundowanym przez uniwersytet. Co roku określane są limity przyjęć na stypendium na poszczególnych wydziałach i kierunkach. Nagradzanych jest ok 200 kandydatów, spośród których ok. 150 pochodzi spoza Australii.

więcej...
 
Canon Foundation In Europe Research Fellowships
29 kwietnia 2014

Canon Foundation in Europe jest instytucją oferującą stypendia badawcze dla osób ze stopniem doktora lub przynajmniej dyplomem magistra (w ciągu 10 lat od uzyskania dyplomu). O stypendium mogą ubiegać się badacze każdej dziedziny i kierunku. Nie ma wymogów co do istniejącej pozycji zawodowej.

więcej...
 
ERA-NET BIOENERGY
05 marca 2014

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło nabór wniosków w 8. konkursie w ramach Programu ERA-NET Bioenergy. Skupia się on na finansowaniu badań obejmujących zagadnienia z zakresu bioenergii. Temat konkursu jest następujący: Integrated biorefinery concepts.

Wnioski muszą uwzględniać partnerów z przynajmniej dwóch krajów branych pod uwagę  w konkursie. Zaleca się, aby jeden lub więcej przemysłowych partnerów weszli w skład konsorcjum.

więcej...
 
EMBO Practical Courses
12 lutego 2014

Program EMBO (European Molecular Biology Organisation)  Practical Courses ma na celu promowanie mobilności kadry naukowej działającej w obszarze nauk o życiu. Główną motywacją jest umożliwienie młodym naukowcom udział we wdrażaniu nowych metod i technik badawczych w ich macierzystych laboratoriach. Miejscem odbywania praktyk jest Europa i świat.

więcej...
 
Stypendia Rządowe Miasta Pekinu
12 lutego 2014

Stypendia Miasta Pekinu to oferta stypendialna, która przewiduje całościowe lub częściowe pokrycie kosztów za studia czesnego lub projektu badawczego na jednej z pekińskich uczelni wyższych.

Oferta skierowana jest do kandydatów na studia licencjackie, magisterskie lub doktoranckie, którzy chcieliby uzyskać tytuł na pekińskiej uczelni.

więcej...
 
Stypendium miasta Paryża
30 stycznia 2014

Władze miasta Paryża uruchomiły specjalny program stypendialny skierowany do młodych (5 lat po uzyskaniu stopnia doktora) i doświadczonych naukowców, którzy chcą odbyć staż lub przeprowadzić  badania w Paryżu. Oferta dostępna jest dla naukowców wszystkich dziedzin i dyscyplin.

więcej...
 
««  początek « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 225 - 238 z 308
 
© 2008-2018 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.