Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
tel. 12 422 88 52
fax 12 422 80 65
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
tel. (Centrala) 12 357 25 00
tel. (Sekretariat) 12 357 27 00
fax 12 285 67 33
Strona główna arrow Fundusze arrow Fundusze międzynarodowe
Dzisiaj jest: poniedziałek, 21 stycznia 2019 3:12:29
Odwiedziło nas: 9236608 gości (dzisiaj: 109, wczoraj: 1365)
Fundusze międzynarodowe
Drugi polsko-tajwański konkurs na wspólne projekty badawcze w ramach współpracy polsko-tajwańskiej
09 maja 2014

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wraz z Ministerstwem Nauki i Technologii Tajwanu ogłaszają otwarcie konkursu na wspólne projekty badawcze w następujących obszarach:

więcej...
 
Otwarcie naboru wniosków w konkursie JPI HDHL Joint Action 2: Biomarkers in Nutrition and Health
09 maja 2014

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłasza nabór wniosków w ramach międzynarodowego konkursu organizowanego w ramach inicjatywy JPI HDHL Joint Action 2: Biomarkers in Nutrition and Health (BioNH) (Biomarkery w żywieniu i zdrowiu).

więcej...
 
ERA.Net RUS PLUS - Otwarcie naboru wniosków w ścieżce INNOVATION
09 maja 2014

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłasza  nabór wniosków do międzynarodowego konkursu organizowanego w ramach programu ERA.Net RUS PLUS w ścieżce INNOVATION.

więcej...
 
Shanghai Municipal Government Scholarship
29 kwietnia 2014

Shanghai Municipal Government ogłasza nabór na stypendia dla międzynarodowych kandydatów na studia licencjackie, magisterskie lub doktoranckie na Uniwersytecie w Szanghaju - University of Shanghai for Science and Technology (USST).

więcej...
 
Matsumae International Foundation Fellowship Program
29 kwietnia 2014

The Matsumae International Foundation jest organizacją pozarządową, która za swój priorytet uznała działalność na rzecz pokoju oraz rozwoju. Fundacja corocznie oferuje ok. 13 stypendiów, trwających od 3 do 6 miesięcy na przeprowadzenia badań naukowych w Japonii. Uprawnieni do skorzystania z oferty są badacze dziedzin takich jak: nauki przyrodnicze, inżynieria oraz medycyna. Priorytetowo traktowane będą pobyty badawcze dłuższe, tzn. na okres 6 miesięcy.

więcej...
 
NSP - National Scholarship Programme for PhD students
29 kwietnia 2014

The National Scholarship Programme of the Slovak Republic jest programem stypendialnym ufundowanym przez Ministra Edukacji, Nauki, Badań i Sportu Republiki Słowacji. Ma on na celu wspieranie mobilności studentów, doktorantów, a także nauczycieli akademickich i badaczy wszystkich kierunków i dziedzin.

Oferta stypendialna skierowana jest do uczestników studiów doktoranckich, którzy chcieliby odbyć część swoich studiów lub zrealizować projekt badawczy w instytucji badawczej czy naukowej na Słowacji.

więcej...
 
KAAD - Program stypendialny na rzecz Europy Środkowo-Wschodniej
29 kwietnia 2014

KAAD, wiodąca w skali światowej katolicka organizacja stypendialna z siedzibą w Bonn (Niemcy), przyznaje od 50 lat studentom oraz pracownikom naukowym akademickich szkół wyższych, a także innym grupom osób stypendia na pobyty naukowe w Niemczech.

W ramach programu stypendialnego dla Europy Środkowo-Wschodniej (Osteuropa-Programm) przyznawane są dwa razy rocznie (marzec/wrzesień) stypendia studyjno-badawcze. Zainteresowani kandydaci sami wybierają docelowe niemieckie szkoły wyższe, instytuty naukowe, archiwa, kliniki lub inne instytucje jako miejsca swego planowanego pobytu.

więcej...
 
Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki - Małe granty
29 kwietnia 2014

Program Małych Grantów Funduszu Wyszehradzkiego wspiera finansowo projekty rozwijające współpracę krajów z Grupy Wyszehradzkiej oraz integrację tych państw z Unią Europejską.

więcej...
 
European Molecular Biology Organisation (EMBO) - Long-Term Fellowships
29 kwietnia 2014

European Molecular Biology Organisation (EMBO) oferuje długoterminowe stypendia badawcze dla młodych naukowców ze stopniem doktora.

Wymagania wobec kandydatów są następujące:

więcej...
 
Melbourne International Research Scholarships (MIRS)
29 kwietnia 2014

Melbourne International Research Scholarships (MIRS) to stypendium na badawcze studia magisterskie lub doktoranckie na Uniwersytecie Melbourne (Australia). MIRS jest stypendium ufundowanym przez uniwersytet. Co roku określane są limity przyjęć na stypendium na poszczególnych wydziałach i kierunkach. Nagradzanych jest ok 200 kandydatów, spośród których ok. 150 pochodzi spoza Australii.

więcej...
 
««  początek « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 239 - 252 z 327
 
© 2008-2019 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.