Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
Kontakt:
tel.: +48 12 357 27 00, +48 666 081 111
faks : +48 12 422 80 65
Strona główna arrow Fundusze arrow Fundusze międzynarodowe
Dzisiaj jest: wtorek, 29 września 2020 15:48:18
Odwiedziło nas: 10797733 gości (dzisiaj: 1340, wczoraj: 1838)
Fundusze międzynarodowe
Siódmy polsko – izraelski konkurs na projekty badawczo – rozwojowe
31 stycznia 2020

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wspólnie z Izraelskim Centrum Badań i Rozwoju dla Przemysłu „Israel Innovation Authority” ogłaszają siódmy wspólny konkurs na projekty badawczo-rozwojowe, ukierunkowany na rozwijanie innowacyjnych produktów oraz rozwiązań technologicznych mających realne perspektywy zastosowań komercyjnych. W konkursie uczestniczą polsko-izraelskie konsorcja badawcze, w skład których wchodzi co najmniej jeden przedsiębiorca lub grupa podmiotów.

więcej...
 
Program im. Ulama
31 stycznia 2020

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłosiła nabór wniosków w ramach programu im. Stanisława Ulama. Pozwala on na przyjazdy do Polski zarówno uznanych, jak i obiecujących naukowców, posiadających co najmniej stopień naukowy doktora, którzy wzmocnią potencjał naukowy polskich jednostek i włączą się w prowadzone w nich aktywności naukowe, przede wszystkim projekty badawcze i dydaktykę.

więcej...
 
Stypendium Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego
31 stycznia 2020

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej zaprasza do skorzystania z oferty programowej Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego.

więcej...
 
Program BioLAB
09 stycznia 2020

Program BioLAB to roczny, płatny staż dla studentów i doktorantów nauk biologicznych (biologia, biochemia, biotechnologia, chemia, fizyka, farmacja, itp.) w czterech amerykańskich instytucjach naukowych: University of Virginia, University of Chicago, Oklahoma Medical Research Foundation oraz University of Texas, Southwestern Medical Center. Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta administruje programem od 2013 r. i jest on w całości finansowany przez instytucje goszczące.

więcej...
 
4 konkurs w ramach Współpracy Polsko-Tureckiej
30 grudnia 2019

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Rada ds. Badań Naukowych i Technologicznych Turcji (TÜBİTAK) informują, że uruchomiono 4. konkurs, zorganizowany w ramach programu Współpraca Polska - Turcja.

więcej...
 
I konkurs Programu ERA-NET CO-FUND ICT-AGRI-FOOD
23 grudnia 2019

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło I konkurs Programu ERA-NET CO-FUND ICT-AGRI-FOOD. Konkurs ma na celu wsparcie projektów badawczych, które zakładają przejście w kierunku bardziej zrównoważonych i elastycznych systemów rolno-spożywczych dzięki rozwiązaniom w obszarze technologii cyfrowych, wykorzystując dane z całego łańcucha żywnościowego.

więcej...
 
Działania Marii Skłodowskiej-Curie: RISE 2020
18 grudnia 2019

Komisja Europejska otworzyła nabór wniosków w konkursie Marie Skłodowska-Curie Research and Innovative Staff Exchange (MSCA RISE). W ramach konkursu międzynarodowe konsorcja mogą składać wnioski o finansowanie projektów badawczych opartych na międzynarodowej i międzysektorowej wymianie pracowników.

więcej...
 
Stypendia Wyszehradzkie
13 grudnia 2019

Program stypendiów wyszehradzkich został stworzony po to by ułatwić wymianę akademicką przez zapewnienie wsparcia finansowego studentom i badaczom, którzy są obywatelami Krajów Grupy Wyszehradzkiej: Republiki Czeskiej, Węgier, Polski i Słowacji. Dzięki stypendiom mogą oni studiować na wybranej akredytowanej uczelni / instytucie naukowym w w/w krajach oraz w Albanii, Armenii, Azerbejdżanie, Białorusi, Bośni i Hercegowinie, Gruzji, Kosowie, Mołdawii, Czarnogórze, Macedonii Północnej, Serbii i Ukrainie. Program jest przeznaczony dla uczestników studiów magisterskich lub osób z tytułem magistra, którzy zamierzają realizować studia doktoranckie.

więcej...
 
2-letnie stypendia podoktorskie Europejskiej Organizacji Biologii Molekularnej
13 grudnia 2019

Europejska Organizacja Biologii Molekularnej (EMBO) jest organizacją skupiającą ponad 1800 wybitnych naukowców, propagującą doskonałość w dziedzinie nauk o życiu w Europie i poza jej granicami. Jej główne cele to wspieranie utalentowanych badaczy na wszystkich etapach ich kariery, stymulowanie wymiany informacji naukowej oraz pomoc w tworzeniu środowiska badawczego zapewniającego osiąganie jak najlepszych wyników.

więcej...
 
Stypendia doktoranckie w obszarze biomedycyny
15 listopada 2019

Niemiecka Fundacja „Boehringer Ingelheim Fonds” promująca badania podstawowe w obszarze biomedycyny przyznaje stypendia doktoranckie wybitnym młodym naukowcom na realizację ambitnego projektu doktoranckiego przez około 3 lata, polegającego na prowadzeniu podstawowe badania biomedyczne w wiodącym międzynarodowym laboratorium. Badania stosowane nie będą dofinansowane. Fundacja przyznaje stypendia obywatelom europejskim pracującym w Europie i w terytoriach zamorskich oraz obywatelom spoza Europy realizującym projekt doktorancki w Europie.

więcej...
 
««  początek « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 29 - 42 z 417
 
© 2008-2020 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.