Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
Kontakt:
tel.: +48 12 357 27 00, +48 666 081 111
faks : +48 12 422 80 65
Strona główna arrow Fundusze arrow Fundusze międzynarodowe
Dzisiaj jest: wtorek, 29 września 2020 16:50:11
Odwiedziło nas: 10797884 gości (dzisiaj: 1491, wczoraj: 1838)
Fundusze międzynarodowe
Nabór wniosków do Programu im. Iwanowskiej
17 października 2019

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej zachęca do składania wniosków o stypendia w drugim naborze do Programu im. Iwanowskiej. Celem programu jest wspieranie mobilności międzynarodowej doktorantów przez umożliwienie im zdobycia doświadczenia naukowego w zagranicznych ośrodkach badawczych oraz akademickich, nawiązania międzynarodowej współpracy naukowej oraz realizacji części kształcenia w jednostkach zagranicznych.

więcej...
 
Bilateralna wymiana naukowców z Chińską Republiką Ludową
17 października 2019

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej zaprasza do składania wniosków w naborze na bilateralną wymianę naukowców z Chińską Republiką Ludową. Głównym celem naboru jest wsparcie mobilności naukowców w realizacji projektów badawczych, uzgodnionych i prowadzonych wspólnie przez partnerów z Polski i z Chin.

więcej...
 
Fulbright Specialist Program
02 października 2019

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta rozpoczęła nabór wniosków w ramach programu Fulbright Specialist Program na goszczenie amerykańskich specjalistów reprezentujących różne dziedziny wiedzy. Jest to program krótkoterminowej wymiany naukowo-badawczej mający na celu pogłębienie oraz rozszerzenie współpracy między polskimi instytucjami, a amerykańskimi naukowcami.

więcej...
 
Nabór wniosków projektowych w konkursie KET-Biotechnologia
02 października 2019

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE informuje o otwarciu naboru wniosków do tematów konkursowych KET-Biotechnologia. Nabór wniosków jest prowadzony w ramach programu Horyzont 2020 „Wiodąca pozycja w zakresie technologii prorozwojowych i przemysłowych”. Tematem konkursu są kluczowe technologie prorozwojowe, w tym BIOTECHNOLOGIA.

więcej...
 
Ostatni konkurs na Innovative Training Networks w programie Horyzont 2020
02 października 2019

Komisja Europejska otworzyła ostatni nabór wniosków w konkursie MSCA Innovative Training Networks. Granty są przeznaczone na szkolenie początkujących naukowców przez międzynarodowe zespoły.

więcej...
 
Stypendia rządu szwajcarskiego na pobyty badawcze, studia doktoranckie oraz staże postdoc
02 października 2019

Program stypendialny rządu szwajcarskiego dla obywateli polskich na rok akademicki 2020/21 przewiduje stypendia na pobyty badawcze, stypendia dla doktorantów oraz stypendia postdoc dla naukowców reprezentujących różne dziedziny wiedzy. Stypendia są przyznawane w celu promowania wymiany międzynarodowej i współpracy badawczej między Szwajcarią, a ponad 180 krajami.

więcej...
 
Stypendia i granty od Fundacji Kościuszkowskiej
02 października 2019

Fundacja Kościuszkowska ogłosiła nabór wniosków na stypendia i granty badawcze na studia, badania oraz staże dydaktyczne na uniwersytetach i innych instytucjach kształcenia wyższego w USA.

więcej...
 
Oferta grantowa od DAAD
02 października 2019

Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej (DAAD) informuje o nowej ofercie na stypendia wyjazdowe, które są adresowane do polskich studentów i naukowców. Granty badawcze DAAD umożliwiają zagranicznym doktorantom, młodym naukowcom i uczonym realizację badań lub kontynuowanie edukacji w Niemczech. Programy promują również wymianę doświadczeń i tworzenie sieci kontaktów.

więcej...
 
Granty na badania podoktoranckie Fundacji Fulbright
02 października 2019

Fundacja Fulbright informuje o możliwości ubiegania się o stypendia w USA na studia, prowadzenie wykładów i realizację badań naukowych dla osób z tytułem doktora.

więcej...
 
ERC Synergy Grant 2020
02 października 2019

Komisja Europejska otworzyła nowy konkurs na ERC Synergy Grant 2020. O ERC Synergy Grants mogą aplikować zespoły naukowców, którzy mają pomysł na interdyscyplinarny projekt badawczy, przełomowy w swoich założeniach i mogący w sposób znaczący wpłynąć na rozwój nauki.

więcej...
 
««  początek « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 43 - 56 z 417
 
© 2008-2020 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.