Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
Kontakt:
tel.: +48 12 357 27 00, +48 666 081 111
faks : +48 12 422 80 65
Strona główna arrow Fundusze arrow Fundusze międzynarodowe
Dzisiaj jest: wtorek, 29 września 2020 16:54:47
Odwiedziło nas: 10797893 gości (dzisiaj: 1500, wczoraj: 1838)
Fundusze międzynarodowe
Visiting Researcher Program - Brazylia
05 lipca 2019

Fundacja Badawcza São Paulo informuje o naborze wniosków w programie Visiting Researcher (Program Wizytujących Naukowców). Oferuje on całkowite lub częściowe wsparcie na przyjęcie doświadczonych badaczy, powiązanych z zagranicznymi instytucjami badawczymi, którzy podejmą pracę w instytucji badawczej w mieście São Paulo (Brazylia) w okresie od 2 tygodni do 12 miesięcy. Naukowiec wizytujący musi posiadać tytuł doktora i wybitne osiągnięcia naukowe.

więcej...
 
Stypendia Fundacji Humboldta
05 lipca 2019

Fundacja Alexandra von Humboldta oferuje stypendia w Niemczech dla zagranicznych naukowców z  każdej dziedziny wiedzy.

więcej...
 
Université libre de Bruxelles - konkurs dla naukowców ze stopniem doktora
05 lipca 2019

Université libre de Bruxelles (ULB) w Belgii ogłosił drugi konkurs na składanie wniosków w ramach swojego międzynarodowego programu grantowego Individual Fellowships at Université libre de Bruxelles, współfinansowanego w ramach działania Marie Skłodowska-Curie COFUND w Horyzoncie 2020.

więcej...
 
Sofja Kovalevskaja Award
05 lipca 2019

Fundacja im. Humboldta oferuje stypendia dla wyróżniających się młodych naukowców z zagranicy. Stypendium stwarza możliwość zrealizowania swojego projektu badawczego w ramach zespołu badawczego w wybranej przez siebie instytucji naukowo-badawczej w Niemczech.

Program jest otwarty dla naukowców ze wszystkich krajów i wszystkich dyscyplin, którzy uzyskali stopień doktora z wyróżnieniem nie wcześniej niż 6 lat przed złożeniem aplikacji.

więcej...
 
Stypendia podoktorskie ETH Zurich
05 lipca 2019

Program stypendiów podoktorskich ETH Zurich wspiera młodych, zagranicznych badaczy, którzy wykazali się doskonałością naukową i pragną zrealizować kolejny krok w swojej karierze na uczelni ETH w Zurychu (Szwajcaria).

więcej...
 
BiodivERsA 2019-2020 Joint Call
27 czerwca 2019
Sieć krajowych i regionalnych organizacji finansujących BiodivERsA zapowiada ogłoszenie konkursu w okresie 2019-2020 w następującym temacie: „bioróżnorodność i zmiany klimatyczne”.
więcej...
 
Wymiana bilateralna naukowców pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Republiką Indii
27 czerwca 2019

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej – NAWA oraz Departament Nauki i Technologii, Rządu Republiki Indii ogłaszają zaproszenie do składania wniosków w ramach wymiany bilateralnej naukowców pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Republiką Indii.

więcej...
 
Konkurs IdeaLab „Zarządzanie zagrożeniami”
27 czerwca 2019

Narodowe Centrum Nauki ogłosiło konkurs IdeaLab na przełomowe, interdyscyplinarne projekty badawcze ukierunkowane na wyzwania społeczne przed którymi stoją i będą stać w przyszłości społeczeństwa europejskie. Konkurs jest finansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego, a jego tematem jest „zarządzanie zagrożeniami”.

więcej...
 
Konkurs GRIEG
27 czerwca 2019

Narodowe Centrum Nauki ogłosiło nabór wniosków w konkursie GRIEG na projekty badawcze finansowane w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021. Ogólnym celem grantów norweskich jest zmniejszenie ekonomicznych i społecznych nierówności w Europie oraz wzmocnienie dwustronnych stosunków pomiędzy Polską i Państwami – Darczyńcami (Norwegią, Islandią i Lichtensteinem). Wsparcie finansowe na realizację wspólnych projektów badawczych będzie sprzyjać powstawaniu długoterminowych partnerstw strategicznych i stanowić ważny krok do realizacji przyszłych projektów na poziomie europejskim oraz większego uczestnictwa w programie Horyzont. Konkurs obejmuje badania podstawowe, a jego tematyka to m.in. nauki o życiu.

więcej...
 
Stypendia TÜBİTAK
07 czerwca 2019

Turecka Rada ds. Badań Naukowych i Technologicznych (TÜBİTAK) przyznaje stypendia międzynarodowym naukowcom na prowadzenie warsztatów, wykładów, organizację konferencji czy prowadzenie badań w obszarze nauk przyrodniczych, inżynieryjnych, technologicznych, medycznych, rolniczych, społecznych i humanistycznych.

więcej...
 
««  początek « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 57 - 70 z 417
 
© 2008-2020 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.