Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
Kontakt:
tel.: +48 12 357 27 00, +48 666 081 111
faks : +48 12 422 80 65
Strona główna arrow Fundusze arrow Fundusze krajowe
Dzisiaj jest: piątek, 24 września 2021 21:33:33
Odwiedziło nas: 11736276 gości (dzisiaj: 1846, wczoraj: 1621)

BIP

BIP

Fundacja IZ PIB

Fundusze krajowe
Konkurs 7/1.1.1/2020 Szybka ścieżka - Agrotech
17 sierpnia 2020

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju informuje o nowym naborze wniosków w ramach konkursu 7/1.1.1/2020 Szybka ścieżka – Agrotech w Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój. W ramach konkursu prowadzony będzie nabór wniosków o dofinansowanie projektów obejmujących badania przemysłowe i/lub eksperymentalne prace rozwojowe, których efektem jest opracowanie innowacyjnego rozwiązania możliwego do wdrożenia w działalności gospodarczej. Projekt, w którym nie przewidziano eksperymentalnych prac rozwojowych nie uzyska dofinansowania. Projekt może obejmować dodatkowo prace przedwdrożeniowe. Projekt może uzyskać dofinansowanie, jeśli wnioskodawca zobowiąże się, że w terminie trzech lat od zakończenia jego realizacji wdroży wyniki badań przemysłowych i eksperymentalnych prac rozwojowych albo eksperymentalnych prac rozwojowych.

więcej...
 
Konkurs 6/1.1.1/2020 Szybka ścieżka
08 lipca 2020

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju informuje o nowym naborze wniosków w ramach konkursu 6/1.1.1/2020 Szybka ścieżka w Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój. W ramach konkursu prowadzony będzie nabór wniosków o dofinansowanie projektów obejmujących badania przemysłowe i/lub eksperymentalne prace rozwojowe, których efektem jest opracowanie innowacyjnego rozwiązania możliwego do wdrożenia w działalności gospodarczej. Projekt, w którym nie przewidziano eksperymentalnych prac rozwojowych nie uzyska dofinansowania. Projekt może obejmować dodatkowo prace przedwdrożeniowe. Projekt może uzyskać dofinansowanie, jeśli wnioskodawca zobowiąże się, że w terminie trzech lat od zakończenia jego realizacji wdroży wyniki badań przemysłowych i eksperymentalnych prac rozwojowych albo eksperymentalnych prac rozwojowych.

więcej...
 
Konkurs na Projekty aplikacyjne
09 czerwca 2020

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło nabór na „Projekty aplikacyjne” w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Głównym celem projektów jest zwiększenie innowacyjności przedsiębiorstw dzięki wykorzystaniu rezultatów prac B+R.

więcej...
 
Konkurs MINIATURA 4
03 czerwca 2020

Narodowe Centrum Nauki ogłosiło czwartą edycję konkursu MINIATURA, skierowanego do osób posiadających stopień naukowy doktora, planujących ubiegać się o finansowanie przyszłych projektów badawczych w konkursach Narodowego Centrum Nauki, innych konkursach ogólnokrajowych lub międzynarodowych. Podstawowym celem konkursu jest finansowe wsparcie pojedynczych działań naukowych służących przygotowaniu przyszłego projektu badawczego. Łącznie do zdobycia jest 15 mln zł.

więcej...
 
III konkurs „Społeczny i gospodarczy rozwój Polski w warunkach globalizujących się rynków” GOSPOSTRATEG
07 maja 2020

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju informuje o planowanym naborze w ramach III konkursu „Społeczny i gospodarczy rozwój Polski w  warunkach globalizujących się rynków” GOSPOSTRATEG.

więcej...
 
Konkurs TANGO 4
25 marca 2020

Trwa nabór do czwartego konkursu TANGO w ramach wspólnego przedsięwzięcia Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Narodowego Centrum Nauki . Ma on na celu wsparcie rozwoju technologii bazujących na wynikach badań podstawowych.

więcej...
 
Program L’Oréal Dla Kobiet i Nauki
23 marca 2020

L’Oréal Polska Sp. z o.o. informuje o otwarciu 20. edycji konkursu L’Oréal Dla Kobiet i Nauki, który jest adresowany do kobiet-naukowców prowadzących badania w zakresie nauk o życiu. Celem konkursu jest udzielenie wsparcia finansowego i promocja utalentowanych kobiet naukowców prowadzących prace badawcze w zakresie nauk biologicznych, nauk medycznych czy nauk rolniczych.

więcej...
 
Konkurs na badania i innowacje w przedsiębiorstwach
02 marca 2020

Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości ogłasza konkurs na „Badania i innowacje w przedsiębiorstwach” w ramach Poddziałania 1.2.1 Projekty badawczo-rozwojowe przedsiębiorstw RPO WM 2014-2020. W ramach niniejszego konkursu przewidziano typ projektu B: projekty celowe MŚP obejmujące prace B+R wraz z wdrożeniem, który przed rozpoczęciem charakteryzuje co najmniej II poziom gotowości technologicznej i poza prowadzeniem samych prac badawczo-rozwojowych i przygotowaniem do wdrożenia polega na wdrożeniu do działalności gospodarczej wyników prac badawczo-rozwojowych, uzyskanych w ramach projektu.

więcej...
 
Konkurs 1/1.1.1/2020 Szybka ścieżka
09 stycznia 2020

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju informuje o otwarciu naboru wniosków w ramach konkursu 1/1.1.1/2020 Szybka ścieżka w Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój. W ramach konkursu prowadzony będzie nabór wniosków o dofinansowanie projektów obejmujących badania przemysłowe i eksperymentalne prace rozwojowe, których efektem jest opracowanie innowacyjnego rozwiązania możliwego do wdrożenia w działalności gospodarczej. Projekt, w którym nie przewidziano eksperymentalnych prac rozwojowych nie uzyska dofinansowania. Elementem projektu mogą być również prace przedwdrożeniowe. Wysokość kosztów kwalifikowalnych przeznaczonych na realizację prac przedwdrożeniowych nie może przekroczyć 20% całkowitych kosztów kwalifikowalnych projektu.

więcej...
 
Konkursy SONATINA 4 i ETIUDA 8
20 grudnia 2019

Narodowe Centrum Nauki po raz czwarty otworzyło nabór wniosków w konkursie SONATINA a po raz ósmy w konkursie ETIUDA. Polscy naukowcy będą mogli ubiegać się w nich o finansowanie projektów badawczych i stypendiów doktorskich.

więcej...
 
««  początek « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 14 z 209
 
© 2008-2021 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.