Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
tel. 12 422 88 52
fax 12 422 80 65
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
tel. (Centrala) 12 357 25 00
tel. (Sekretariat) 12 357 27 00
fax 12 285 67 33
Strona główna arrow Fundusze arrow Fundusze krajowe
Dzisiaj jest: piątek, 21 września 2018 4:43:05
Odwiedziło nas: 9056526 gości (dzisiaj: 274, wczoraj: 1811)
Fundusze krajowe
ROZPOCZĘCIE NABORU WNIOSKÓW W PROGRAMIE START
17 września 2014

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej ogłasza nabór wniosków w Programie START - roczne stypendia dla wybitnych młodych uczonych na początku kariery naukowej posiadających udokumentowane osiągnięcia w swojej dziedzinie badań.

Program ma na celu wyróżnienie najzdolniejszych młodych uczonych i zachęcenie ich do dalszego rozwoju naukowego przez umożliwienie pełnego poświęcenia się pracy badawczej.

więcej...
 
Nowe konkursy Narodowego Centrum Nauki
09 lipca 2014

Narodowe Centrum Nauki ogłosiło nowe konkursy na projekty badawcze obejmujące badania podstawowe w obszarze wszystkich dyscyplin naukowych, w tym Nauk o Życiu.  Adresatami konkursu są m.in. jednostki i konsorcja naukowe.

więcej...
 
Granty na granty  wsparcie polskich koordynatorów w programach badawczych Unii Europejskiej
10 czerwca 2014

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosił konkurs na przyznanie środków finansowych w celu przygotowania wniosków projektowych do programów badawczych Unii Europejskiej w ramach programu „Granty na granty”.

więcej...
 
Stypendium L'Oréal dla Kobiet i Nauki
24 marca 2014

Celem konkursu jest udzielenie wsparcia finansowego i promocja utalentowanych kobiet naukowców prowadzących prace badawcze w dziedzinach nauk o życiu i przygotowujących rozprawę doktorską oraz rozprawę habilitacyjną. Organizatorem konkursu jest PK ds. UNESCO oraz MNiSW, które pragną wyrazić uznanie dla osiągnięć Uczestniczek Konkursu i zachęcić je do kontynuacji prac zmierzających do rozwoju nauki poprzez przyznanie im nagród.

więcej...
 
Nowe konkursy Narodowego Centrum Nauki
20 marca 2014

Narodowe Centrum Nauki ogłosiło nowe konkursy na projekty badawcze obejmujące dziedzinę life science (nauki o życiu) przeznaczony m.in. dla jednostek naukowych.

OPUS 7

Konkurs OPUS 7 na projekty badawcze, w tym finansowanie zakupu lub wytworzenia aparatury naukowo-badawczej niezbędnej do realizacji tych projektów

Do konkursu mogą być zgłaszane wnioski obejmujące badania podstawowe.

Czas trwania projektów badawczych nie może być krótszy niż 12 miesięcy i przekraczać 36 miesięcy.

więcej...
 
Drugi Konkurs w ramach Programu INNOWACJE SPOŁECZNE
05 marca 2014

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło II Konkurs w ramach Programu INNOWACJE SPOŁECZNE.

Program ten jest Programem wsparcia sektora nauki, otoczenia gospodarczego oraz sektora organizacji pozarządowych w zakresie podejmowania i realizacji innowacyjnych działań i inicjatyw społecznych, bazujących na osiągnięciach nauki i techniki. Jest on skierowany do jednostek podejmujących działania, które mają stymulować rozwój społeczny oraz poprawę jakości życia społeczeństwa, ze szczególnym uwzględnieniem tych grup i obszarów, w których istnieje wyjątkowa potrzeba innowacyjnych rozwiązań i podejmowania nowych inicjatyw społecznych.

więcej...
 
VI Edycja konkursu "Polska wieś - dziedzictwo i przyszłość"
21 lutego 2014

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa we współpracy z Wydawnictwem Naukowym Scholar ogłosiła VI edycję konkursu na prace dotyczące polskiego rolnictwa i obszarów wiejskich pod nazwą „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”. Konkurs został objęty patronatem honorowym Polskiego Komitetu ds. UNESCO.

Celem Konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej z obszarami wiejskimi, dziedzictwa kulturowego oraz wzbogacenie publicznej debaty na temat polskiej wsi. Konkurs jest również szansą na promowanie młodych naukowców zajmujących się tematyką wartości kulturowych polskiej wsi oraz szansami na jej dalszy rozwój. Kapituła Konkursowa wyłoni dwa wyróżniające się opracowania, które zostaną wydane w postaci książkowej w Wydawnictwie Naukowym Scholar. Dodatkowo zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 5 tysięcy złotych brutto.

więcej...
 
Nabór wniosków o udzielenie wsparcia w ramach Programu Bon na innowacje w 2014 r.
20 lutego 2014

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłasza nabór wniosków w ramach VII edycji Programu Bon na innowacje.

Celem Programu jest zainicjowanie kontaktów mikro lub małych przedsiębiorców z jednostkami naukowymi.

Wsparcie w ramach Programu jest przeznaczone na zakup usługi, która bezpośrednio dotyczy rozwoju produktu lub technologii Wnioskodawcy.

więcej...
 
Nabór wniosków do Działania 1.4 POIG w 2013-2014 r.
28 stycznia 2014

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Działania 1.4 „Wsparcie projektów celowych” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013.

więcej...
 
LIDER - kolejny konkurs dla młodych liderów polskiej nauki
24 stycznia 2014

Już po raz piąty młodzi naukowcy mogą się ubiegać o środki w wysokości nawet 1,2 miliona złotych na prowadzenie własnego projektu badawczego. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło nabór wniosków w kolejnym konkursie programu Lider, w ramach którego sfinansowano już 141 projektów badawczych o wartości 141 mln zł.

więcej...
 
««  początek « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 113 - 126 z 171
 
© 2008-2018 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.