Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
tel. 12 422 88 52
fax 12 422 80 65
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
tel. (Centrala) 12 357 25 00
tel. (Sekretariat) 12 357 27 00
fax 12 285 67 33
Strona główna arrow Fundusze arrow Fundusze krajowe
Dzisiaj jest: sobota, 23 czerwca 2018 12:06:40
Odwiedziło nas: 8947915 gości (dzisiaj: 2571, wczoraj: 3733)
Fundusze krajowe
Nowe konkursy Narodowego Centrum Nauki
20 marca 2014

Narodowe Centrum Nauki ogłosiło nowe konkursy na projekty badawcze obejmujące dziedzinę life science (nauki o życiu) przeznaczony m.in. dla jednostek naukowych.

OPUS 7

Konkurs OPUS 7 na projekty badawcze, w tym finansowanie zakupu lub wytworzenia aparatury naukowo-badawczej niezbędnej do realizacji tych projektów

Do konkursu mogą być zgłaszane wnioski obejmujące badania podstawowe.

Czas trwania projektów badawczych nie może być krótszy niż 12 miesięcy i przekraczać 36 miesięcy.

więcej...
 
Drugi Konkurs w ramach Programu INNOWACJE SPOŁECZNE
05 marca 2014

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło II Konkurs w ramach Programu INNOWACJE SPOŁECZNE.

Program ten jest Programem wsparcia sektora nauki, otoczenia gospodarczego oraz sektora organizacji pozarządowych w zakresie podejmowania i realizacji innowacyjnych działań i inicjatyw społecznych, bazujących na osiągnięciach nauki i techniki. Jest on skierowany do jednostek podejmujących działania, które mają stymulować rozwój społeczny oraz poprawę jakości życia społeczeństwa, ze szczególnym uwzględnieniem tych grup i obszarów, w których istnieje wyjątkowa potrzeba innowacyjnych rozwiązań i podejmowania nowych inicjatyw społecznych.

więcej...
 
VI Edycja konkursu "Polska wieś - dziedzictwo i przyszłość"
21 lutego 2014

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa we współpracy z Wydawnictwem Naukowym Scholar ogłosiła VI edycję konkursu na prace dotyczące polskiego rolnictwa i obszarów wiejskich pod nazwą „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”. Konkurs został objęty patronatem honorowym Polskiego Komitetu ds. UNESCO.

Celem Konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej z obszarami wiejskimi, dziedzictwa kulturowego oraz wzbogacenie publicznej debaty na temat polskiej wsi. Konkurs jest również szansą na promowanie młodych naukowców zajmujących się tematyką wartości kulturowych polskiej wsi oraz szansami na jej dalszy rozwój. Kapituła Konkursowa wyłoni dwa wyróżniające się opracowania, które zostaną wydane w postaci książkowej w Wydawnictwie Naukowym Scholar. Dodatkowo zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 5 tysięcy złotych brutto.

więcej...
 
Nabór wniosków o udzielenie wsparcia w ramach Programu Bon na innowacje w 2014 r.
20 lutego 2014

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłasza nabór wniosków w ramach VII edycji Programu Bon na innowacje.

Celem Programu jest zainicjowanie kontaktów mikro lub małych przedsiębiorców z jednostkami naukowymi.

Wsparcie w ramach Programu jest przeznaczone na zakup usługi, która bezpośrednio dotyczy rozwoju produktu lub technologii Wnioskodawcy.

więcej...
 
Nabór wniosków do Działania 1.4 POIG w 2013-2014 r.
28 stycznia 2014

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Działania 1.4 „Wsparcie projektów celowych” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013.

więcej...
 
LIDER - kolejny konkurs dla młodych liderów polskiej nauki
24 stycznia 2014

Już po raz piąty młodzi naukowcy mogą się ubiegać o środki w wysokości nawet 1,2 miliona złotych na prowadzenie własnego projektu badawczego. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło nabór wniosków w kolejnym konkursie programu Lider, w ramach którego sfinansowano już 141 projektów badawczych o wartości 141 mln zł.

więcej...
 
Środowisko naturalne, rolnictwo i leśnictwo - BIOSTRATEG
17 stycznia 2014

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju informuje o zatwierdzeniu przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, przygotowanego przez Radę  NCBR, strategicznego programu badań naukowych i prac rozwojowych „Środowisko naturalne, rolnictwo i leśnictwo” – BIOSTRATEG.

Program obejmuje pięć strategicznych obszarów problemowych, wynikających bezpośrednio z Krajowego Programu Badań, zgodnych z priorytetowymi kierunkami badań prowadzonych obecnie w Unii Europejskiej i na świecie. Obszarami tymi są:

więcej...
 
III Konkurs Programu Patent Plus
17 stycznia 2014

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłasza III konkurs w ramach Programu Patent Plus.

Program ma na celu wsparcie finansowe jednostek naukowych oraz przedsiębiorców w procesie ubiegania się o europejską i międzynarodową ochronę patentową dla uzyskanych przez nich wyników badań naukowych lub prac rozwojowych.

więcej...
 
Rozpoczęcie naboru wniosków w ramach III konkursu Programu Badań Stosowanych
23 grudnia 2013

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło III konkurs Programu Badań Stosowanych. Jest on skierowany do podmiotów podejmujących działania badawcze o charakterze aplikacyjnym, ukierunkowane na opracowanie oryginalnych innowacyjnych rozwiązań bazujących na wynikach badań naukowych.

więcej...
 
Nowe konkursy Narodowego Centrum Nauki
20 grudnia 2013

SYMFONIA 2

Konkurs SYMFONIA 2 ogłoszony został na międzydziedzinowe projekty badawcze realizowane przez wybitnych naukowców, których badania wyróżniają się najwyższą jakością, odważnym przekraczaniem granic pomiędzy różnymi dziedzinami nauki, przyczyniając się do tworzenia nowych wartości i otwierania nowych perspektyw w nauce.

Z wnioskiem o przyznanie środków finansowych na realizację między dziedzinowego projektu badawczego obejmującego przynajmniej dwa spośród wymienionych obszarów badawczych:

więcej...
 
««  początek « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 113 - 126 z 167
 
© 2008-2018 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.