Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
tel. 12 422 88 52
fax 12 422 80 65
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
tel. (Centrala) 12 357 25 00
tel. (Sekretariat) 12 357 27 00
fax 12 285 67 33
Strona główna arrow Fundusze arrow Fundusze krajowe
Dzisiaj jest: środa, 19 grudnia 2018 17:23:10
Odwiedziło nas: 9177151 gości (dzisiaj: 1121, wczoraj: 1318)
Fundusze krajowe
Konkurs StatSoft
17 listopada 2014

Do 1 grudnia 2014 r. można zgłaszać swoje propozycje do konkursu na najlepszą pracę doktorską i magisterską przygotowaną z zastosowaniem narzędzi statystyki i analizy danych zawartych w programach STATISTICA i STATISTICA Data Miner. Organizatorem konkursu jest StataSoft oraz Polskie Towarzystwo Statystyczne. Pula nagród dla autorów najlepszych prac wynosi 12 000 zł.

Do konkursu mogą być zgłaszane prace doktorskie i magisterskie przygotowane na polskich wyższych uczelniach i w instytucjach naukowych, które przed upływem terminu zgłoszenia zostały obronione lub też otrzymały pozytywne recenzje i został wyznaczony termin ich obrony.

więcej...
 
Best of Biotech - konkurs dla firm life science
17 listopada 2014

Trwa nabór zgłoszeń w ramach konkursu Best of Biotech. Celem konkursu jest promowanie wśród społeczności life science idei zakładania własnych firm oraz rozwoju młodych startupów. Autorzy najlepszych pomysłów otrzymają nagrody finansowe.

Konkurs Best of Biotech składa się z dwóch etapów. Na każdym etapie przyznawane są nagrody finansowe dla autorów najlepszych pomysłów.

więcej...
 
TRZECIA EDYCJA KONKURSU ENGAGE
17 listopada 2014

Trwa nabór wniosków w ramach trzeciej edycji konkursu eNgage, którego organizatorem jest Fundacja na rzecz Nauki Polskiej. Celem konkursu jest rozwój umiejętności z zakresu popularyzacji nauki lub prezentacji wyników badań naukowych dla różnych grup odbiorców niebędących naukowcami, przede wszystkim dla młodzieży i studentów.

więcej...
 
IV konkurs w ramach Programu Patent Plus
25 września 2014

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłasza IV konkurs w ramach Programu Patent Plus. Ma on na celu wsparcie finansowe jednostek naukowych oraz przedsiębiorców w procesie ubiegania się o europejską i międzynarodową ochronę patentową dla uzyskanych przez nich wyników badań naukowych lub prac rozwojowych. Wnioskodawcą może być: uczelnia, instytut badawczy, instytut naukowy PAN lub mikro-mały lub średni przedsiębiorca.

więcej...
 
ROZPOCZĘCIE NABORU WNIOSKÓW W PROGRAMIE START
17 września 2014

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej ogłasza nabór wniosków w Programie START - roczne stypendia dla wybitnych młodych uczonych na początku kariery naukowej posiadających udokumentowane osiągnięcia w swojej dziedzinie badań.

Program ma na celu wyróżnienie najzdolniejszych młodych uczonych i zachęcenie ich do dalszego rozwoju naukowego przez umożliwienie pełnego poświęcenia się pracy badawczej.

więcej...
 
Nowe konkursy Narodowego Centrum Nauki
09 lipca 2014

Narodowe Centrum Nauki ogłosiło nowe konkursy na projekty badawcze obejmujące badania podstawowe w obszarze wszystkich dyscyplin naukowych, w tym Nauk o Życiu.  Adresatami konkursu są m.in. jednostki i konsorcja naukowe.

więcej...
 
Granty na granty  wsparcie polskich koordynatorów w programach badawczych Unii Europejskiej
10 czerwca 2014

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosił konkurs na przyznanie środków finansowych w celu przygotowania wniosków projektowych do programów badawczych Unii Europejskiej w ramach programu „Granty na granty”.

więcej...
 
Stypendium L'Oréal dla Kobiet i Nauki
24 marca 2014

Celem konkursu jest udzielenie wsparcia finansowego i promocja utalentowanych kobiet naukowców prowadzących prace badawcze w dziedzinach nauk o życiu i przygotowujących rozprawę doktorską oraz rozprawę habilitacyjną. Organizatorem konkursu jest PK ds. UNESCO oraz MNiSW, które pragną wyrazić uznanie dla osiągnięć Uczestniczek Konkursu i zachęcić je do kontynuacji prac zmierzających do rozwoju nauki poprzez przyznanie im nagród.

więcej...
 
Nowe konkursy Narodowego Centrum Nauki
20 marca 2014

Narodowe Centrum Nauki ogłosiło nowe konkursy na projekty badawcze obejmujące dziedzinę life science (nauki o życiu) przeznaczony m.in. dla jednostek naukowych.

OPUS 7

Konkurs OPUS 7 na projekty badawcze, w tym finansowanie zakupu lub wytworzenia aparatury naukowo-badawczej niezbędnej do realizacji tych projektów

Do konkursu mogą być zgłaszane wnioski obejmujące badania podstawowe.

Czas trwania projektów badawczych nie może być krótszy niż 12 miesięcy i przekraczać 36 miesięcy.

więcej...
 
Drugi Konkurs w ramach Programu INNOWACJE SPOŁECZNE
05 marca 2014

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło II Konkurs w ramach Programu INNOWACJE SPOŁECZNE.

Program ten jest Programem wsparcia sektora nauki, otoczenia gospodarczego oraz sektora organizacji pozarządowych w zakresie podejmowania i realizacji innowacyjnych działań i inicjatyw społecznych, bazujących na osiągnięciach nauki i techniki. Jest on skierowany do jednostek podejmujących działania, które mają stymulować rozwój społeczny oraz poprawę jakości życia społeczeństwa, ze szczególnym uwzględnieniem tych grup i obszarów, w których istnieje wyjątkowa potrzeba innowacyjnych rozwiązań i podejmowania nowych inicjatyw społecznych.

więcej...
 
««  początek « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 113 - 126 z 175
 
© 2008-2018 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.