Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
Kontakt:
tel.: +48 12 357 27 00, +48 666 081 111
faks : +48 12 422 80 65
Strona główna arrow Projekty arrow Projekty zakończone
Dzisiaj jest: wtorek, 22 września 2020 4:22:22
Odwiedziło nas: 10781614 gości (dzisiaj: 641, wczoraj: 2763)
Projekty zakończone
VOTRIS

Logo Erasmus+ Logo VOTRIS

VOTRIS - Transfer of good practices within vocational trainings in scientific institutions of agricultural sector

więcej...
 
FARMLAND - Farm Activities for Rural Model Learning and Nature Didactics

FARMLAND

Projekt FARMLAND - Farm Activities for Rural Model Learning and Nature Didactics jest wdrażany w ramach Programu UE "Uczenie się przez całe życie" Program Leonardo da Vinci - Transfer Innowacji. Projekt  trwa  24 miesiące, od listopada 2013 r. do października 2015 r. i jest prowadzony przez konsorcjum 6 partnerów z 5 krajów UE: Agricoltura e Vita Associazione - Włochy, European Council of Young Farmers CEJA - Belgia, Granaforma - Hiszpania, Instytut Zootechniki PIB - Polska, Comunitatea Pentru Invatarea Permanenta - Rumunia oraz Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie - Polska, lider projektu.

więcej...
 
RUBIGAS - Agrobiogas as an alternative source of energy in rural areas

RUBIGAS

Projekt: RUBIGAS - Agrobiogas as an alternative source of energy in rural areas jest realizowany w ramach Programu UE  "Uczenie się przez całe życie" Program Leonardo da Vinci - Transfer Innowacji. Projekt trwa 24 miesiące, od grudnia 2013 do listopada 2015 i jest prowadzony przez konsorcjum 5 partnerów: Comunitatea Pentru Invatarea Permanenta - Rumunia, Eurosuccess Consulting Ltd.-Cypr, Uniwersytet Rolniczy w Nitrze- Słowacja, Instytut Rolniczy w Starej Zagorze-Bułgaria oraz Instytut Zootechniki PIB-Polska, jako lider i koordynator projektu.

więcej...
 
IMPROFARM - Improvement of Production and Management in Agriculture Through Transfer of Innovations

IMPROFARM

IMPROFARM - Improvement of Production and Management in Agriculture Through Transfer of Innovations to projekt transferu innowacji programu Leonadro da Vinci wchodzącego w skład programu Life Long Learning "Uczenie się przez całe życie". Istotą projektu IMPROFARM jest wsparcie transferu innowacji i know-how pomiędzy krajami partnerskimi w celu rozwoju umiejętności i kompetencji rolników i osób zatrudnionych w sektorze rolnictwa. Celem jest wspieranie efektywności usług i produkcji związanej z rolnictwem dla poprawy rozwoju obszarów wiejskich i zatrudnienia na obszarach wiejskich w krajach partnerskich. Projekt przyczynia się do wzrostu specjalizacji umiejętności rolników i docelowej grupy profesjonalistów w rolnictwie i usługach związanych z rolnictwem.

więcej...
 
Budowa teleinformatycznej platformy wymiany wiedzy o jakości i bezpieczeństwie produkcji zwierzęcej

Budowa teleinformatycznej platformy wymiany wiedzy o jakości i bezpieczeństwie produkcji zwierzęcej

Projekt pt. "Budowa teleinformatycznej platformy wymiany wiedzy o jakości i bezpieczeństwie produkcji zwierzęcej " w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, priorytet II – Inwestycje związane z tworzeniem infrastruktury informatycznej nauki, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Więcej...
 
Upowszechnianie badań naukowych szansą rozwoju polskiego rolnictwa - POKL Działanie 4.2

Upowszechnianie badań naukowych szansą rozwoju polskiego rolnictwa - POKL Działanie 4.2

Projekt pt. "Upowszechnianie badań naukowych szansą rozwoju polskiego rolnictwa " w ramach Działania 4.2 "Rozwój kwalifikacji kadr systemu B+R i wzrost świadomości roli nauki w rozwoju gospodarczym", Priorytet IV "Szkolnictwo wyższe i nauka", Program Operacyjny Kapitał Ludzki.

Więcej...

 
 
© 2008-2020 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.