Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
Kontakt:
tel.: +48 12 357 27 00, +48 666 081 111
faks : +48 12 422 80 65
Strona główna arrow Fundusze
Dzisiaj jest: niedziela, 31 maja 2020 0:14:23
Odwiedziło nas: 10519599 gości (dzisiaj: 76, wczoraj: 3974)
Fundusze
Inicjatywa EUREKA
22 maja 2020

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło nowy konkurs w ramach Inicjatywy EUREKA. Jest to zdecentralizowana sieć 41 państw, w tym państw europejskich oraz Unii Europejskiej, powołana w celu wspierania międzynarodowej współpracy w badaniach i rozwoju. Rządy państw członkowskich zobowiązały się do promowania i wspierania współpracy pomiędzy partnerami przemysłowymi i organizacjami prowadzącymi badania i upowszechniającymi wiedzę realizującymi wspólne przedsięwzięcia – projekty EUREKI, m.in. poprzez efektywne procedury wspierania realizacji tych projektów przez krajowych partnerów ze środków publicznych.

więcej...
 
ERC Advanced Grant – ostatni konkurs w programie Horyzont 2020
22 maja 2020

Europejska Rada ds. Badań Naukowych otworzyła ostatni konkurs ERC Advanced Grant. Jest on skierowany do doświadczonych naukowców, reprezentujących wszystkie dziedziny naukowe, którzy mogą wykazać się wybitnym dorobkiem naukowym na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat.

więcej...
 
Wymiana bilateralna naukowców pomiędzy Polską a Francją PHC Polonium
15 maja 2020

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej informuje o otwarciu naboru w ramach  bilateralnej wymiany naukowców z Republiką Francuską PHC Polonium.

Celem naboru jest wsparcie mobilności naukowców realizujących projekty badawcze, uzgodnione i prowadzone wspólnie przez uprawnionych wnioskodawców z Polski i partnerów z Francji.

więcej...
 
Dwustronna wymiana osobowa naukowców pomiędzy Polską a Niemcami
15 maja 2020

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej oraz Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej ogłaszają nabór wniosków w ramach dwustronnej wymiany osobowej naukowców pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Republiką Federalną Niemiec.

więcej...
 
III konkurs „Społeczny i gospodarczy rozwój Polski w warunkach globalizujących się rynków” GOSPOSTRATEG
07 maja 2020

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju informuje o planowanym naborze w ramach III konkursu „Społeczny i gospodarczy rozwój Polski w  warunkach globalizujących się rynków” GOSPOSTRATEG.

więcej...
 
Program LIFE
04 maja 2020

Program LIFE to jedyny instrument finansowy Unii Europejskiej poświęcony wyłącznie współfinansowaniu projektów z dziedziny ochrony środowiska i klimatu. Jednym z jego celów jest wspomaganie zmian wspierających efektywne wykorzystanie zasobów naturalnych oraz zmian w kierunku gospodarki niskoemisyjnej, odpornej na zmianę klimatu, a także działań na rzecz ochrony oraz poprawy jakości środowiska, zatrzymania i odwracania procesu utraty różnorodności biologicznej, w tym wspieranie sieci Natura 2000 oraz przeciwdziałanie degradacji ekosystemów. Program ma również na celu poprawę rozwoju, wprowadzania i realizacji polityki oraz przepisów prawnych Unii w zakresie środowiska i klimatu; podejmowanie działań katalizujących, promujących, integrujących oraz włączających kwestie dotyczące środowiska i klimatu do głównego nurtu innych unijnych uregulowań oraz działań sektora publicznego i prywatnego.

więcej...
 
Program im. Mieczysława Bekkera
04 maja 2020

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłosiła nabór wniosków o udział w Programie im. Mieczysława Bekkera. Jego celem jest wsparcie naukowców i nauczycieli akademickich zatrudnionych w polskich uczelniach oraz jednostkach naukowych w dążeniu do doskonałości naukowej poprzez umożliwienie im odbycia stażu podoktorskiego, prowadzenia badań naukowych lub pozyskania materiałów do pracy naukowej w renomowanych zagranicznych ośrodkach na całym świecie. Dodatkowo – tylko jako uzupełnienie do powyższych celów –regulamin konkursu przewiduje inne formy aktywności naukowej lub akademickiej, w tym prowadzenie zajęć dydaktycznych. Wyjazdy pozwolą stypendystom na pobyt w uznanych ośrodkach naukowych, realizację projektów wspólnie z wybitnymi naukowcami z zagranicy i nawiązanie długofalowych relacji z zagranicznymi zespołami naukowymi.

więcej...
 
Konkurs Bio-Based Industries JU
27 kwietnia 2020

Krajowy Punkt Kontaktowy PB UE informuje, że konkurs Bio-Based Industries Joint Undertaking (BBI JU) z tematami konkursowymi na 2020 rok został otwarty.  Planowany budżet konkursu to 102 miliony euro.

więcej...
 
Działania Marie Skłodowskiej-Curie
16 kwietnia 2020

Komisja Europejska ogłosiła nowe konkursy w ramach Działań Marie Skłodowskiej–Curie w programie Horyzont 2020: Granty Indywidualne oraz Co-Funding of Regional, National and International Programmes (COFUND).

więcej...
 
EIC Pathfinder – FET
16 kwietnia 2020

Europejska Rada ds. Innowacji (European Innovation Council – EIC) to inicjatywa Komisji Europejskiej, która ma wspierać najbardziej obiecujących europejskich innowatorów: przedsiębiorców z małych i średnich firm oraz naukowców w realizowaniu ich projektów.

więcej...
 
««  początek « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

 
© 2008-2020 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.