Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
Kontakt:
tel.: +48 12 357 27 00, +48 666 081 111
faks : +48 12 422 80 65
Strona główna arrow Fundusze
Dzisiaj jest: środa, 05 sierpnia 2020 1:25:53
Odwiedziło nas: 10671150 gości (dzisiaj: 210, wczoraj: 1554)
Fundusze
Granty naukowe Fundacji Kościuszkowskiej
27 lipca 2020

Fundacja Kościuszkowska, w ramach Exchange Program to the US, rozpoczęła nabór wniosków o granty naukowe na prowadzenie projektów badawczych i rozwojowych w amerykańskich ośrodkach naukowych w roku akademickim 2021/2022.

więcej...
 
Stypendia Université libre de Bruxelles dla naukowców ze stopniem doktora
14 lipca 2020

Université libre de Bruxelles (ULB) w Belgii ogłosił trzeci nabór wniosków w ramach międzynarodowego programu grantowego „Individual Fellowships at Université libre de Bruxelles”, współfinansowanego przez Uniwersytet i Komisję Europejską w ramach działania Marie Skłodowska-Curie COFUND.

więcej...
 
Granty Fundacji Canon na badania w Japonii
14 lipca 2020

Japońska Fundacja Canon ogłosiła kolejny nabór wniosków w konkursie o nazwie „Research Fellowships”. Jest to program grantowy adresowany do wysoko wykwalifikowanych naukowców z różnych dziedzin z Europy oraz Japonii, którzy są zainteresowani prowadzeniem badań w Japonii i w Europie. Każdego roku przyznawanych jest do 15 stypendiów.

więcej...
 
Konkurs 6/1.1.1/2020 Szybka ścieżka
08 lipca 2020

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju informuje o nowym naborze wniosków w ramach konkursu 6/1.1.1/2020 Szybka ścieżka w Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój. W ramach konkursu prowadzony będzie nabór wniosków o dofinansowanie projektów obejmujących badania przemysłowe i/lub eksperymentalne prace rozwojowe, których efektem jest opracowanie innowacyjnego rozwiązania możliwego do wdrożenia w działalności gospodarczej. Projekt, w którym nie przewidziano eksperymentalnych prac rozwojowych nie uzyska dofinansowania. Projekt może obejmować dodatkowo prace przedwdrożeniowe. Projekt może uzyskać dofinansowanie, jeśli wnioskodawca zobowiąże się, że w terminie trzech lat od zakończenia jego realizacji wdroży wyniki badań przemysłowych i eksperymentalnych prac rozwojowych albo eksperymentalnych prac rozwojowych.

więcej...
 
Stypendium im. A. von Humboldta
08 lipca 2020

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej uruchomiła dwudziesty czwarty konkurs o Polskie Honorowe Stypendium Naukowe im. Aleksandra von Humboldta. Stypendia są przyznawane wybitnym uczonym niemieckim o najwyższych kwalifikacjach i znaczącym wkładzie w naukę światową, w uznaniu ich dotychczasowych osiągnięć badawczych oraz aby umożliwić im prowadzenie badań naukowych w wybranym ośrodku w Polsce. Kandydatów do stypendium mogą zgłaszać do konkursu polscy uczeni.

więcej...
 
30. Konkurs w ramach Inicjatywy CORNET
08 lipca 2020

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło 30. konkurs w ramach Inicjatywy CORNET na projekty realizowane we współpracy międzynarodowej. Przedmiotem konkursu są badania na potrzeby konkretnych branż przemysłowych, czyli badania przeprowadzane na użytek szerokiej grupy przedsiębiorstw, w szczególności mikro, małych i średnich. Badania te są inicjowane przez zrzeszenia branżowe przedsiębiorstw i przeprowadzane przez wyspecjalizowane jednostki naukowe działające na rzecz konkretnego sektora przemysłowego. Obejmują głównie prace rozwojowe.

więcej...
 
Konkursy MAESTRO 12, SONATA BIS 10 i DAINA 2
19 czerwca 2020

Narodowe Centrum Nauki ogłosiło nowe konkursy - MAESTRO 12, SONATA BIS 10 i DAINA 2, których łączny budżet wynosi 180 mln zł. Adresatami konkursów są doświadczeni badacze, naukowcy zamierzający utworzyć zespoły badawcze oraz osoby planujące realizację projektów we współpracy z litewskimi uczonymi.

więcej...
 
Konkurs GlobalStars
10 czerwca 2020

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju informuje o otwarciu naboru wniosków na projekty realizowane w ramach konkursu GlobalStars w Inicjatywie EUREKA. Celem konkursu jest wspieranie międzynarodowej współpracy w badaniach i rozwoju. Konkurs jest bez ograniczeń tematycznych. Projekty muszą być ukierunkowane rynkowo, czyli przewidywać opracowanie nowego produktu, procesu lub usługi i muszą mieć cywilny cel.

więcej...
 
Konkurs na Projekty aplikacyjne
09 czerwca 2020

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło nabór na „Projekty aplikacyjne” w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Głównym celem projektów jest zwiększenie innowacyjności przedsiębiorstw dzięki wykorzystaniu rezultatów prac B+R.

więcej...
 
“Post-doctoral Research Aid” na granty i inne działania badawcze realizowane na Łotwie
08 czerwca 2020

Państwowa Agencja ds. Rozwoju Edukacji na Łotwie ogłosiła czwarty nabór wniosków w konkursie „Post-doctoral Research Aid” dla naukowców z tytułem doktora, którzy chcą realizować badania w instytucjach naukowych lub przedsiębiorstwach na Łotwie.

więcej...
 
««  początek « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

 
© 2008-2020 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.