Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
tel. 12 422 88 52
fax 12 422 80 65
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
tel. (Centrala) 12 357 25 00
tel. (Sekretariat) 12 357 27 00
fax 12 285 67 33
Strona główna arrow Fundusze
Dzisiaj jest: środa, 17 października 2018 1:34:38
Odwiedziło nas: 9091116 gości (dzisiaj: 108, wczoraj: 1615)
Fundusze
1.1 Infrastruktura badawcza sektora nauki, RPO Małopolskiego
10 października 2018

Zarząd Województwa Małopolskiego, jako Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Małopolskiego na lata 2014 -2020, ogłosiła nabór wniosków o dofinansowanie projektów w ramach 1 Osi priorytetowej Gospodarka wiedzy, działanie 1.1 Infrastruktura badawcza sektora nauki, typ projektu A Infrastruktura badawcza w jednostkach naukowych. Ogólna pula środków przeznaczona na dofinansowanie wynosi 38 593 380 zł.

więcej...
 
Wspólny konkurs programów: FACCE ERA-GAS, SusAn oraz ICT-AGRI2
10 października 2018

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju informuje, iż 8 października 2018 r. otwarto nabór wniosków w ramach wspólnego konkursu inicjatyw ERA-NET ERA-GAS, ERA-NET SusAn oraz ERA-NET ICT-AGRI2 pt.: Novel technologies, solutions and systems to reduce the greenhouse gas intensity of animal production systems. Konkurs skupia się na finansowaniu badań mających na celu opracowanie technologii i rozwiązań mających na celu zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych pochodzących z produkcji zwierzęcej.

więcej...
 
Konkurs: Biodiversity and its influence on animal, human and plant health
10 października 2018

Narodowe Centrum Nauki wraz z siecią BiodivERsA zaprasza do udziału w konkursie na międzynarodowe projekty badawcze z zakresu bioróżnorodności. Konkurs obejmuje dwa odrębne działania (Action A i Action B) pod wspólnym tytułem: Biodiversity and its influence on animal, human and plant health. Projekty mają koncentrować się na zdrowiu zwierząt, ludzi i/lub roślin. Wnioski winny obejmować kwestie bioróżnorodności i zdrowia oraz społeczno-ekologiczny kontekst.

więcej...
 
Bezpieczeństwo żywnościowe, zrównoważone rolnictwo i leśnictwo, badania mórz i wód śródlądowych oraz biogospodarka
09 października 2018

Komisja Europejska informuje o planowanym naborze w programie Horyzont 2020 "Bezpieczeństwo żywnościowe, zrównoważone rolnictwo i leśnictwo, badania mórz i wód śródlądowych oraz biogospodarka" (Food Security, Sustainable Agriculture and Forestry, Marine and Maritime and Inland Water Research and the Bioeconomy). Program dysponuje budżetem w wysokości 3 851,4 mln euro.

więcej...
 
Konkurs MSCA na Innovative Training Networks
24 września 2018

Komisja Europejska otworzyła nabór wniosków w konkursie MSCA Innovative Training Networks. Granty MSCA ITN są przeznaczone na szkolenie początkujących naukowców przez międzynarodowe zespoły. Mają one, z jednej strony, wspierać rozwój potencjału ludzkiego europejskich instytucji i przyczyniać się do ustrukturyzowania szkoleń doktorantów, z drugiej zaś zwiększać możliwości zatrudnienia indywidualnych naukowców na zróżnicowanym rynku pracy.

więcej...
 
Canaletto - Wymiana bilateralna z Włochami
24 września 2018

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (Polska) oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych i Współpracy Międzynarodowej ogłosiło zaproszenie do składania wniosków w ramach wymiany bilateralnej naukowców pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Republiką Włoską. Celem naboru jest wsparcie mobilności naukowców realizujących projekty badawcze, uzgodnione i prowadzone wspólnie przez partnerów z Polski i z Włoch. Z wnioskami o finansowanie w ramach programu mogą występować następujące podmioty: uczelnie, jednostki naukowe, instytuty badawcze oraz międzynarodowe instytuty naukowe.

więcej...
 
Stypendium rządu francuskiego na pobyt badawczy
18 września 2018

Trwa nabór wniosków w ramach konkursu na stypendium rządu francuskiego na pobyt badawczy. Program stypendialny adresowany jest do polskich badaczy z doktoratem od mniej niż 10 lat, pracujących w polskiej instytucji naukowej, którzy chcą prowadzić badania we Francji i nawiązać nowe kolaboracje polsko-francuskie. Stypendium obejmuje wszystkie dziedziny wiedzy.

więcej...
 
Nowe konkursy Narodowego Centrum Nauki
18 września 2018

Narodowe Centrum Nauki ogłosiło nowe konkursy: Opus 16, Preludium 15 oraz Sonata. Finansowanie mogą uzyskać projekty, które obejmują badania podstawowe, w dowolnej dyscyplinie naukowej. Łączny budżet konkursów wynosi 480 mln zł.

więcej...
 
Konkursy FNP: TEAM-NET i START
12 września 2018

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej ogłosiła dwa nowe konkursy: TEAM-NET i START.

Program TEAM-NET oferuje jednostkom naukowym środki na finansowanie interdyscyplinarnych badań naukowych realizowanych przez sieć współpracujących zespołów badawczych kierowanych przez wybitnych naukowców.

więcej...
 
ERC: Harmonogram naboru wniosków 2018/2019
12 września 2018

Europejska Rada ds. Badań Naukowych podała harmonogram naboru wniosków, który będzie odbywał się w drugiej połowie 2018 r. i 2019 r. w ramach konkursów organizowanych przez tę instytucję. W najbliższych miesiącach otwarty zostanie nabór wniosków we wszystkich konkursach organizowanych przez ERC. Budżet konkursów wynosił będzie blisko 2 mld euro. Kwota ma wystarczyć na sfinansowanie ok. 1085 projektów.

więcej...
 
««  początek « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

 
© 2008-2018 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.