Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
Kontakt:
tel.: +48 12 357 27 00, +48 666 081 111
faks : +48 12 422 80 65
Strona główna arrow Fundusze
Dzisiaj jest: piątek, 24 września 2021 19:27:56
Odwiedziło nas: 11736068 gości (dzisiaj: 1638, wczoraj: 1621)

BIP

BIP

Fundacja IZ PIB

Fundusze
Konkurs GlobalStars
10 czerwca 2020

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju informuje o otwarciu naboru wniosków na projekty realizowane w ramach konkursu GlobalStars w Inicjatywie EUREKA. Celem konkursu jest wspieranie międzynarodowej współpracy w badaniach i rozwoju. Konkurs jest bez ograniczeń tematycznych. Projekty muszą być ukierunkowane rynkowo, czyli przewidywać opracowanie nowego produktu, procesu lub usługi i muszą mieć cywilny cel.

więcej...
 
Konkurs na Projekty aplikacyjne
09 czerwca 2020

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło nabór na „Projekty aplikacyjne” w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Głównym celem projektów jest zwiększenie innowacyjności przedsiębiorstw dzięki wykorzystaniu rezultatów prac B+R.

więcej...
 
“Post-doctoral Research Aid” na granty i inne działania badawcze realizowane na Łotwie
08 czerwca 2020

Państwowa Agencja ds. Rozwoju Edukacji na Łotwie ogłosiła czwarty nabór wniosków w konkursie „Post-doctoral Research Aid” dla naukowców z tytułem doktora, którzy chcą realizować badania w instytucjach naukowych lub przedsiębiorstwach na Łotwie.

więcej...
 
Konkurs MINIATURA 4
03 czerwca 2020

Narodowe Centrum Nauki ogłosiło czwartą edycję konkursu MINIATURA, skierowanego do osób posiadających stopień naukowy doktora, planujących ubiegać się o finansowanie przyszłych projektów badawczych w konkursach Narodowego Centrum Nauki, innych konkursach ogólnokrajowych lub międzynarodowych. Podstawowym celem konkursu jest finansowe wsparcie pojedynczych działań naukowych służących przygotowaniu przyszłego projektu badawczego. Łącznie do zdobycia jest 15 mln zł.

więcej...
 
Inicjatywa EUREKA
22 maja 2020

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło nowy konkurs w ramach Inicjatywy EUREKA. Jest to zdecentralizowana sieć 41 państw, w tym państw europejskich oraz Unii Europejskiej, powołana w celu wspierania międzynarodowej współpracy w badaniach i rozwoju. Rządy państw członkowskich zobowiązały się do promowania i wspierania współpracy pomiędzy partnerami przemysłowymi i organizacjami prowadzącymi badania i upowszechniającymi wiedzę realizującymi wspólne przedsięwzięcia – projekty EUREKI, m.in. poprzez efektywne procedury wspierania realizacji tych projektów przez krajowych partnerów ze środków publicznych.

więcej...
 
ERC Advanced Grant – ostatni konkurs w programie Horyzont 2020
22 maja 2020

Europejska Rada ds. Badań Naukowych otworzyła ostatni konkurs ERC Advanced Grant. Jest on skierowany do doświadczonych naukowców, reprezentujących wszystkie dziedziny naukowe, którzy mogą wykazać się wybitnym dorobkiem naukowym na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat.

więcej...
 
Wymiana bilateralna naukowców pomiędzy Polską a Francją PHC Polonium
15 maja 2020

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej informuje o otwarciu naboru w ramach  bilateralnej wymiany naukowców z Republiką Francuską PHC Polonium.

Celem naboru jest wsparcie mobilności naukowców realizujących projekty badawcze, uzgodnione i prowadzone wspólnie przez uprawnionych wnioskodawców z Polski i partnerów z Francji.

więcej...
 
Dwustronna wymiana osobowa naukowców pomiędzy Polską a Niemcami
15 maja 2020

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej oraz Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej ogłaszają nabór wniosków w ramach dwustronnej wymiany osobowej naukowców pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Republiką Federalną Niemiec.

więcej...
 
III konkurs „Społeczny i gospodarczy rozwój Polski w warunkach globalizujących się rynków” GOSPOSTRATEG
07 maja 2020

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju informuje o planowanym naborze w ramach III konkursu „Społeczny i gospodarczy rozwój Polski w  warunkach globalizujących się rynków” GOSPOSTRATEG.

więcej...
 
Program LIFE
04 maja 2020

Program LIFE to jedyny instrument finansowy Unii Europejskiej poświęcony wyłącznie współfinansowaniu projektów z dziedziny ochrony środowiska i klimatu. Jednym z jego celów jest wspomaganie zmian wspierających efektywne wykorzystanie zasobów naturalnych oraz zmian w kierunku gospodarki niskoemisyjnej, odpornej na zmianę klimatu, a także działań na rzecz ochrony oraz poprawy jakości środowiska, zatrzymania i odwracania procesu utraty różnorodności biologicznej, w tym wspieranie sieci Natura 2000 oraz przeciwdziałanie degradacji ekosystemów. Program ma również na celu poprawę rozwoju, wprowadzania i realizacji polityki oraz przepisów prawnych Unii w zakresie środowiska i klimatu; podejmowanie działań katalizujących, promujących, integrujących oraz włączających kwestie dotyczące środowiska i klimatu do głównego nurtu innych unijnych uregulowań oraz działań sektora publicznego i prywatnego.

więcej...
 
««  początek « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

 
© 2008-2021 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.