Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
Kontakt:
tel.: +48 12 357 27 00, +48 666 081 111
faks : +48 12 422 80 65
Strona główna arrow Fundusze
Dzisiaj jest: sobota, 04 grudnia 2021 8:04:08
Odwiedziło nas: 11958260 gości (dzisiaj: 570, wczoraj: 3192)

BIP

BIP

Fundacja IZ PIB

Fundusze
Stypendia i granty od Fundacji Kościuszkowskiej
27 lipca 2018

Fundacja Kościuszkowska ogłosiła nabór wniosków na stypendia i granty badawcze na studia, badania oraz staże dydaktyczne w uniwersytetach i innych instytucjach kształcenia wyższego w USA.

więcej...
 
Międzynarodowy program stypendialny Matsumae
27 lipca 2018

Międzynarodowa Fundacja Matsumae ogłasza nabór wniosków w ramach programu stypendialnego. Konkurs skierowany jest do osób ze stopniem doktora, które chcą przeprowadzić badania naukowe w Japonii.

więcej...
 
Międzynarodowe Agendy Badawcze
27 lipca 2018

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej ogłasza nabór wniosków w ramach programu Międzynarodowe Agendy Badawcze. Jest on finansowany ze środków pochodzących z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Konkurs adresowany jest do wybitnych naukowców z Polski lub zagranicy o uznanym dorobku naukowym, którzy będą w Polsce kierować jednostkami naukowymi tworzonymi według najlepszych światowych wzorców. Do zdobycia jest łącznie 70 mln zł.

więcej...
 
Nabór wniosków na rozbudowę infrastruktury badawczej
27 lipca 2018

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego prowadzi nabór wniosków w ramach finansowania w 2019 roku inwestycji służących potrzebom badań naukowych lub prac rozwojowych w zakresie dużej i strategicznej infrastruktury badawczej. Obejmuje ono zakup, wytworzenie lub rozbudowę aparatury naukowo-badawczej, rozbudowę infrastruktury informatycznej nauki oraz inwestycje budowlane i inwestycje budowlane dotyczące strategicznej infrastruktury badawczej. Nabór wniosków prowadzony jest za pośrednictwem systemu https://osf.opi.org.pl.

więcej...
 
IX edycja konkursu Innowacja jest kobietą
27 lipca 2018

Fundacja Kobiety Nauki informuje o planowanym naborze wniosków w ramach dziewiątej edycji konkursu "Innowacja jest kobietą". Celem konkursu jest wyłonienie innowacyjnego autorskiego lub współautorskiego rozwiązania technologicznego lub koncepcji wdrożenia już opracowanego rozwiązania. Jest on adresowany do naukowczyń, autorek innowacyjnego rozwiązania technologicznego lub koncepcji wdrożenia już opracowanego rozwiązania.

więcej...
 
26. KONKURS NA MIĘDZYNARODOWE PROJEKTY BADAWCZE W RAMACH INICJATYWY CORNET
02 lipca 2018

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło 26. konkurs na międzynarodowe projekty badawcze w ramach inicjatywy CORNET, której głównym celem jest promowanie ścisłej współpracy pomiędzy zaangażowanymi podmiotami narodowymi/regionalnymi oraz stwarzanie możliwości finansowania, ze źródeł publicznych, badań na potrzeby konkretnych branż przemysłowych.

więcej...
 
Wymiana bilateralna naukowców pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Republiką Portugalską
27 czerwca 2018

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej - NAWA oraz Fundação para a Ciência e a Tecnologia - FCT ogłaszają zaproszenie do składania wniosków w ramach wymiany bilateralnej naukowców pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Republiką Portugalską.

więcej...
 
Konkurs Eurostars-2
27 czerwca 2018

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju informuje o otwarciu nowego konkursu w Programie Eurostars-2. Ma on na celu wsparcie mikro-, małych lub średnich przedsiębiorców, prowadzących działalność w zakresie badań i rozwoju, poprzez współfinansowanie ich prorynkowych projektów badawczych we wszelkich dziedzinach. Program oferuje wsparcie finansowe ze środków krajowych i unijnych dla projektów realizowanych przez mikro-, małych lub średnich przedsiębiorców we współpracy z partnerami międzynarodowymi (m.in. ośrodki badawcze, szkoły wyższe lub przedsiębiorstwa).

więcej...
 
Trzeci polsko-turecki konkurs na wspólne projekty badawczo-rozwojowe
27 czerwca 2018

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Rada ds. Badań Naukowych i Technologicznych Turcji (TÜB?TAK) ogłosiły otwarcie trzeciego polsko-tureckiego konkursu na wspólne projekty badawczo-rozwojowe. Obejmuje on realizację projektów badawczo-rozwojowych w obszarach:

więcej...
 
Granty Fundacji Canon na badania w Japonii
27 czerwca 2018

Fundacja Canon "Canon Fundation in Europe" informuje o naborze wniosków w ramach programu grantowego Research Fellowship. Jest on adresowany do wysoko wykwalifikowanych naukowców różnych specjalizacji z Europy oraz Japonii, którzy zainteresowani są prowadzeniem swoich badań w Japonii. Mogą oni samodzielnie wybrać instytucję goszczącą w Japonii lub Europie.

więcej...
 
««  początek « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

 
© 2008-2021 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.