Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
tel. 12 422 88 52
fax 12 422 80 65
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
tel. (Centrala) 12 357 25 00
tel. (Sekretariat) 12 357 27 00
fax 12 285 67 33
Strona główna arrow Fundusze UE/Krajowe
Dzisiaj jest: środa, 17 stycznia 2018 9:53:33
Odwiedziło nas: 8571800 gości (dzisiaj: 1271, wczoraj: 2202)
Fundusze UE/Krajowe
Interreg Europa - nabór wniosków
14 lipca 2015

Trwa nabór wniosków w ramach programu Interreg Europa. Celem programu jest wzmacnianie efektywności polityki spójności poprzez zachęcanie do wymiany doświadczeń między podmiotami regionalnymi w zakresie celów tematycznych (władze i instytucje publiczne, podmioty prawa publicznego, podmioty prywatne o charakterze non-profit). Program powinien w szczególności przyczyniać się do transferu dobrych praktyk głównie do krajowych i regionalnych programów operacyjnych, a w uzasadnionych wypadkach także do programów celu Europejska Współpraca Terytorialna.

więcej...
 
Stypendium im. Aleksandra von Humboldta
14 lipca 2015

Trwa nabór zgłoszeń w ramach konkursu na stypendium im. Aleksandra von Humboldta. Stypendium może być przyznane niemieckiemu uczonemu na okres od 3 do 6 miesięcy na pobyt w ośrodku naukowym w Polsce. Miesięczna wysokość stypendium wynosi 4 000 euro. Zgłoszeń niemieckich uczonych do konkursu mogą dokonywać tylko polscy naukowcy. Konkurs organizowany jest przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej.

więcej...
 
20. Konkurs w ramach Inicjatywy CORNET
14 lipca 2015

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło otwarcie 20. międzynarodowego konkursu na projekty badawcze w ramach Inicjatywy CORNET.

Konkurs obejmuje badania na potrzeby danej branży (ang. Collective Research).  Są to badania przeprowadzane na użytek szerokiej grupy przedsiębiorstw, w szczególności małych i średnich (MŚP). Badania są inicjowane przez zrzeszenia firm i często przeprowadzane przez wyspecjalizowane jednostki naukowe działające na rzecz konkretnego sektora przemysłowego.

więcej...
 
Studia doktoranckie w Nowej Zelandii
03 lipca 2015

Trwa nabór wniosków w ramach New Zealand International Doctoral Research Scholarships. Program ma na celu przyciągnięcie do Nowej Zelandii najlepszych studentów z całego świata, którzy chcą odbyć studia doktoranckie w Nowej Zelandii. Organizatorzy zapewniają trzyletnie stypendium oraz pokrycie kosztów utrzymania przez cały czas trwania studiów doktoranckich.

więcej...
 
Granty Fundacji Canon na badania w Japonii
03 lipca 2015

Otwarto nabór wniosków w ramach konkursu organizowanego przez Fundację Canon. Research Fellowship to program grantowy Fundacji Canon "Canon Fundation in Europe" adresowany do wysoko wykwalifikowanych naukowców różnych specjalizacji z Europy oraz Japonii, którzy zainteresowani są prowadzeniem swoich badań w Japonii.

więcej...
 
Skomplikowane i proste - konkurs dla młodych naukowców
24 czerwca 2015

Otwarto nabór wniosków w ramach konkursu "Skomplikowane i proste. Młodzi naukowcy o swoich badaniach". Jego organizatorem jest miesięcznik "Forum Akademickie". Konkurs adresowany jest do pracowników naukowych uczelni i instytutów badawczych oraz doktorantów, którzy nie ukończyli 35. roku życia. Pula nagród finansowych dla autorów trzech najlepszych prac wynosi 18 000 zł.

więcej...
 
Stypendia dla doktorantów i doktorów w Turcji
24 czerwca 2015

Ogłoszono nabór wniosków na stypendia dla doktorantów i doktorów, którzy chcą prowadzić swoje badania w Turcji. Konkurs adresowany jest do młodych naukowców, którzy nie ukończyli 35. roku życia. Celem konkursu jest wzmocnienie współpracy wybitnych zagranicznych naukowców z tureckimi instytucjami naukowymi. Organizatorem konkursu jest Rada ds. Badań Naukowych i Technologicznych Turcji (TÜB?TAK).

więcej...
 
Matsumae international foundation fellowship program
19 czerwca 2015

Trwa nabór wniosków w ramach programu stypendialnego Matsumae International Foundation Fellowship program. Konkurs skierowany jest do osób ze stopniem doktora, które chcą przeprowadzić badania naukowe w Japonii.

więcej...
 
Nowe konkursy Narodowego Centrum Nauki
19 czerwca 2015

Narodowe Centrum Nauki ogłosiło nowe konkursy na projekty badawcze: MAESTRO 7, HARMONIA 7, SONATA BIS5. Do konkursów mogą być zgłaszane wnioski o finansowanie projektów badawczych we wszystkich dyscyplinach naukowych obejmujące badania podstawowe.

więcej...
 
Stypendia i granty od Fundacji Kościuszkowskiej
18 czerwca 2015

Trwa nabór wniosków w ramach konkursów organizowanych przez Fundację Kościuszkowską. Ze środków Fundacji można uzyskać środki na stypendia i granty badawcze na studia, badania oraz staże dydaktyczne w uniwersytetach i innych instytucjach kształcenia wyższego w USA.

więcej...
 
««  początek « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

 
© 2008-2018 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.