Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
tel. 12 422 88 52
fax 12 422 80 65
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
tel. (Centrala) 12 357 25 00
tel. (Sekretariat) 12 357 27 00
fax 12 285 67 33
Strona główna arrow Fundusze UE/Krajowe
Dzisiaj jest: czwartek, 22 marca 2018 16:57:23
Odwiedziło nas: 8741656 gości (dzisiaj: 1370, wczoraj: 2011)
Fundusze UE/Krajowe
FNP: II edycja konkursu o Polsko-Amerykańską Nagrodę Naukową
14 października 2015

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej oraz Amerykańskie Stowarzyszenie Popierania Rozwoju Nauki ogłosiły II edycję konkursu o Polsko-Amerykańską Nagrodę Naukową. Nagroda może być przyznana za wybitne osiągnięcie naukowe w dowolnej dziedzinie badań - z wyjątkiem sztuk pięknych - które zostały osiągnięte w ramach współpracy polsko-amerykańskiej.

więcej...
 
GRANTY EUROPEJSKIEJ RADY ds. BADAŃ NAUKOWYCH - ERC STARTING GRANT
14 października 2015

Europejska Rada ds. Badań Naukowych ogłosiła nabór wniosków w ramach ERC Starting Grant.  Mają one na celu wsparcie utalentowanych "głównych badaczy" na etapie budowania niezależnego zespołu lub programu badawczego. We wniosku trzeba wykazać, że proponowane badania pomogą w uzyskaniu samodzielności badawczej i pozycji lidera zespołu.

więcej...
 
Oferta 50 miejsc dla doktorów Kolumbijskiego Centrum Badań Rolniczych CORPOICA
12 października 2015

MNiSW zachęca doktorów do zapoznania się z ofertą (50 miejsc) przygotowaną przez CORPOICA (Kolumbijskie Centrum Badań Rolniczych). Jest to publiczno-prywatna, zdecentralizowana instytucja non-profit o profilu naukowym i technicznym. Celem Centrum jest wypracowanie wiedzy naukowej oraz rozwój technologii rolniczych poprzez badania, adaptację i transfer technologii oraz pomoc techniczną w poprawie konkurencyjności produkcyjnej, sprawiedliwy rozdział korzyści technologii i zrównoważone wykorzystanie zasobów naturalnych; wzmocnienie naukowych i technologicznych kompetencji Kolumbii oraz przyczynienie się do poprawy jakości życia ludzi.

więcej...
 
Nowe Konkursy NCN: OPUS 10, PRELUDIUM 10, SONATA 10 i POLONEZ 1
22 września 2015

Narodowe Centrum Nauki ogłosiło nowe konkursy: OPUS 10, PRELUDIUM 10, SONATA 10 i POLONEZ 1. Do konkursów mogą być zgłaszane wnioski o finansowanie projektów badawczych, które obejmują badania podstawowe we wszystkich dyscyplinach naukowych.

więcej...
 
Walonia - stypendia dla młodych naukowców
16 września 2015

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego informuje, że Wallonie - Bruxelles International uruchomiło nabór wniosków w ramach konkursu na stypendia naukowe dla młodych naukowców. W ramach stypendium można uzyskać środki na pobyty badawcze na uczelniach wyższych w Walonii.

więcej...
 
Konkurs START
16 września 2015

Otwarto nabór wniosków w ramach konkursu Start, którego organizatorem jest Fundacja na rzecz Nauki Polskiej. Konkurs adresowany jest do młodych naukowców - przed lub po doktoracie - którzy nie ukończyli 30. roku życia. Przy ocenie wniosku będzie brany przede wszystkim dorobek naukowy wnioskodawcy oraz przedstawione plany badawcze. Laureaci konkursu otrzymają stypendia w wysokości 28 000 zł.

więcej...
 
Nabór wniosków na ekspertów oceniających wnioski
16 września 2015

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) ogłosiła nabór kandydatów na ekspertów biorących udział w procesie wyboru projektów do dofinansowania w PO IR, PO PW, PO WER na lata 2014-2020. Osoba ubiegająca się o status kandydata na eksperta składa wniosek o umieszczenie w Wykazie dla danego PO, wskazując jedną lub więcej dziedzin, w której posiada wiedzę, umiejętności, doświadczenie lub wymagane uprawnienia. Do wniosku należy dołączyć skany wymaganych oświadczeń oraz dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, doświadczenie zawodowe lub wymagane certyfikaty lub uprawnienia branżowe w zakresie dziedziny, której dotyczy wniosek oraz fakultatywne posiadane rekomendacje organizacji, z którymi kandydat współpracował lub współpracuje.

więcej...
 
Konkurs "Iuventus Plus"
14 września 2015

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosił konkurs na realizację projektów w ramach programu pn. "Iuventus Plus".

więcej...
 
Konkurs Popularyzator Nauki 2015
14 września 2015

Serwis Nauka w Polsce i Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego po raz 11. organizują konkurs Popularyzator Nauki 2015. Zgodnie z jego zasadami, nagrody otrzymują osoby i instytucje, które pomagają innym bliżej poznać i lepiej zrozumieć zjawiska zachodzące wokół nas oraz przybliżają najnowsze wyniki badań naukowych. Konkurs przeznaczony jest dla osób prezentujących osiągnięcia jakiejś dziedziny nauki ludziom, którzy z tą dziedziną nie są związani. Tytuł "Popularyzator Nauki", przyznawany laureatom konkursu, świadczy o otwartości i oznacza osobę, która pragnie dzielić się swoją wiedzą i pasją naukową ze wszystkimi, niezależnie od ich wieku, poziomu wykształcenia i kariery zawodowej.

więcej...
 
PO IR: Rozwój nowoczesnej infrastruktury badawczej sektora nauki
07 września 2015

Ogłoszono nabór wniosków w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój działanie 4.2 Rozwój nowoczesnej infrastruktury badawczej sektora nauki. Organizatorem konkursu jest Ośrodek Przetwarzania Informacji - Państwowy Instytut Badawczy.

więcej...
 
««  początek « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

 
© 2008-2018 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.