Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
Kontakt:
tel.: +48 12 357 27 00, +48 666 081 111
faks : +48 12 422 80 65
Strona główna arrow Fundusze
Dzisiaj jest: sobota, 30 maja 2020 23:38:06
Odwiedziło nas: 10519437 gości (dzisiaj: 3888, wczoraj: 4229)
Fundusze
Stypendia Instytutu Francuskiego dla doktorantów i naukowców
13 lutego 2020

Stypendia Instytutu Francuskiego skierowane są do polskich studentów, którzy chcieliby uzyskać stopień naukowy doktora jednocześnie we Francji i w Polsce oraz naukowców, którzy chcieliby prowadzić badania we Francji. Program stypendialny obejmuje wszystkie dziedziny wiedzy.

więcej...
 
I Konkurs Programu ERA-NET CO-FUND ICRAD: International Coordination of Research on Infectious Animal Diseases
05 lutego 2020

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju informuje o otwarciu I konkursu Programu ERA-NET CO-FUND ICRAD: International Coordination of Research on Infectious Animal Diseases (Międzynarodowa koordynacja badań nad chorobami zakaźnymi zwierząt).

więcej...
 
Siódmy polsko – izraelski konkurs na projekty badawczo – rozwojowe
31 stycznia 2020

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wspólnie z Izraelskim Centrum Badań i Rozwoju dla Przemysłu „Israel Innovation Authority” ogłaszają siódmy wspólny konkurs na projekty badawczo-rozwojowe, ukierunkowany na rozwijanie innowacyjnych produktów oraz rozwiązań technologicznych mających realne perspektywy zastosowań komercyjnych. W konkursie uczestniczą polsko-izraelskie konsorcja badawcze, w skład których wchodzi co najmniej jeden przedsiębiorca lub grupa podmiotów.

więcej...
 
Program im. Ulama
31 stycznia 2020

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłosiła nabór wniosków w ramach programu im. Stanisława Ulama. Pozwala on na przyjazdy do Polski zarówno uznanych, jak i obiecujących naukowców, posiadających co najmniej stopień naukowy doktora, którzy wzmocnią potencjał naukowy polskich jednostek i włączą się w prowadzone w nich aktywności naukowe, przede wszystkim projekty badawcze i dydaktykę.

więcej...
 
Stypendium Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego
31 stycznia 2020

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej zaprasza do skorzystania z oferty programowej Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego.

więcej...
 
Program BioLAB
09 stycznia 2020

Program BioLAB to roczny, płatny staż dla studentów i doktorantów nauk biologicznych (biologia, biochemia, biotechnologia, chemia, fizyka, farmacja, itp.) w czterech amerykańskich instytucjach naukowych: University of Virginia, University of Chicago, Oklahoma Medical Research Foundation oraz University of Texas, Southwestern Medical Center. Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta administruje programem od 2013 r. i jest on w całości finansowany przez instytucje goszczące.

więcej...
 
Konkurs 1/1.1.1/2020 Szybka ścieżka
09 stycznia 2020

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju informuje o otwarciu naboru wniosków w ramach konkursu 1/1.1.1/2020 Szybka ścieżka w Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój. W ramach konkursu prowadzony będzie nabór wniosków o dofinansowanie projektów obejmujących badania przemysłowe i eksperymentalne prace rozwojowe, których efektem jest opracowanie innowacyjnego rozwiązania możliwego do wdrożenia w działalności gospodarczej. Projekt, w którym nie przewidziano eksperymentalnych prac rozwojowych nie uzyska dofinansowania. Elementem projektu mogą być również prace przedwdrożeniowe. Wysokość kosztów kwalifikowalnych przeznaczonych na realizację prac przedwdrożeniowych nie może przekroczyć 20% całkowitych kosztów kwalifikowalnych projektu.

więcej...
 
4 konkurs w ramach Współpracy Polsko-Tureckiej
30 grudnia 2019

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Rada ds. Badań Naukowych i Technologicznych Turcji (TÜBİTAK) informują, że uruchomiono 4. konkurs, zorganizowany w ramach programu Współpraca Polska - Turcja.

więcej...
 
I konkurs Programu ERA-NET CO-FUND ICT-AGRI-FOOD
23 grudnia 2019

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło I konkurs Programu ERA-NET CO-FUND ICT-AGRI-FOOD. Konkurs ma na celu wsparcie projektów badawczych, które zakładają przejście w kierunku bardziej zrównoważonych i elastycznych systemów rolno-spożywczych dzięki rozwiązaniom w obszarze technologii cyfrowych, wykorzystując dane z całego łańcucha żywnościowego.

więcej...
 
Konkursy SONATINA 4 i ETIUDA 8
20 grudnia 2019

Narodowe Centrum Nauki po raz czwarty otworzyło nabór wniosków w konkursie SONATINA a po raz ósmy w konkursie ETIUDA. Polscy naukowcy będą mogli ubiegać się w nich o finansowanie projektów badawczych i stypendiów doktorskich.

więcej...
 
««  początek « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

 
© 2008-2020 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.