Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
Kontakt:
tel.: +48 12 357 27 00, +48 666 081 111
faks : +48 12 422 80 65
Strona główna arrow Fundusze
Dzisiaj jest: piątek, 24 września 2021 20:03:20
Odwiedziło nas: 11736126 gości (dzisiaj: 1696, wczoraj: 1621)

BIP

BIP

Fundacja IZ PIB

Fundusze
Program im. Mieczysława Bekkera
04 maja 2020

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłosiła nabór wniosków o udział w Programie im. Mieczysława Bekkera. Jego celem jest wsparcie naukowców i nauczycieli akademickich zatrudnionych w polskich uczelniach oraz jednostkach naukowych w dążeniu do doskonałości naukowej poprzez umożliwienie im odbycia stażu podoktorskiego, prowadzenia badań naukowych lub pozyskania materiałów do pracy naukowej w renomowanych zagranicznych ośrodkach na całym świecie. Dodatkowo – tylko jako uzupełnienie do powyższych celów –regulamin konkursu przewiduje inne formy aktywności naukowej lub akademickiej, w tym prowadzenie zajęć dydaktycznych. Wyjazdy pozwolą stypendystom na pobyt w uznanych ośrodkach naukowych, realizację projektów wspólnie z wybitnymi naukowcami z zagranicy i nawiązanie długofalowych relacji z zagranicznymi zespołami naukowymi.

więcej...
 
Konkurs Bio-Based Industries JU
27 kwietnia 2020

Krajowy Punkt Kontaktowy PB UE informuje, że konkurs Bio-Based Industries Joint Undertaking (BBI JU) z tematami konkursowymi na 2020 rok został otwarty.  Planowany budżet konkursu to 102 miliony euro.

więcej...
 
Działania Marie Skłodowskiej-Curie
16 kwietnia 2020

Komisja Europejska ogłosiła nowe konkursy w ramach Działań Marie Skłodowskiej–Curie w programie Horyzont 2020: Granty Indywidualne oraz Co-Funding of Regional, National and International Programmes (COFUND).

więcej...
 
EIC Pathfinder – FET
16 kwietnia 2020

Europejska Rada ds. Innowacji (European Innovation Council – EIC) to inicjatywa Komisji Europejskiej, która ma wspierać najbardziej obiecujących europejskich innowatorów: przedsiębiorców z małych i średnich firm oraz naukowców w realizowaniu ich projektów.

więcej...
 
Visiting Researcher Program - Brazylia
27 marca 2020

Fundacja Badawcza São Paulo w Brazylii informuje o naborze wniosków w programie Visiting Researcher (Program Wizytujących Naukowców). Oferuje on całkowite lub częściowe wsparcie finansowe dla doświadczonych badaczy, zatrudnionych w zagranicznych instytucjach badawczych, którzy podejmą pracę w jednostce naukowej w São Paulo w okresie od 2 tygodni do 12 miesięcy. Kandydat do stypendium musi posiadać tytuł doktora i wybitne osiągnięcia naukowe.

więcej...
 
Krótko – i długoterminowe Stypendia EMBO
27 marca 2020

Europejska Organizacja Biologii Molekularnej (EMBO) jest organizacją skupiającą ponad 1800 wybitnych naukowców, propagującą doskonałość  w dziedzinie nauk o życiu w Europie i poza jej granicami. Jej główne cele to wspieranie utalentowanych badaczy na wszystkich etapach ich kariery, stymulowanie wymiany informacji naukowej oraz pomoc w tworzeniu środowiska badawczego zapewniającego osiąganie jak najlepszych wyników.

więcej...
 
Stypendia Fundacji Matsumae
25 marca 2020

Międzynarodowa Fundacja Matsumae jest organizacją pozarządową, która co roku oferuje pomoc finansową wybranym studentom z całego świata, umożliwiając im odbycie stażu w Japonii.

więcej...
 
Konkurs TANGO 4
25 marca 2020

Trwa nabór do czwartego konkursu TANGO w ramach wspólnego przedsięwzięcia Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Narodowego Centrum Nauki . Ma on na celu wsparcie rozwoju technologii bazujących na wynikach badań podstawowych.

więcej...
 
Program L’Oréal Dla Kobiet i Nauki
23 marca 2020

L’Oréal Polska Sp. z o.o. informuje o otwarciu 20. edycji konkursu L’Oréal Dla Kobiet i Nauki, który jest adresowany do kobiet-naukowców prowadzących badania w zakresie nauk o życiu. Celem konkursu jest udzielenie wsparcia finansowego i promocja utalentowanych kobiet naukowców prowadzących prace badawcze w zakresie nauk biologicznych, nauk medycznych czy nauk rolniczych.

więcej...
 
Konkursy OPUS 19, PRELUDIUM 19 oraz nowy konkurs POLS
20 marca 2020

Narodowe Centrum Nauki ogłosiło konkursy OPUS 19 i PRELUDIUM 19, a także konkurs POLS dla naukowców przyjeżdżających z zagranicy. Wszystkie konkursy dotyczą badań podstawowych.

więcej...
 
««  początek « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

 
© 2008-2021 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.