Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
Kontakt:
tel.: +48 12 357 27 00, +48 666 081 111
faks : +48 12 422 80 65
Strona główna arrow Fundusze
Dzisiaj jest: piątek, 24 września 2021 20:38:45
Odwiedziło nas: 11736180 gości (dzisiaj: 1750, wczoraj: 1621)

BIP

BIP

Fundacja IZ PIB

Fundusze
Stypendia polsko-amerykańskiej Komisji Fulbrighta
19 marca 2020

Polsko-amerykańska Komisja Fulbrighta ogłosiła nabór do kolejnych edycji programów stypendialnych, które są skierowane do polskich badaczy, dydaktyków i studentów.

więcej...
 
Konkurs CEUS-UNISONO
06 marca 2020

Narodowe Centrum Nauki ogłosiło międzynarodowy konkurs CEUS-UNISONO na dwustronne lub trójstronne projekty badawcze dla zespołów z Austrii, Czech, Słowenii i Polski w ramach programu wielostronnego CEUS.

więcej...
 
Konkurs na badania i innowacje w przedsiębiorstwach
02 marca 2020

Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości ogłasza konkurs na „Badania i innowacje w przedsiębiorstwach” w ramach Poddziałania 1.2.1 Projekty badawczo-rozwojowe przedsiębiorstw RPO WM 2014-2020. W ramach niniejszego konkursu przewidziano typ projektu B: projekty celowe MŚP obejmujące prace B+R wraz z wdrożeniem, który przed rozpoczęciem charakteryzuje co najmniej II poziom gotowości technologicznej i poza prowadzeniem samych prac badawczo-rozwojowych i przygotowaniem do wdrożenia polega na wdrożeniu do działalności gospodarczej wyników prac badawczo-rozwojowych, uzyskanych w ramach projektu.

więcej...
 
Newton International Fellowships
13 lutego 2020

Międzynarodowy program stypendialny Newton (Newton International Fellowships) umożliwia badaczom z różnych krajów podjęcie 2-letniej pracy w instytucji brytyjskiej w celu nawiązania długotrwałej współpracy międzynarodowej.

więcej...
 
Stypendia Instytutu Francuskiego dla doktorantów i naukowców
13 lutego 2020

Stypendia Instytutu Francuskiego skierowane są do polskich studentów, którzy chcieliby uzyskać stopień naukowy doktora jednocześnie we Francji i w Polsce oraz naukowców, którzy chcieliby prowadzić badania we Francji. Program stypendialny obejmuje wszystkie dziedziny wiedzy.

więcej...
 
I Konkurs Programu ERA-NET CO-FUND ICRAD: International Coordination of Research on Infectious Animal Diseases
05 lutego 2020

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju informuje o otwarciu I konkursu Programu ERA-NET CO-FUND ICRAD: International Coordination of Research on Infectious Animal Diseases (Międzynarodowa koordynacja badań nad chorobami zakaźnymi zwierząt).

więcej...
 
Siódmy polsko – izraelski konkurs na projekty badawczo – rozwojowe
31 stycznia 2020

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wspólnie z Izraelskim Centrum Badań i Rozwoju dla Przemysłu „Israel Innovation Authority” ogłaszają siódmy wspólny konkurs na projekty badawczo-rozwojowe, ukierunkowany na rozwijanie innowacyjnych produktów oraz rozwiązań technologicznych mających realne perspektywy zastosowań komercyjnych. W konkursie uczestniczą polsko-izraelskie konsorcja badawcze, w skład których wchodzi co najmniej jeden przedsiębiorca lub grupa podmiotów.

więcej...
 
Program im. Ulama
31 stycznia 2020

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłosiła nabór wniosków w ramach programu im. Stanisława Ulama. Pozwala on na przyjazdy do Polski zarówno uznanych, jak i obiecujących naukowców, posiadających co najmniej stopień naukowy doktora, którzy wzmocnią potencjał naukowy polskich jednostek i włączą się w prowadzone w nich aktywności naukowe, przede wszystkim projekty badawcze i dydaktykę.

więcej...
 
Stypendium Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego
31 stycznia 2020

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej zaprasza do skorzystania z oferty programowej Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego.

więcej...
 
Program BioLAB
09 stycznia 2020

Program BioLAB to roczny, płatny staż dla studentów i doktorantów nauk biologicznych (biologia, biochemia, biotechnologia, chemia, fizyka, farmacja, itp.) w czterech amerykańskich instytucjach naukowych: University of Virginia, University of Chicago, Oklahoma Medical Research Foundation oraz University of Texas, Southwestern Medical Center. Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta administruje programem od 2013 r. i jest on w całości finansowany przez instytucje goszczące.

więcej...
 
««  początek « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

 
© 2008-2021 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.