Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
Kontakt:
tel.: +48 12 357 27 00, +48 666 081 111
faks : +48 12 422 80 65
Strona główna arrow Fundusze
Dzisiaj jest: niedziela, 31 maja 2020 0:19:48
Odwiedziło nas: 10519620 gości (dzisiaj: 97, wczoraj: 3974)
Fundusze
Szybka ścieżka „Innowacyjne nawozy przyjazne dla środowiska”
17 października 2019

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło konkurs Szybka ścieżka, skierowany do podmiotów planujących realizację projektów badawczo-rozwojowych z zakresu innowacyjnych technologii nawozów. Konkurs został ogłoszony w ramach Poddziałania 1.1.1 „Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Celem projektów jest opracowanie rozwiązania możliwego do wdrożenia w działalności gospodarczej, które przyczyni się do zwiększenia jakości i bezpieczeństwa nawozów przy poszanowaniu środowiska naturalnego.

więcej...
 
Nabór na wymianę bilateralną naukowców z Walonią-Brukselą
17 października 2019

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej zaprasza do składania wniosków w naborze na bilateralną wymianę naukowców z Walonią-Brukselą (Belgia). Głównym celem naboru jest wsparcie mobilności naukowców w realizacji projektów badawczych, uzgodnionych i prowadzonych wspólnie przez partnerów z Polski i z Walonii-Brukseli. Projekty badawcze mogą dotyczyć wszystkich dziedzin nauki.

więcej...
 
Nabór wniosków do Programu im. Iwanowskiej
17 października 2019

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej zachęca do składania wniosków o stypendia w drugim naborze do Programu im. Iwanowskiej. Celem programu jest wspieranie mobilności międzynarodowej doktorantów przez umożliwienie im zdobycia doświadczenia naukowego w zagranicznych ośrodkach badawczych oraz akademickich, nawiązania międzynarodowej współpracy naukowej oraz realizacji części kształcenia w jednostkach zagranicznych.

więcej...
 
Bilateralna wymiana naukowców z Chińską Republiką Ludową
17 października 2019

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej zaprasza do składania wniosków w naborze na bilateralną wymianę naukowców z Chińską Republiką Ludową. Głównym celem naboru jest wsparcie mobilności naukowców w realizacji projektów badawczych, uzgodnionych i prowadzonych wspólnie przez partnerów z Polski i z Chin.

więcej...
 
Konkurs TANGO 4
08 października 2019

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Narodowe Centrum Nauki w ramach wspólnego przedsięwzięcia ogłosiły czwarty konkurs TANGO. Ma on na celu wsparcie rozwoju technologii bazujących na wynikach badań podstawowych.

więcej...
 
Fulbright Specialist Program
02 października 2019

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta rozpoczęła nabór wniosków w ramach programu Fulbright Specialist Program na goszczenie amerykańskich specjalistów reprezentujących różne dziedziny wiedzy. Jest to program krótkoterminowej wymiany naukowo-badawczej mający na celu pogłębienie oraz rozszerzenie współpracy między polskimi instytucjami, a amerykańskimi naukowcami.

więcej...
 
Nowe konkursy Narodowego Centrum Nauki
02 października 2019

Narodowe Centrum Nauki ogłosiło cztery konkursy dla naukowców na projekty badawcze: OPUS 18, PRELUDIUM 18, SONATA 15 oraz nowość – PRELUDIUM BIS 1 – na projekty realizowane przez doktorantów w szkołach doktorskich. Budżet wszystkich konkursów wynosi 690 mln zł.

więcej...
 
Nabór wniosków projektowych w konkursie KET-Biotechnologia
02 października 2019

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE informuje o otwarciu naboru wniosków do tematów konkursowych KET-Biotechnologia. Nabór wniosków jest prowadzony w ramach programu Horyzont 2020 „Wiodąca pozycja w zakresie technologii prorozwojowych i przemysłowych”. Tematem konkursu są kluczowe technologie prorozwojowe, w tym BIOTECHNOLOGIA.

więcej...
 
Ostatni konkurs na Innovative Training Networks w programie Horyzont 2020
02 października 2019

Komisja Europejska otworzyła ostatni nabór wniosków w konkursie MSCA Innovative Training Networks. Granty są przeznaczone na szkolenie początkujących naukowców przez międzynarodowe zespoły.

więcej...
 
Stypendia rządu szwajcarskiego na pobyty badawcze, studia doktoranckie oraz staże postdoc
02 października 2019

Program stypendialny rządu szwajcarskiego dla obywateli polskich na rok akademicki 2020/21 przewiduje stypendia na pobyty badawcze, stypendia dla doktorantów oraz stypendia postdoc dla naukowców reprezentujących różne dziedziny wiedzy. Stypendia są przyznawane w celu promowania wymiany międzynarodowej i współpracy badawczej między Szwajcarią, a ponad 180 krajami.

więcej...
 
««  początek « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

 
© 2008-2020 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.