Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
Kontakt:
tel.: +48 12 357 27 00, +48 666 081 111
faks : +48 12 422 80 65
Strona główna arrow Fundusze
Dzisiaj jest: środa, 27 października 2021 19:52:43
Odwiedziło nas: 11856792 gości (dzisiaj: 1692, wczoraj: 2150)

BIP

BIP

Fundacja IZ PIB

Fundusze
Konkurs 1/1.1.1/2020 Szybka ścieżka
09 stycznia 2020

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju informuje o otwarciu naboru wniosków w ramach konkursu 1/1.1.1/2020 Szybka ścieżka w Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój. W ramach konkursu prowadzony będzie nabór wniosków o dofinansowanie projektów obejmujących badania przemysłowe i eksperymentalne prace rozwojowe, których efektem jest opracowanie innowacyjnego rozwiązania możliwego do wdrożenia w działalności gospodarczej. Projekt, w którym nie przewidziano eksperymentalnych prac rozwojowych nie uzyska dofinansowania. Elementem projektu mogą być również prace przedwdrożeniowe. Wysokość kosztów kwalifikowalnych przeznaczonych na realizację prac przedwdrożeniowych nie może przekroczyć 20% całkowitych kosztów kwalifikowalnych projektu.

więcej...
 
4 konkurs w ramach Współpracy Polsko-Tureckiej
30 grudnia 2019

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Rada ds. Badań Naukowych i Technologicznych Turcji (TÜBİTAK) informują, że uruchomiono 4. konkurs, zorganizowany w ramach programu Współpraca Polska - Turcja.

więcej...
 
I konkurs Programu ERA-NET CO-FUND ICT-AGRI-FOOD
23 grudnia 2019

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło I konkurs Programu ERA-NET CO-FUND ICT-AGRI-FOOD. Konkurs ma na celu wsparcie projektów badawczych, które zakładają przejście w kierunku bardziej zrównoważonych i elastycznych systemów rolno-spożywczych dzięki rozwiązaniom w obszarze technologii cyfrowych, wykorzystując dane z całego łańcucha żywnościowego.

więcej...
 
Konkursy SONATINA 4 i ETIUDA 8
20 grudnia 2019

Narodowe Centrum Nauki po raz czwarty otworzyło nabór wniosków w konkursie SONATINA a po raz ósmy w konkursie ETIUDA. Polscy naukowcy będą mogli ubiegać się w nich o finansowanie projektów badawczych i stypendiów doktorskich.

więcej...
 
Konkurs Lider XI edycja
20 grudnia 2019

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłasza jedenasty konkurs w Programie LIDER, skierowany do młodych naukowców. Jego celem jest poszerzenie kompetencji młodych naukowców w samodzielnym planowaniu prac badawczych oraz zarządzaniu własnym zespołem badawczym, podczas realizacji projektów badawczych, których wyniki mogą mieć zastosowanie praktyczne i posiadają potencjał wdrożeniowy.

więcej...
 
Działania Marii Skłodowskiej-Curie: RISE 2020
18 grudnia 2019

Komisja Europejska otworzyła nabór wniosków w konkursie Marie Skłodowska-Curie Research and Innovative Staff Exchange (MSCA RISE). W ramach konkursu międzynarodowe konsorcja mogą składać wnioski o finansowanie projektów badawczych opartych na międzynarodowej i międzysektorowej wymianie pracowników.

więcej...
 
Stypendia Wyszehradzkie
13 grudnia 2019

Program stypendiów wyszehradzkich został stworzony po to by ułatwić wymianę akademicką przez zapewnienie wsparcia finansowego studentom i badaczom, którzy są obywatelami Krajów Grupy Wyszehradzkiej: Republiki Czeskiej, Węgier, Polski i Słowacji. Dzięki stypendiom mogą oni studiować na wybranej akredytowanej uczelni / instytucie naukowym w w/w krajach oraz w Albanii, Armenii, Azerbejdżanie, Białorusi, Bośni i Hercegowinie, Gruzji, Kosowie, Mołdawii, Czarnogórze, Macedonii Północnej, Serbii i Ukrainie. Program jest przeznaczony dla uczestników studiów magisterskich lub osób z tytułem magistra, którzy zamierzają realizować studia doktoranckie.

więcej...
 
2-letnie stypendia podoktorskie Europejskiej Organizacji Biologii Molekularnej
13 grudnia 2019

Europejska Organizacja Biologii Molekularnej (EMBO) jest organizacją skupiającą ponad 1800 wybitnych naukowców, propagującą doskonałość w dziedzinie nauk o życiu w Europie i poza jej granicami. Jej główne cele to wspieranie utalentowanych badaczy na wszystkich etapach ich kariery, stymulowanie wymiany informacji naukowej oraz pomoc w tworzeniu środowiska badawczego zapewniającego osiąganie jak najlepszych wyników.

więcej...
 
Konkurs 2/4.1.4/2019 - Projekty aplikacyjne
12 grudnia 2019

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju informuje o naborze wniosków w ramach Działania 4.1 "Badania naukowe i prace rozwojowe", Poddziałania 4.1.4 "Projekty aplikacyjne" (Konkurs 2/4.1.4/2019).

więcej...
 
Stypendia doktoranckie w obszarze biomedycyny
15 listopada 2019

Niemiecka Fundacja „Boehringer Ingelheim Fonds” promująca badania podstawowe w obszarze biomedycyny przyznaje stypendia doktoranckie wybitnym młodym naukowcom na realizację ambitnego projektu doktoranckiego przez około 3 lata, polegającego na prowadzeniu podstawowe badania biomedyczne w wiodącym międzynarodowym laboratorium. Badania stosowane nie będą dofinansowane. Fundacja przyznaje stypendia obywatelom europejskim pracującym w Europie i w terytoriach zamorskich oraz obywatelom spoza Europy realizującym projekt doktorancki w Europie.

więcej...
 
««  początek « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

 
© 2008-2021 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.