Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
tel. 12 422 88 52
fax 12 422 80 65
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
tel. (Centrala) 12 357 25 00
tel. (Sekretariat) 12 357 27 00
fax 12 285 67 33
Strona główna arrow Fundusze
Dzisiaj jest: środa, 19 grudnia 2018 11:11:17
Odwiedziło nas: 9176656 gości (dzisiaj: 626, wczoraj: 1318)
Fundusze
Program MOBILNOŚĆ PLUS
11 lipca 2013

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło III edycję konkursu w ramach programu MOBILNOŚĆ PLUS.

Celem programu pn. "Mobilność Plus" jest umożliwienie młodym naukowcom, w tym uczestnikom studiów doktoranckich, udziału w badaniach naukowych prowadzonych w renomowanych zagranicznych ośrodkach naukowych pod opieką wybitnych naukowców o międzynarodowym autorytecie w danej dziedzinie nauki.

więcej...
 
Quebec Merit Scholarship Program for Foreign Nationals
11 lipca 2013

Quebec Merit Scholarship Program for Foreign Nationals (Program Stypendialny Quebecku dla Zagranicznych Naukowców)

Quebec Merit Scholarship Program for Foreign Nationals 2014-2015 to program stypendialny skierowany do kandydatów spoza Kanady. Do udziału w programie zaproszeni są młodzi naukowcy – doktoranci oraz kandydaci ze stopniem doktora oraz naukowcy, studenci i absolwenci wszystkich dziedzin i dyscyplin naukowych.

więcej...
 
Gates Cambridge Scholarships
11 lipca 2013

Ustanowione w 2000 roku przez Fundację Billa i Melindy Gates stypendium Gates Cambridge Scholarships jest jednym z najbardziej prestiżowych stypendiów na świecie. Oferta adresowana jest do wyróżniających się studentów z całego świata. Stypendium stanowi sfinansowanie studiów na poziomie postgraduate na dowolnym kierunku na Uniwersytecie w Cambridge. Program ma na celu zbudowanie globalnej sieci liderów zaangażowanych w polepszanie życia innych.

więcej...
 
Program "Biological Resource Management for Sustainable Agricultural Systems"
03 lipca 2013

Ogłoszono nabór wniosków do programu "Biological Resource Management for Sustainable Agricultural Systems" (Zarządzanie biologicznymi zasobami w rolnictwie) w ramach współpracy krajów członkowskich OECD.

więcej...
 
NOWE KONKURSY NARODOWEGO CENTRUM NAUKI
26 czerwca 2013
Narodowe Centrum Nauki ogłosiło nowe konkursy obejmujące nauki o życiu, przeznaczone między innymi dla jednostek badawczych. Są to: MAESTRO 5, SONATA BIS 3, HARMONIA 5. Do konkursów mogą być zgłaszane projekty badawcze obejmujące badania podstawowe.
więcej...
 
Ostatni konkurs INNOTECH
26 czerwca 2013

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło III i ostatni konkurs w programie Innotech, finansujący prace badawcze i ukierunkowane na opracowanie i implementacje innowacyjnych technologii, służących podniesieniu konkurencyjności polskiej gospodarki. Konkurs przeznaczony jest dla przedsiębiorców oraz jednostek naukowych, a jego budżet wynosi 135 mln zł.

Rozwój polskich technologii wymaga intensyfikacji zwłaszcza, że w ostatnich latach widoczny jest wzrost zainteresowania przedsiębiorców realizacją projektów B+R, służących budowaniu własnych przewag konkurencyjnych.
więcej...
 
Patent Plus II konkurs
26 czerwca 2013

Narodowe Centrum  Badań i Rozwoju ogłosiło  II konkurs w ramach Programu Patent Plus.  Ma on na celu wsparcie finansowe jednostek naukowych oraz przedsiębiorców w procesie ubiegania się o europejską i międzynarodową ochronę patentową dla uzyskanych przez nich wyników badań naukowych lub prac rozwojowych.

Wsparcie w programie może zostać udzielone na pokrycie kosztów m.in. analizy zasadności ekonomicznej objęcia wynalazku ochroną patentową, badanie stanu techniki w zakresie objętym treścią zgłoszenia wynalazku, przygotowanie strategii jego komercjalizacji czy zgłoszenia wynalazku w procedurze międzynarodowej EPC jak również zgłoszenia wynalazku w trybie PCT.

więcej...
 
EUREKA
26 czerwca 2013

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło drugi nabór wniosków w ramach inicjatywy międzyrządowej EUREKA, której członkiem jest Polska  od czerwca 1995 r.

Inicjatywa wspiera projekty ukierunkowane rynkowo, które powinny prowadzić do wytworzenia produktu, usługi bądź technologii. Projekty mają angażować partnerów z przynajmniej dwóch krajów członkowskich. Beneficjenci projektu to: uniwersytety, ośrodki badawcze, firmy, MŚP, instytucje administracyjne. Obszary badań obejmują między innymi nauki medyczne, biotechnologię i środowisko.

więcej...
 
KONKURS Europejskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności
21 maja 2013

KONKURS Europejskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności (European Food Safety Authority) - "Związek między wskaźnikiem serologicznym głównych gatunków zwierząt , a obecnością Toxoplasma gondii w mięsie"

Komisja Europejska ogłosiła nowy konkurs pod tytułem: Związek między wskaźnikiem serologicznym głównych gatunków zwierząt, a obecnością Toxoplasma gondii w mięsie. Wpisuje się on w misję Europejskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności ustanowionego przez Komisję w 2002 roku.

Celem projektu jest uzyskanie informacji na temat obecności i zakażalności cyst toksoplazmozy w mięsie i innych tkankach jadalnych u głównych gatunków mięsnych oraz ich powiązanie ze wskaźnikiem serologicznym toksoplazmozy występującej u zwierząt.

więcej...
 
Nowe konkursy w Programie LUDZIE - 7 Program Ramowy
09 kwietnia 2013

Agencja Wykonawcza ds. Badań Naukowych (Research Executive Agency) ogłosiła konkursy na indywidualne granty wyjazdowe dla doświadczonych naukowców, mające na celu rozwój ich kariery zawodowej. Naukowcy posiadający więcej niż 4 lata doświadczenia w prowadzeniu badań (liczone od momentu uzyskania tytułu magistra) lub stopień doktora mogą aplikować o następujące granty:

więcej...
 
««  początek « poprz. 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 nast.  » koniec »»

 
© 2008-2018 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.