Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
tel. 12 422 88 52
fax 12 422 80 65
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
tel. (Centrala) 12 357 25 00
tel. (Sekretariat) 12 357 27 00
fax 12 285 67 33
Strona główna arrow Fundusze
Dzisiaj jest: sobota, 23 marca 2019 22:30:36
Odwiedziło nas: 9333546 gości (dzisiaj: 1953, wczoraj: 1621)
Fundusze
Wsparcie działań informacyjnych odnoszących się do wspólnej polityki rolnej
03 września 2012

Komisja Europejska umieściła na swoich stronach zaproszenie do składania wniosków w ramach „Wsparcia działań informacyjnych odnoszących się do wspólnej polityki rolnej”.

Kwestią priorytetową tego zaproszenia jest Wspólna Polityka Rolna, a w szczególności proponowane warianty jej reformy. Zatem, proponowane projekty powinny spełniać następujące warunki:

więcej...
 
Program Leonardo da Vinci
31 sierpnia 2012

Ogłoszono nowy konkurs w ramach programu Leonardo da Vinci dla projektów transferu innowacji w roku 2012.

Priorytety dla tego programu w tym roku są następujące:

więcej...
 
Konkurs MAESTRO 3
29 sierpnia 2012

Narodowe Centrum Nauki umieściło na swoich stronach informacje o konkursie MAESTRO 3 na finansowanie projektów badawczych, dla doświadczonych naukowców mających na celu realizację pionierskich badań naukowych, w tym interdyscyplinarnych, ważnych dla rozwoju nauki, wykraczających poza dotychczasowy stan wiedzy i których efektem mogą być odkrycia naukowe.

Warunki, jakie musi spełniać naukowiec, który składa wniosek o dofinansowanie:

więcej...
 
Konkurs HARMONIA 3
29 sierpnia 2012

Ogłoszono konkurs HARMONIA 3 na finansowanie projektów badawczych realizowanych w ramach współpracy międzynarodowej.

Narodowe Centrum Nauki umieściło na swoich stronach informacje o konkursie HARMONIA 3 na finansowanie projektów badawczych realizowanych w ramach współpracy międzynarodowej i nie podlegających współfinansowaniu z zagranicznych środków finansowych.

więcej...
 
STYPENDIA HERDER W RAMACH PROGRAMU STYPENDIALNEGO ALFRED TOEPFER  studia doktoranckie
28 sierpnia 2012

Instytucja wiedeńska Alfred Toepfer Stiftung F.V.S. corocznie organizuje konkurs na roczne studia w Austrii, na uniwersytecie w Wiedniu. Oferta ta skierowana jest do studentów ostatniego roku studiów doktoranckich, którzy chcieliby uzyskać stopień doktora na Uniwersytecie Wiedeńskim.

Program jest skierowany do studentów studiów europejskich, wiedzy o kulturze, nauk humanistycznych i społecznych, sztuk pięknych, muzyki, jak również architektury, nauk o rolnictwie i leśnictwa.

więcej...
 
EUROPEJSKIE STYPENDIA Go8  wyjazd badawczy
28 sierpnia 2012

Instytucja z Australii, The Group of Eight umieściła na swoich stronach informację o ośmiu sześciomiesięcznych stypendiach dla młodych naukowców z Europy. Oferta ta skierowana jest do naukowców wszystkich dziedzin i kierunków z Litwy, Łotwy, Estonii, Bułgarii, Węgier, Czech, Słowacji, Rumunii, Rosji oraz Polski. Jednym z warunków dofinansowania jest prowadzenie dalszej współpracy po powrocie kandydata do kraju.

więcej...
 
Międzynarodowy Fundusz Wyszechradzki  Małe granty
28 sierpnia 2012

Międzynarodowy Fundusz Wyszechradzki umieścił na swoich stronach informację o możliwościach dofinansowania w ramach małych grantów. Program ten wspiera finansowo projekty rozwijające współpracę krajów z Grupy Wyszechradzkiej. Celem Instytucji jest wspieranie współpracy tych krajów oraz ich integrację z Unią Europejską. Dofinansowanie można uzyskać między innymi na współpracę naukową i badania naukowe (np. konferencje, publikacje, badania).

więcej...
 
Konkurs w ramach inicjatywy EUREKA
27 sierpnia 2012

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju umieściło na swoich stronach informacje o procedurach przyznawania dofinansowania na realizację projektów w ramach inicjatywy EUREKA.

EUREKA to zdecentralizowana sieć 39 państw europejskich oraz Unii Europejskiej powołanej w celu wspierania międzynarodowej współpracy w obszarze badań i rozwoju, a Polska jest jej członkiem od czerwca 1995 r. Rządy państw członkowskich zobowiązały się do promowania i wspierania współpracy pomiędzy partnerami przemysłowymi i organizacjami badawczymi realizującymi wspólne przedsięwzięcia - projekty EUREKI, poprzez efektywne procedury wspierania krajowych partnerów ze środków publicznych.

więcej...
 
14. konkurs na międzynarodowe projekty badawcze w ramach inicjatywy CORNET
27 sierpnia 2012

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju umieściło na swoich stronach informacje o 14. konkursie w ramach Inicjatywy CORNET, przeznaczonym dla zrzeszeń przedsiębiorców oraz jednostek naukowych.

Głównym celem tej Inicjatywy jest promowanie ścisłej współpracy pomiędzy zaangażowanymi podmiotami narodowymi / regionalnymi oraz stwarzanie możliwości finansowania ze źródeł publicznych badań na potrzeby konkretnych branż przemysłowych. W ramach tej Inicjatywy, przewidziane jest dofinansowanie projektów o charakterze międzynarodowym. Przez badania na potrzeby danej branży rozumie się badania przeprowadzane na użytek szerokiej grupy przedsiębiorstw, w szczególności małych i średnich. Badania te są inicjowane przez zrzeszenia firm i często przeprowadzane przez wyspecjalizowane jednostki naukowe działające na rzecz konkretnego sektora przemysłowego. Obejmują one głównie prace rozwojowe.

więcej...
 
Wnioski o przyznanie dotacji na inwestycje budowlane i aparaturowe w 2013 roku
13 sierpnia 2012

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło konkurs na przyznanie dotacji na inwestycje budowlane i aparaturowe w 2013 roku.

Wniosek do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego składa się w dwóch egzemplarzach w terminie do 31 sierpnia 2012. Wniosek o finansowanie kosztów udziału w przedsięwzięciu inwestycyjnym w zakresie dużej infrastruktury badawczej, podejmowanym na podstawie umowy międzynarodowej należy złożyć w języku polskim i języku, w którym została zawarta umowa międzynarodowa.

więcej...
 
««  początek « poprz. 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 nast.  » koniec »»

 
© 2008-2019 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.