Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
Kontakt:
tel.: +48 12 357 27 00, +48 666 081 111
faks : +48 12 422 80 65
Strona główna arrow Fundusze
Dzisiaj jest: piątek, 24 września 2021 19:29:52
Odwiedziło nas: 11736074 gości (dzisiaj: 1644, wczoraj: 1621)

BIP

BIP

Fundacja IZ PIB

Fundusze
Konkurs na Consolidator Grant 2020
04 listopada 2019

Europejska Rada ds. Badań Naukowych ogłosiła konkurs na ERC Consolidator Grant. Celem grantu jest dokonanie konsolidacji pierwszego niezależnego zespołu lub programu badawczego. We wniosku należy wykazać, że proponowane badania pomogą w uzyskaniu pełnej samodzielności badawczej i umocnieniu pozycji lidera zespołu.

więcej...
 
Wspólne Przedsięwzięcie z Województwem Śląskim „Silesia pod błękitnym niebem”
28 października 2019

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju informuje o naborze wniosków w ramach Wspólnego Przedsięwzięcia z Województwem Śląskim „Silesia pod błękitnym niebem”. Jego celem jest wsparcie projektów w obszarze technologii poprawy jakości powietrza oraz minimalizacji skutków zanieczyszczeń dla zdrowia.

więcej...
 
Konkurs POLNOR 2019 na projekty polsko-norweskie
28 października 2019

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju jako Operator Programu „Badania stosowane” realizowanego w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 ogłosiło konkurs o nazwie POLNOR 2019. Celem konkursu jest poprawa współpracy między polskimi i norweskimi instytucjami i przedsiębiorstwami. Spodziewane rezultaty konkursu są następujące:

więcej...
 
Bezpieczeństwo żywnościowe, zrównoważone rolnictwo i leśnictwo, badania mórz i wód śródlądowych oraz biogospodarka
21 października 2019

Komisja Europejska ogłosiła nabór wniosków w programie Horyzont 2020 w obszarze „Bezpieczeństwo żywnościowe, zrównoważone rolnictwo i leśnictwo, badania mórz i wód śródlądowych oraz biogospodarka”. Obejmuje on 43 tematy konkursowe zaplanowane na 2020 rok. Termin zamknięcia naboru wniosków do tematów jednoetapowych oraz pierwszego etapu tematów dwuetapowych upływa 22 stycznia 2020 r.

więcej...
 
Szybka ścieżka „Innowacyjne nawozy przyjazne dla środowiska”
17 października 2019

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło konkurs Szybka ścieżka, skierowany do podmiotów planujących realizację projektów badawczo-rozwojowych z zakresu innowacyjnych technologii nawozów. Konkurs został ogłoszony w ramach Poddziałania 1.1.1 „Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Celem projektów jest opracowanie rozwiązania możliwego do wdrożenia w działalności gospodarczej, które przyczyni się do zwiększenia jakości i bezpieczeństwa nawozów przy poszanowaniu środowiska naturalnego.

więcej...
 
Nabór na wymianę bilateralną naukowców z Walonią-Brukselą
17 października 2019

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej zaprasza do składania wniosków w naborze na bilateralną wymianę naukowców z Walonią-Brukselą (Belgia). Głównym celem naboru jest wsparcie mobilności naukowców w realizacji projektów badawczych, uzgodnionych i prowadzonych wspólnie przez partnerów z Polski i z Walonii-Brukseli. Projekty badawcze mogą dotyczyć wszystkich dziedzin nauki.

więcej...
 
Nabór wniosków do Programu im. Iwanowskiej
17 października 2019

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej zachęca do składania wniosków o stypendia w drugim naborze do Programu im. Iwanowskiej. Celem programu jest wspieranie mobilności międzynarodowej doktorantów przez umożliwienie im zdobycia doświadczenia naukowego w zagranicznych ośrodkach badawczych oraz akademickich, nawiązania międzynarodowej współpracy naukowej oraz realizacji części kształcenia w jednostkach zagranicznych.

więcej...
 
Bilateralna wymiana naukowców z Chińską Republiką Ludową
17 października 2019

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej zaprasza do składania wniosków w naborze na bilateralną wymianę naukowców z Chińską Republiką Ludową. Głównym celem naboru jest wsparcie mobilności naukowców w realizacji projektów badawczych, uzgodnionych i prowadzonych wspólnie przez partnerów z Polski i z Chin.

więcej...
 
Konkurs TANGO 4
08 października 2019

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Narodowe Centrum Nauki w ramach wspólnego przedsięwzięcia ogłosiły czwarty konkurs TANGO. Ma on na celu wsparcie rozwoju technologii bazujących na wynikach badań podstawowych.

więcej...
 
Fulbright Specialist Program
02 października 2019

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta rozpoczęła nabór wniosków w ramach programu Fulbright Specialist Program na goszczenie amerykańskich specjalistów reprezentujących różne dziedziny wiedzy. Jest to program krótkoterminowej wymiany naukowo-badawczej mający na celu pogłębienie oraz rozszerzenie współpracy między polskimi instytucjami, a amerykańskimi naukowcami.

więcej...
 
««  początek « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

 
© 2008-2021 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.