Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
Kontakt:
tel.: +48 12 357 27 00, +48 666 081 111
faks : +48 12 422 80 65
Strona główna arrow Fundusze
Dzisiaj jest: sobota, 30 maja 2020 22:34:14
Odwiedziło nas: 10519219 gości (dzisiaj: 3670, wczoraj: 4229)
Fundusze
Stypendia i granty od Fundacji Kościuszkowskiej
02 października 2019

Fundacja Kościuszkowska ogłosiła nabór wniosków na stypendia i granty badawcze na studia, badania oraz staże dydaktyczne na uniwersytetach i innych instytucjach kształcenia wyższego w USA.

więcej...
 
Oferta grantowa od DAAD
02 października 2019

Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej (DAAD) informuje o nowej ofercie na stypendia wyjazdowe, które są adresowane do polskich studentów i naukowców. Granty badawcze DAAD umożliwiają zagranicznym doktorantom, młodym naukowcom i uczonym realizację badań lub kontynuowanie edukacji w Niemczech. Programy promują również wymianę doświadczeń i tworzenie sieci kontaktów.

więcej...
 
Granty na badania podoktoranckie Fundacji Fulbright
02 października 2019

Fundacja Fulbright informuje o możliwości ubiegania się o stypendia w USA na studia, prowadzenie wykładów i realizację badań naukowych dla osób z tytułem doktora.

więcej...
 
ERC Synergy Grant 2020
02 października 2019

Komisja Europejska otworzyła nowy konkurs na ERC Synergy Grant 2020. O ERC Synergy Grants mogą aplikować zespoły naukowców, którzy mają pomysł na interdyscyplinarny projekt badawczy, przełomowy w swoich założeniach i mogący w sposób znaczący wpłynąć na rozwój nauki.

więcej...
 
Ostatni nabór na ERC Starting Grant
02 października 2019

Komisja Europejska informuje o naborze wniosków na ERC Starting Grant 2020. Jest to ostatni konkurs na tego typu granty w programie Horyzont 2020. Konkurs jest adresowany do wybitnych młodych naukowców, którzy znajdują się na początkowym etapie kariery naukowej i pracują nad stworzeniem własnego zespołu badawczego. Budżet konkursu wynosi 677 mln euro.

więcej...
 
Konkurs: „BIODIVERSITY AND CLIMATE CHANGE”
10 września 2019

BiodivERsA, sieć 39 organizacji z 24 krajów europejskich, ogłosiła nabór wniosków na międzynarodowe projekty badawcze z zakresu bioróżnorodności i zmian klimatycznych. Konkurs obejmuje następujące tematy:

więcej...
 
Konkurs 6/1.1.1/2019 Szybka ścieżka
02 września 2019

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju informuje o otwarciu naboru wniosków w ramach konkursu 6/1.1.1/2019 Szybka ścieżka w Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój. W ramach konkursu prowadzony będzie nabór wniosków o dofinansowanie projektów obejmujących badania przemysłowe i eksperymentalne prace rozwojowe. Projekt, w którym nie przewidziano eksperymentalnych prac rozwojowych nie uzyska dofinansowania. Elementem projektu mogą być również prace przedwdrożeniowe. Wysokość kosztów kwalifikowalnych przeznaczonych na realizację prac przedwdrożeniowych nie może przekroczyć 20% całkowitych kosztów kwalifikowalnych projektu.

więcej...
 
Konkurs na wymianę bilateralną naukowców: Ukraina
02 września 2019

Narodowa Agencja Wymiany Akademckiej zaprasza wszystkich zainteresowanych do składania wniosków w naborze na wymianę bilateralną naukowców z Ukrainą. Celem naboru jest przede wszystkim wsparcie mobilności naukowców w realizacji projektów badawczych prowadzonych wspólnie przez partnerów z Polski i z Ukrainy. Wspólne projekty badawcze mogą obejmować wszystkie dziedziny nauki, natomiast charakter priorytetowy będą miały następujące obszary:

więcej...
 
Konkurs ALPHORN
05 lipca 2019

Narodowe Centrum Nauki ogłosiło międzynarodowy konkurs dwustronny ALPHORN na polsko-szwajcarskie projekty badawcze. Konkurs ALPHORN jest przeprowadzany przez Narodowe Centrum Nauki wspólnie z agencją Swiss National Science Foundation. Konkurs jest skierowany do polskich zespołów badawczych, które wspólnie z partnerskim zespołem szwajcarskim wystąpią z wnioskiem o sfinansowanie projektu. Realizacją polskiej części projektu badawczego kieruje kierownik polskiego zespołu badawczego, natomiast realizacją szwajcarskiej części projektu badawczego kieruje kierownik szwajcarskiego zespołu badawczego.

więcej...
 
Visiting Researcher Program - Brazylia
05 lipca 2019

Fundacja Badawcza São Paulo informuje o naborze wniosków w programie Visiting Researcher (Program Wizytujących Naukowców). Oferuje on całkowite lub częściowe wsparcie na przyjęcie doświadczonych badaczy, powiązanych z zagranicznymi instytucjami badawczymi, którzy podejmą pracę w instytucji badawczej w mieście São Paulo (Brazylia) w okresie od 2 tygodni do 12 miesięcy. Naukowiec wizytujący musi posiadać tytuł doktora i wybitne osiągnięcia naukowe.

więcej...
 
««  początek « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

 
© 2008-2020 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.