Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
Kontakt:
tel.: +48 12 357 27 00, +48 666 081 111
faks : +48 12 422 80 65
Strona główna arrow Fundusze
Dzisiaj jest: środa, 22 maja 2019 7:18:08
Odwiedziło nas: 9443366 gości (dzisiaj: 602, wczoraj: 2149)
Fundusze
Stypendia naukowe w Szwajcarii
03 sierpnia 2018

Każdego roku, Konfederacja Szwajcarska przyznaje stypendia rządowe aby promować wymianę międzynarodową i współpracę badawczą pomiędzy Szwajcarią i ponad 180 krajami. Od 1 września 2018 r. do 15 listopada 2018 r. potrwa nabór wniosków w ramach programu stypendialnego rządu Szwajcarii dla Polaków. W ramach naboru można ubiegać się o stypendia artystyczne, stypendia doktorancie, stypendia post-doc oraz stypendia badawcze.

więcej...
 
TEAM-NET
27 lipca 2018

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej ogłasza nabór wniosków w ramach programu TEAM-NET. Oferuje on jednostkom naukowym środki na finansowanie interdyscyplinarnych badań naukowych realizowanych przez sieć współpracujących zespołów badawczych kierowanych przez wybitnych naukowców.

więcej...
 
Nabór wniosków na wyjazdy naukowe do Meksyku
27 lipca 2018

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej prowadzi nabór zgłoszeń na wyjazdy naukowe do Meksyku na 2019 r. Program stypendialny skierowany jest do osób zainteresowanych zdobyciem specjalizacji, uzyskaniem tytułu magistra lub doktora, jak również prowadzeniem badań naukowych.

więcej...
 
Stypendia i granty od Fundacji Kościuszkowskiej
27 lipca 2018

Fundacja Kościuszkowska ogłosiła nabór wniosków na stypendia i granty badawcze na studia, badania oraz staże dydaktyczne w uniwersytetach i innych instytucjach kształcenia wyższego w USA.

więcej...
 
Międzynarodowy program stypendialny Matsumae
27 lipca 2018

Międzynarodowa Fundacja Matsumae ogłasza nabór wniosków w ramach programu stypendialnego. Konkurs skierowany jest do osób ze stopniem doktora, które chcą przeprowadzić badania naukowe w Japonii.

więcej...
 
Międzynarodowe Agendy Badawcze
27 lipca 2018

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej ogłasza nabór wniosków w ramach programu Międzynarodowe Agendy Badawcze. Jest on finansowany ze środków pochodzących z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Konkurs adresowany jest do wybitnych naukowców z Polski lub zagranicy o uznanym dorobku naukowym, którzy będą w Polsce kierować jednostkami naukowymi tworzonymi według najlepszych światowych wzorców. Do zdobycia jest łącznie 70 mln zł.

więcej...
 
Nabór wniosków na rozbudowę infrastruktury badawczej
27 lipca 2018

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego prowadzi nabór wniosków w ramach finansowania w 2019 roku inwestycji służących potrzebom badań naukowych lub prac rozwojowych w zakresie dużej i strategicznej infrastruktury badawczej. Obejmuje ono zakup, wytworzenie lub rozbudowę aparatury naukowo-badawczej, rozbudowę infrastruktury informatycznej nauki oraz inwestycje budowlane i inwestycje budowlane dotyczące strategicznej infrastruktury badawczej. Nabór wniosków prowadzony jest za pośrednictwem systemu https://osf.opi.org.pl.

więcej...
 
IX edycja konkursu Innowacja jest kobietą
27 lipca 2018

Fundacja Kobiety Nauki informuje o planowanym naborze wniosków w ramach dziewiątej edycji konkursu "Innowacja jest kobietą". Celem konkursu jest wyłonienie innowacyjnego autorskiego lub współautorskiego rozwiązania technologicznego lub koncepcji wdrożenia już opracowanego rozwiązania. Jest on adresowany do naukowczyń, autorek innowacyjnego rozwiązania technologicznego lub koncepcji wdrożenia już opracowanego rozwiązania.

więcej...
 
26. KONKURS NA MIĘDZYNARODOWE PROJEKTY BADAWCZE W RAMACH INICJATYWY CORNET
02 lipca 2018

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło 26. konkurs na międzynarodowe projekty badawcze w ramach inicjatywy CORNET, której głównym celem jest promowanie ścisłej współpracy pomiędzy zaangażowanymi podmiotami narodowymi/regionalnymi oraz stwarzanie możliwości finansowania, ze źródeł publicznych, badań na potrzeby konkretnych branż przemysłowych.

więcej...
 
Wymiana bilateralna naukowców pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Republiką Portugalską
27 czerwca 2018

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej - NAWA oraz Fundação para a Ciência e a Tecnologia - FCT ogłaszają zaproszenie do składania wniosków w ramach wymiany bilateralnej naukowców pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Republiką Portugalską.

więcej...
 
««  początek « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

 
© 2008-2019 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.