Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
Kontakt:
tel.: +48 12 357 27 00, +48 666 081 111
faks : +48 12 422 80 65
Strona główna arrow Fundusze
Dzisiaj jest: poniedziałek, 20 września 2021 7:35:25
Odwiedziło nas: 11728250 gości (dzisiaj: 561, wczoraj: 1307)

BIP

BIP

Fundacja IZ PIB

Fundusze
Konkurs 6/1.1.1/2019 Szybka ścieżka
02 września 2019

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju informuje o otwarciu naboru wniosków w ramach konkursu 6/1.1.1/2019 Szybka ścieżka w Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój. W ramach konkursu prowadzony będzie nabór wniosków o dofinansowanie projektów obejmujących badania przemysłowe i eksperymentalne prace rozwojowe. Projekt, w którym nie przewidziano eksperymentalnych prac rozwojowych nie uzyska dofinansowania. Elementem projektu mogą być również prace przedwdrożeniowe. Wysokość kosztów kwalifikowalnych przeznaczonych na realizację prac przedwdrożeniowych nie może przekroczyć 20% całkowitych kosztów kwalifikowalnych projektu.

więcej...
 
Konkurs na wymianę bilateralną naukowców: Ukraina
02 września 2019

Narodowa Agencja Wymiany Akademckiej zaprasza wszystkich zainteresowanych do składania wniosków w naborze na wymianę bilateralną naukowców z Ukrainą. Celem naboru jest przede wszystkim wsparcie mobilności naukowców w realizacji projektów badawczych prowadzonych wspólnie przez partnerów z Polski i z Ukrainy. Wspólne projekty badawcze mogą obejmować wszystkie dziedziny nauki, natomiast charakter priorytetowy będą miały następujące obszary:

więcej...
 
Konkurs ALPHORN
05 lipca 2019

Narodowe Centrum Nauki ogłosiło międzynarodowy konkurs dwustronny ALPHORN na polsko-szwajcarskie projekty badawcze. Konkurs ALPHORN jest przeprowadzany przez Narodowe Centrum Nauki wspólnie z agencją Swiss National Science Foundation. Konkurs jest skierowany do polskich zespołów badawczych, które wspólnie z partnerskim zespołem szwajcarskim wystąpią z wnioskiem o sfinansowanie projektu. Realizacją polskiej części projektu badawczego kieruje kierownik polskiego zespołu badawczego, natomiast realizacją szwajcarskiej części projektu badawczego kieruje kierownik szwajcarskiego zespołu badawczego.

więcej...
 
Visiting Researcher Program - Brazylia
05 lipca 2019

Fundacja Badawcza São Paulo informuje o naborze wniosków w programie Visiting Researcher (Program Wizytujących Naukowców). Oferuje on całkowite lub częściowe wsparcie na przyjęcie doświadczonych badaczy, powiązanych z zagranicznymi instytucjami badawczymi, którzy podejmą pracę w instytucji badawczej w mieście São Paulo (Brazylia) w okresie od 2 tygodni do 12 miesięcy. Naukowiec wizytujący musi posiadać tytuł doktora i wybitne osiągnięcia naukowe.

więcej...
 
Stypendia Fundacji Humboldta
05 lipca 2019

Fundacja Alexandra von Humboldta oferuje stypendia w Niemczech dla zagranicznych naukowców z  każdej dziedziny wiedzy.

więcej...
 
Université libre de Bruxelles - konkurs dla naukowców ze stopniem doktora
05 lipca 2019

Université libre de Bruxelles (ULB) w Belgii ogłosił drugi konkurs na składanie wniosków w ramach swojego międzynarodowego programu grantowego Individual Fellowships at Université libre de Bruxelles, współfinansowanego w ramach działania Marie Skłodowska-Curie COFUND w Horyzoncie 2020.

więcej...
 
Sofja Kovalevskaja Award
05 lipca 2019

Fundacja im. Humboldta oferuje stypendia dla wyróżniających się młodych naukowców z zagranicy. Stypendium stwarza możliwość zrealizowania swojego projektu badawczego w ramach zespołu badawczego w wybranej przez siebie instytucji naukowo-badawczej w Niemczech.

Program jest otwarty dla naukowców ze wszystkich krajów i wszystkich dyscyplin, którzy uzyskali stopień doktora z wyróżnieniem nie wcześniej niż 6 lat przed złożeniem aplikacji.

więcej...
 
Stypendia podoktorskie ETH Zurich
05 lipca 2019

Program stypendiów podoktorskich ETH Zurich wspiera młodych, zagranicznych badaczy, którzy wykazali się doskonałością naukową i pragną zrealizować kolejny krok w swojej karierze na uczelni ETH w Zurychu (Szwajcaria).

więcej...
 
BiodivERsA 2019-2020 Joint Call
27 czerwca 2019
Sieć krajowych i regionalnych organizacji finansujących BiodivERsA zapowiada ogłoszenie konkursu w okresie 2019-2020 w następującym temacie: „bioróżnorodność i zmiany klimatyczne”.
więcej...
 
Bony na Innowacje
27 czerwca 2019

Zarząd Województwa Małopolskiego za pośrednictwem Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości w Krakowie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie projektów w ramach 1 Osi Priorytetowej Gospodarka Wiedzy, Działanie 1.2 Badania i innowacje w przedsiębiorstwach, Poddziałanie 1.2.3 Bony na innowacje.

więcej...
 
««  początek « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

 
© 2008-2021 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.