Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
Kontakt:
tel.: +48 12 357 27 00, +48 666 081 111
faks : +48 12 422 80 65
Strona główna arrow Fundusze
Dzisiaj jest: piątek, 24 września 2021 19:30:47
Odwiedziło nas: 11736077 gości (dzisiaj: 1647, wczoraj: 1621)

BIP

BIP

Fundacja IZ PIB

Fundusze
Stypendia Fundacji Matsumae
06 czerwca 2019

Międzynarodowa Fundacja Matsumae jest organizacją pozarządową, która co roku oferuje pomoc finansową wybranym studentom z całego świata, umożliwiając im odbycie stażu w Japonii.  Jej fundusz opiera się całkowicie na dotacjach Japończyków. Mimo, że wiele środków finansowych zostało przekazanych przez korporacje i grupy, większość darczyńców stanowią osoby fizyczne, sympatyzujące z ideami założyciela Fundacji, dra Shigeyoshi Matsumae.

więcej...
 
Program stypendialny od Bayer Foundations
06 czerwca 2019

Fundacja Bayer Foundations ogłasza nabór wniosków w ramach międzynarodowych programów stypendialnych. Możliwe jest uzyskanie środków dla studentów i młodych specjalistów (do dwóch lat po uzyskaniu tytułu magistra) na studia i prowadzenie badań w Niemczech w dyscyplinach naukowych i medycznych.

więcej...
 
Multi-stakeholder dialogue platform to promote nature-based solutions to societal challenges – Horyzont 2020
05 czerwca 2019

Europejska Rada ds. Badań Naukowych ogłosiła nowy konkurs w ramach „Działań w dziedzinie klimatu, środowisko, efektywna gospodarka zasobami i surowce” Priorytetu “Wyzwania społeczne” w Programie Horyzont 2020. Jego tematem jest platforma dialogu wielu zainteresowanych podmiotów w celu promowania rozwiązań opartych na przyrodzie w odpowiedzi na wyzwania społeczne. Projekt zakłada powstanie skutecznej i samowystarczalnej platformy wielu zainteresowanych podmiotów, która będzie promować dialog, oddziaływanie, wymianę wiedzy i informacji, współpracę i powstanie zespołów eksperckich pomiędzy zainteresowanymi podmiotami. Ma ona na celu promowanie rozwiązań opartych na przyrodzie i przyspieszenie wprowadzenia wyników na rynek.

więcej...
 
Fast Track to Innovation
05 czerwca 2019

Europejska Rada ds. Badań Naukowych ogłasza nabór wniosków w ramach Fast Track to Innovation. Konkurs obejmuje innowacje, które wykazują wysoki potencjał do wdrożenia na rynku oraz mają szansę na sukces. Zakłada współpracę partnerów posiadających uzupełniające się doświadczenie, wiedzę i umiejętności w obszarze nowych i przyjętych łańcuchów wartości, którzy są w stanie przekształcić pomysły na produkty, procesy i usługi liczące się na świecie i będące w stanie sprostać wyzwaniom społecznym.

więcej...
 
Nowy nabór wniosków w konkursie ERC Advanced Grants
05 czerwca 2019

Europejska Rada ds. Badań Naukowych ogłasza nabór wniosków w ramach konkursu ERC Advanced Grants. Jest on adresowany do przedstawicieli dowolnej dziedziny nauki, techniki i edukacji. Wnioski mogą składać osoby o dowolnej narodowości oraz dowolnym wieku. Kluczowym kryterium przy ocenie złożonych wniosków jest doskonałość naukowa wnioskodawcy. Maksymalna kwota finansowania projektu wynosi 2,5 mln euro, a czas trwania projektu wynosi do 5 lat. Budżet konkursu to 391 mln euro. Dodatkowe 1 mln euro może główny badacz uzyskać na pokrycie kosztów kwalifikowanych swojej podróży i zamieszkania w kraju unijnym lub stowarzyszonym wynikających z potrzeb realizacji projektu. Koszty mogą obejmować również zakup potrzebnego sprzętu.

więcej...
 
Polsko-Niemiecka Nagroda Naukową COPERNICUS 2020
27 maja 2019

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej wraz z niemieckim stowarzyszeniem Deutsche Forschungsgemeinschaft (DFG) zapraszają do zgłaszania kandydatów do ósmego konkursu o nagrodę COPERNICUS dla wybitnych polskich i niemieckich naukowców.

więcej...
 
EUREKA 2019
27 maja 2019

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło nowy konkurs w ramach Inicjatywy EUREKA. Jest to zdecentralizowana sieć 41 państw, w tym państw europejskich oraz Unii Europejskiej, powołana w celu wspierania międzynarodowej współpracy w badaniach i rozwoju. Rządy państw członkowskich zobowiązały się do promowania i wspierania współpracy pomiędzy partnerami przemysłowymi i organizacjami prowadzącymi badania i upowszechniającymi wiedzę realizującymi wspólne przedsięwzięcia – projekty EUREKI, m.in. poprzez efektywne procedury wspierania realizacji tych projektów przez krajowych partnerów ze środków publicznych.

więcej...
 
Stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnych młodych naukowców w 2019 r.
09 maja 2019

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie stypendium dla wybitnych młodych naukowców wykazujących się znaczącymi osiągnięciami w działalności naukowej.

więcej...
 
Wymiana bilateralna naukowców Polska-Czechy
29 kwietnia 2019

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłasza nabór wniosków w ramach wymiany bilateralnej naukowców pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Republiką Czeską. Celem konkursu jest wsparcie mobilności naukowców w celu realizacji projektów badawczych, uzgodnionych i prowadzonych wspólnie przez partnerów z Polski i z Czech.

więcej...
 
Horizon Impact Award
29 kwietnia 2019

Komisja Europejska ogłosiła konkurs Horizon Impact Award 2019. Nagroda ma na celu zilustrowanie szerszych korzyści społeczno-gospodarczych inwestycji UE w badania i innowacje oraz stworzenie wzorów do naśladowania i zainspirowanie beneficjentów, aby maksymalizowali wpływ swoich badań.

więcej...
 
««  początek « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

 
© 2008-2021 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.