Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
tel. 12 422 88 52
fax 12 422 80 65
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
tel. (Centrala) 12 357 25 00
tel. (Sekretariat) 12 357 27 00
fax 12 285 67 33
Strona główna arrow Aktualności arrow Inne wydarzenia arrow Gala Wręczenia Nagród Edukacyjnych Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji w konkursie EDUinspiracje
Dzisiaj jest: poniedziałek, 21 stycznia 2019 21:47:16
Odwiedziło nas: 9237905 gości (dzisiaj: 1406, wczoraj: 1365)
Aktualności: Inne wydarzenia
Gala Wręczenia Nagród Edukacyjnych Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji w konkursie EDUinspiracje
04 grudnia 2014

W dniu 20 listopada 2014 r. w Centralnej Bibliotece Rolniczej im. Michała Oczapowskiego w Warszawie odbyła się Gala Wręczenia Nagród Edukacyjnych Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) w konkursie EDUinspiracje. Konkurs odbył się pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Celem konkursu było wyłonienie najlepszych projektów dofinansowanych przez FRSE oraz promocja przedsięwzięć, które inspirują, edukują, podejmują ciekawe tematy oraz zostały wzorowo zrealizowane. Tegoroczna edycja konkursu odbyła się pod hasłem „Jak podzieliliśmy się sukcesem z innymi”. Oceniano przede wszystkim działania związane z upowszechnianiem i wykorzystywaniem rezultatów projektów. Nominacje w konkursie przyznawała Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, która wskazała 28 projektów w 6 kategoriach. Zwycięzców wyłoniła natomiast kapituła konkursu.

Podczas ceremonii, statuetki zwycięzcom wręczali: wiceminister edukacji Ewa Dudek, wiceprzewodnicząca Rady m.st. Warszawy Ewa Masny-Askanas, dyrektor generalny FRSE Mirosław Marczewski oraz zastępca dyrektora generalnego FRSE Tomasz Bratek.

Jak powiedziała w swoim przemówieniu Wiceminister edukacji, która uczestniczyła w pracach kapituły konkursu, jej członkowie musieli dokonać bardzo trudnego wyboru. Wszystkie przedsięwzięcia ocenianie w konkursie EDUinspiracje były na bardzo wysokim poziomie, a osoby, które zrealizowały nominowane projekty wykazały się olbrzymią kreatywnością.

Tego samego zdania był Andrzej Kurkiewicz, zastępca dyrektora w Departamencie Innowacji i Rozwoju w Ministerstwie Nauki, podkreślając, że nagradzanie wzorowo zrealizowanych projektów edukacyjnych jest bardzo ważne w kontekście promowania programu Erasmus+ oraz zacieśniania współpracy międzynarodowej.

Rozdaniu nagród towarzyszyły duże emocje, ponieważ nazwy organizacji, które zwyciężyły w konkursie EDUinspiracje, do samego końca były utrzymane w tajemnicy. Laureatów ogłoszono dopiero w trakcie gali.

Laureatem I miejsca w kategorii Edukacja zawodowa został:

Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy w Krakowie

za projekt IMPROFARM -Improvement of Production and Management Processes in Agrigulture Through Transfer of Innovations, który został zrealizowany przez Dział Komercjalizacji Badań i Współpracy z Praktyką w składzie: Piotr M. Mikosz - menadżer projektu, Maciej Dymacz, Krzysztof Paleczny, Paweł Radomski, Piotr Moskała, przy współpracy Małgorzaty Kądzioły – Dział Organizacji i Planowania Badań, Iwony Rzewuskiej-Skoś, Urszuli Świderskiej, Krystyny Turek i Agnieszki Szarek – Dział Finansowo-Księgowy.

Nagrodę odebrał Z-ca Dyrektora ds. Nauki IZ PIB, prof. dr hab. Robert Eckert.

Serdecznie gratulujemy!

 

*** GALERIA ZDJĘĆ ***

 
 
© 2008-2019 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.