Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
Kontakt:
tel.: +48 12 357 27 00, +48 666 081 111
faks : +48 12 422 80 65
Strona główna arrow Aktualności arrow Inne wydarzenia arrow Ogólnopolskie Dożynki Jasnogórskie, XXV Krajowa Wystawa Rolnicza - Częstochowa
Dzisiaj jest: poniedziałek, 19 sierpnia 2019 6:23:41
Odwiedziło nas: 9631390 gości (dzisiaj: 542, wczoraj: 2134)
Aktualności: Inne wydarzenia
Ogólnopolskie Dożynki Jasnogórskie, XXV Krajowa Wystawa Rolnicza - Częstochowa
16 września 2016

W dniach 3 - 4 września 2016 roku odbyły się w Częstochowie Ogólnopolskie Dożynki Jasnogórskie wraz z XXV Krajową Wystawą Rolniczą

W sobotę 3 września br,. w uroczystej inauguracji jubileuszowej  Krajowej Wystawy Rolniczej udział wzięli m.in.: Ryszard Zarudzki Podsekretarz Stanu w MRiRW, Jerzy Chróścikowski, Przewodniczący Senackiej Komisji Rolnictwa, przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej a także nauki i doradztwa.

Wystawie towarzyszyła konferencja na temat "Innowacje w PROW 2014-2020 - szansą na rozwój polskiego rolnictwa", połączona z uhonorowaniem instytucji za wieloletni udział w Krajowej Wystawie Rolniczej. Wśród wyróżnionych znalazł się również Instytut Zootechniki PIB , który na swoim stoisku zawsze prezentuje aktualną i merytorycznie wartościową dla rolników ofertę.

Instytut Zootechniki PIB reprezentowany przez pracowników Działu Komercjalizacji Badań i Współpracy z Praktyką, przygotował stoisko wystawiennicze w ramach ekspozycji "Nauka w rolnictwie", podczas której swoją ofertę zaprezentowały również inne Instytuty działające w branży rolniczej. Ekspozycja Instytutu cieszyła się  dużym zainteresowaniem zwiedzających. Zaprezentowano bogatą ofertę wydawniczą dotyczącą prowadzonych badań i ich wyników oraz możliwości ich komercjalizacji. Nawiązano cenne kontakty, które pozwolą Instytutowi w jeszcze lepszym stopniu upowszechniać wyniki badań naukowych.

Stoisko Instytutu swoją obecnością zaszczycił Pan Ryszard Zarudzki, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, którego szczególne zainteresowanie wzbudziły Wiadomości Zootechniczne. Odwiedzali je również rolnicy z całego kraju, którzy przybyli na "Ogólnopolską Pielgrzymkę Rolników" na Jasnej Górze.

Podczas uroczystej gali Pan Minister Ryszard Zarudzki wręczył Instytutowi Zootechniki PIB za szczególne zasługi w ochronie bioróżnorodności zwierząt gospodarskich nagrodę Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

 

 
 
© 2008-2019 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.