Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
tel. 12 422 88 52
fax 12 422 80 65
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
tel. (Centrala) 12 357 25 00
tel. (Sekretariat) 12 357 27 00
fax 12 285 67 33
Strona główna arrow Aktualności arrow Inne wydarzenia arrow Ogólnopolskie Dożynki Jasnogórskie, XXV Krajowa Wystawa Rolnicza - Częstochowa
Dzisiaj jest: wtorek, 22 stycznia 2019 5:56:06
Odwiedziło nas: 9238307 gości (dzisiaj: 245, wczoraj: 1563)
Aktualności: Inne wydarzenia
Ogólnopolskie Dożynki Jasnogórskie, XXV Krajowa Wystawa Rolnicza - Częstochowa
16 września 2016

W dniach 3 - 4 września 2016 roku odbyły się w Częstochowie Ogólnopolskie Dożynki Jasnogórskie wraz z XXV Krajową Wystawą Rolniczą

W sobotę 3 września br,. w uroczystej inauguracji jubileuszowej  Krajowej Wystawy Rolniczej udział wzięli m.in.: Ryszard Zarudzki Podsekretarz Stanu w MRiRW, Jerzy Chróścikowski, Przewodniczący Senackiej Komisji Rolnictwa, przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej a także nauki i doradztwa.

Wystawie towarzyszyła konferencja na temat "Innowacje w PROW 2014-2020 - szansą na rozwój polskiego rolnictwa", połączona z uhonorowaniem instytucji za wieloletni udział w Krajowej Wystawie Rolniczej. Wśród wyróżnionych znalazł się również Instytut Zootechniki PIB , który na swoim stoisku zawsze prezentuje aktualną i merytorycznie wartościową dla rolników ofertę.

Instytut Zootechniki PIB reprezentowany przez pracowników Działu Komercjalizacji Badań i Współpracy z Praktyką, przygotował stoisko wystawiennicze w ramach ekspozycji "Nauka w rolnictwie", podczas której swoją ofertę zaprezentowały również inne Instytuty działające w branży rolniczej. Ekspozycja Instytutu cieszyła się  dużym zainteresowaniem zwiedzających. Zaprezentowano bogatą ofertę wydawniczą dotyczącą prowadzonych badań i ich wyników oraz możliwości ich komercjalizacji. Nawiązano cenne kontakty, które pozwolą Instytutowi w jeszcze lepszym stopniu upowszechniać wyniki badań naukowych.

Stoisko Instytutu swoją obecnością zaszczycił Pan Ryszard Zarudzki, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, którego szczególne zainteresowanie wzbudziły Wiadomości Zootechniczne. Odwiedzali je również rolnicy z całego kraju, którzy przybyli na "Ogólnopolską Pielgrzymkę Rolników" na Jasnej Górze.

Podczas uroczystej gali Pan Minister Ryszard Zarudzki wręczył Instytutowi Zootechniki PIB za szczególne zasługi w ochronie bioróżnorodności zwierząt gospodarskich nagrodę Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

 

 
 
© 2008-2019 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.