Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
Kontakt:
tel.: +48 12 357 27 00, +48 666 081 111
faks : +48 12 422 80 65
Strona główna arrow Aktualności arrow Centralne Targi Rolnicze 2017 - Nadarzyn
Dzisiaj jest: poniedziałek, 19 sierpnia 2019 6:42:50
Odwiedziło nas: 9631440 gości (dzisiaj: 592, wczoraj: 2134)
Aktualności: Inne wydarzenia
Centralne Targi Rolnicze 2017 - Nadarzyn
19 grudnia 2017

W dniach od 30 listopada do 2 grudnia 2017 roku w Nadarzynie pod Warszawą odbyła się druga edycja Centralnych Targów Rolniczych. Całe wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Ministerstwa Rozwoju a nad sektorem innowacji patronat sprawowało Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Zwiedzającym udostępniono kilka hal wystawowych a ekspozycję podzielono na salony: techniki rolniczej, środków do produkcji rolnej, usług specjalistycznych i wsparcia dla branży "agro", targi dobrej żywności oraz sekcję innowacji dla branży rolno-spożywczej.

Uroczystego otwarcia targów dokonał, w towarzystwie organizatorów i gości, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Krzysztof Jurgiel.

Podobnie jak w ubiegłym roku targi były okazją do pokazania najciekawszych rozwiązań na rynku maszyn i urządzeń rolniczych oraz przedstawienia innowacji dostępnych w sektorze rolniczym.  Znaczną część ekspozycji zadedykowano producentom żywności, którzy mogli prezentować i sprzedawać swoje produkty. Zwiedzający mogli również obejrzeć zwierzęta: krowę czerwoną z cielęciem, alpaki, drób. ZD IZ PIB Kołuda Wielka prezentował stadko hodowlane gęsi Białej Kołudzkiej. Na stoisku przygotowanym przez IZ PIB goście mogli zapoznać się z najnowszymi wydawnictwami Instytutu.

Części wystawowej towarzyszyły konferencje, seminaria i fora organizowane we współpracy z organizacjami i stowarzyszeniami branżowymi. Wydarzenia te sprzyjały nawiązywaniu współpracy i kontaktów biznesowych w szeroko rozumianej branży rolno-spożywczej, pomiędzy krajowymi i zagranicznymi partnerami.

Jedno ze spotkań zorganizował Instytut Zootechniki PIB, który w ramach realizacji projektu Biostrateg "Kierunki wykorzystania oraz ochrona zasobów genetycznych zwierząt gospodarskich w warunkach zrównoważonego rozwoju" zaprosił wszystkich zainteresowanych na konferencję pt. "Rasy rodzime gwarantem produktów wysokiej jakości".

 
 
© 2008-2019 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.