Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
Kontakt:
tel.: +48 12 357 27 00, +48 666 081 111
faks : +48 12 422 80 65
Strona główna arrow Aktualności arrow Informacje arrow Małopolska Noc Naukowców - podsumowanie
Dzisiaj jest: czwartek, 13 maja 2021 15:09:30
Odwiedziło nas: 11398253 gości (dzisiaj: 2572, wczoraj: 2641)
Aktualności: Informacje
Małopolska Noc Naukowców - podsumowanie
10 grudnia 2020

W listopadzie br. Instytut Zootechniki PIB po raz pierwszy wziął udział w Małopolskiej Nocy Naukowców. Ze względu na sytuację epidemiologiczną w ostatniej chwili została zmieniona formuła realizacji wydarzenia na internetową. Udało nam się przygotować serię filmów, która została wyświetlona 2445-krotnie, tylko w czasie trwania całego wydarzenia, tj. 27-30.11.2020 r. Filmy można nadal obejrzeć na kanale YouTube Instytutu Zootechniki PIB, do czego Państwa gorąco zachęcamy.

Wyrażamy nadzieję, że w następnych latach będzie można wziąć udział w Małopolskiej Nocy Naukowców już w sposób tradycyjny, spotykając się z gośćmi w siedzibie Instytutu.

Poniżej zamieszczamy treść listu przesłanego do nas przez głównego Organizatora - Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Szanowni Państwo,

Serdecznie DZIĘKUJEMY ZA WSPÓŁPRACĘ I nieoceniony wkład pracy przy
współtworzeniu tegorocznej edycji MAŁOPOLSKIEJ NOCY NAUKOWCÓW.
Była ona szczególnie wyjątkowa. Sytuacja epidemiczna wymusiła na jej współorganizatorach zmianę sposobu realizacji wydarzenia i skorzystania z nowych form organizacji spotkań. Mimo niespodziewanych trudności, zapewnili Państwo, jak co roku, ciekawy i wartościowy program, który zainteresował szerokie grono miłośników nauki, dając im okazję do bliskiego poznania pracy naukowców. Zainteresowanie przedsięwzięciem było ogromne. Wzięło w nim udział ok. 55 tys. uczestników online.
Realizacja wydarzeń w formie online dała również szansę na zapoznanie się z pracą małopolskich naukowców osobom spoza naszego regionu czy Polski. Przygotowane pokazy, eksperymenty czy wykłady zainteresowały także mieszkańców innych krajów, m.in. Stanów Zjednoczonych, Anglii, Niemiec a nawet odległej Australii.
Współorganizatorami tegorocznej edycji było blisko 30 instytucji partnerskich. Przy przygotowaniu i realizacji 1200 wydarzeń zaangażowanych było ponad 600 naukowców i pracowników instytucji, blisko 500 studentów z 75 różnych kół naukowych.
Mając na uwadze dotychczasową owocną współpracę partnerską, wyrażamy nadzieję na jej kontynuację w 2021 roku. Już dziś zapraszamy Państwa do współtworzenia kolejnej edycji Małopolskiej Nocy Naukowców.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Dorota Świstak-Kiszala
Główny Specjalista
Zespół Ds. Współpracy Gospodarczej


Więcej informacji na stronie Organizatora: https://www.malopolska.pl/aktualnosci/biznes-i-gospodarka/sukces-14-edycji-malopolskiej-nocy-naukowcow

 
 
© 2008-2021 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.