Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
tel. 12 422 88 52
fax 12 422 80 65
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
tel. (Centrala) 12 357 25 00
tel. (Sekretariat) 12 357 27 00
fax 12 285 67 33
Strona główna arrow Aktualności arrow Inne wydarzenia arrow XXII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Poznaniu
Dzisiaj jest: piątek, 20 października 2017 10:52:20
Odwiedziło nas: 8357106 gości (dzisiaj: 802, wczoraj: 4060)
Aktualności: Inne wydarzenia
XXII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Poznaniu
09 października 2007
Spis treści
Wstęp
Rasy rodzime
Oceny
Wykaz czempionów
Wykaz wiceczempionów
Oceny: protokół zbiorczy
Wyniki oceny bydła
Wyniki oceny trzody
Wyniki oceny owiec
Wyniki oceny gęsi
Wyniki oceny kaczek
Wyniki oceny kur
Wyniki oceny królików
Wyniki oceny szynszyli
Nagrody specjalne


Wykaz wiceczempionów
Rasy rodzime
XXII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych
28-30.09.2007, Poznań

Szynkora Wiesław
za krowę nr PL005089670779, nr kat.: 231, 88 pkt.
Wiceczempion w grupie krów rasy białogrzbietej

Gawęda Janusz
za krowę nr PL005056767983, nr kat.: 244, 88 pkt.
Wiceczempion w grupie krów rasy polskiej czarno-białej

Stoch Franciszek
za krowę nr PL005004223691, nr kat.: 12, 88 pkt.
Wiceczempion w grupie krów rasy polskiej czerwonej

Ośrodek Hodowli Zarodowej Przerzeczyn Zdrój
za krowę nr PL005036957223, nr kat.: 33, 88 pkt.
Wiceczempion w grupie krów rasy polskiej czerwono-białej

Cieślak Andrzej
za loszkę nr 188470181/07, nr kat.: 240, 5.0 pkt.
Wiceczempion w grupie loszek rasy puławskiej

Kupaj Tomasz
za loszkę nr 010050128/06, nr kat.: 54, 5.0 pkt.
Wiceczempion w grupie loszek rasy złotnickiej pstrej

Gospodarstwo Rolne Barbara i Leonard Sell
za loszkę nr 030020076/07, nr kat.: 73, 5.0 pkt.
Wiceczempion w grupie loszek rasy złotnickiej białej

Radkiewicz Krzysztof
za tryka nr PL100004179310, nr kat.: 92, 9.5 pkt.
Wiceczempion w grupie tryków ras: wrzosówka, świniarka i polska owca górska odmiany barwnej

Baranowska-Pietruczuk Urszula
za maciorkę nr PL100001338888, nr kat.: 249, 9.5 pkt.
Wiceczempion w grupie maciorek ras: wrzosówka, świniarka i polska owca górska odmiany barwnej

Korczyński Tomasz
za tryka nr PL100002727650, nr kat.: 109, 9.5 pkt.
Wiceczempion w grupie tryków pozostałych ras rodzimych

Kozak Jerzy
za maciorkę nr PL100006925915, nr kat.: 135, 9.5 pkt.
Wiceczempion w grupie maciorek pozostałych ras rodzimych

Akademia Rolnicza w Lublinie, Katedra Biologicznych Podstaw Produkcji Zwierzęcej
za kury rodu Polbar Pb, nr kat.: 154, 92 pkt.
Wiceczempion w grupie kur nieśnych ras rodzimych

Instytut Zootechniki PIB, Stacja Zasobów Genetycznych Drobiu Wodnego w Dworzyskach
za gęsi rodu Landes LsD-01, nr kat.: 170, 95 pkt.
Wiceczempion w grupie gęsi ras rodzimych

Instytut Zootechniki PIB, Stacja Zasobów Genetycznych Drobiu Wodnego w Dworzyskach
za kaczki rodu KhO-1, nr kat.: 180, 94 pkt.
Wiceczempion w grupie kaczek ras rodzimych

Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy
za samca nr 2K77, nr kat.: 181, 96 pkt.
Wiceczempion w grupie

Baranowscy Agnieszka i Bernard
za samicę nr K-085 4904, nr kat.: 202, 27 pkt.
Wiceczempion w grupie szynszyli beżowych



 
 
© 2008-2017 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.