Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
Kontakt:
tel.: +48 12 357 27 00, +48 666 081 111
faks : +48 12 422 80 65
Strona główna arrow Aktualności arrow Inne wydarzenia arrow XI Międzynarodowe Targi FERMA BYDŁA oraz Salon Wozów Paszowych i Maszyn do Zbioru i Konserwacji Pasz
Dzisiaj jest: sobota, 26 września 2020 13:52:55
Odwiedziło nas: 10791806 gości (dzisiaj: 1152, wczoraj: 1952)

BIP

BIP

Fundacja IZ PIB

Aktualności: Inne wydarzenia
XI Międzynarodowe Targi FERMA BYDŁA oraz Salon Wozów Paszowych i Maszyn do Zbioru i Konserwacji Pasz
02 marca 2011

W dniach 25-27 lutego 2011 r. w Hali Arena w Poznaniu odbyły się XI Międzynarodowe Targi FERMA BYDŁA oraz Salon Wozów Paszowych i Maszyn do Zbioru i Konserwacji Pasz.

Udział w targach wzięło około 160 firm, przedstawiciele prasy rolniczej, związków i instytucji branżowych. W ciągu trzech dni targi odwiedziło kilkanaście tysięcy zwiedzających z całego kraju.

Współorganizatorami Międzynarodowych Targów „Ferma Bydła 2011” byli : Krajowe Stowarzyszenie Promocji Obszarów Wiejskich, Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka, Polskie Towarzystwo Nauk Weterynaryjnych, Polski Związek Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego oraz Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego jak również Wielkopolski Związek Hodowców i Producentów Bydła i Wielkopolska Izba Rolnicza. Patronat naukowy nad targami objął Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu.

"Ferma Bydła" wpisała się już na stałe w kalendarium imprez targowych jako największa w kraju tego typu impreza. Ogromnym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się stoiska firm prezentujących nowoczesne metody hodowli i chowu zwierząt oraz maszyny rolnicze. Uczestnictwo w targach było niepowtarzalną okazją do zapoznania się z nowoczesnymi trendami w rolnictwie. Duże znaczenie ma także aspekt edukacyjny targów oraz przedstawienie wzajemnych oczekiwań na płaszczyźnie kupujący-sprzedawca. W Targach Ferma Bydła już po raz trzeci wziął udział Instytut Zootechniki - Państwowy Instytut Badawczy. Stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem zwiedzających. Nawiązano wiele cennych kontaktów, które poprzez wzajemną współpracę pozwolą Instytutowi w jeszcze lepszym stopniu upowszechniać wyniki badań naukowych.

*** GALERIA ZDJĘĆ *** 

 
 
© 2008-2020 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.